Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Boze, Spraw by podpalacze traw na lakach zgineli w potwornych meczarniach. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez chcialbym aby taki skurw...yn  choc ciezko byl poparzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda zwierzątek :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda zwierzątek :(
 
szkoda zwierzątek :(
Nie jestem za wypalaniem traw -ale z drugiej strony nie cierpię takich głupot, gdy ktoś mówi "ucierpiały zwierzątka, szkoda" ! Jak Świat Światem zawsze była, jest i będzie Selekcja Naturalna. Co bardziej zdrowsze zwierzątka (w jakiś swój sposó B) uciekną od ognia, a najslabsze zginą. Więc o czym tu "debatować" ??? Podobnie można by się użalać nad tym, że mrozy i upały, wilki i lisy (itp.,itd.) też zabijają zwierzęta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie jestem za wypalaniem traw -ale z drugiej strony nie cierpię takich głupot, gdy ktoś mówi "ucierpiały zwierzątka, szkoda" ! Jak Świat Światem zawsze była, jest i będzie Selekcja Naturalna. Co bardziej zdrowsze zwierzątka (w jakiś swój sposó B) uciekną od ognia, a najslabsze zginą. Więc o czym tu "debatować" ??? Podobnie można by się użalać nad tym, że mrozy i upały, wilki i lisy (itp.,itd.) też zabijają zwierzęta...  
Jak będziesz przechodzić na zielonym świetle i jakiś idiota Cię przejedzie to też będzie selekcja naturalna? Myślisz, że koniki polne (i nie tylko) miały jakąkolwiek szansę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziesz przechodzić na zielonym świetle i jakiś idiota Cię przejedzie to też będzie selekcja naturalna? Myślisz, że koniki polne (i nie tylko) miały jakąkolwiek szansę?
 
Jak będziesz przechodzić na zielonym świetle i jakiś idiota Cię przejedzie to też będzie selekcja naturalna? Myślisz, że koniki polne (i nie tylko) miały jakąkolwiek szansę?
Dokładnie tak! Jeśli jakiś idiota przejedzie mnie na zielonym świetle, to też będzie selekcja naturalna -ponieważ oznaczac to będzie , że: nie myślałem przewidywalnie: nie potrafiłem przewidzieć, iż "będzie jechał jakiś idiota" i że będę na tyle naiwny wierząc w to, że każdy kierowca jeździ idealnie ! Podobnie było w czasie wojen: ileż niewinnych ludzi zginęło przez to, że znaleźli się "w nieodpowiednim miejscu i czasie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...