Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar samochodu na al. Andersa w Lublinie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 22:12 Powrót do artykułu
Opel? Ja mam astre 2 i jeżdżę nia dobpracy 160 km/h al. Witosa. Ofermy zawsze blokują lewy pas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karol to tylko pewnie nagrywał. A co tam... Może wracał od mechanika z Chełma na Podgórzu. Tam tak robią instalacje gazowe że nie dojeżdża się do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota ten od 160. A swoja drogą ciekawe pali się samochód a amator dziennikarz nakręca film zamiast natychmiast się zorientować czy nie jest potrzebna pomoc.To nie ważne, najważniejsze to nakręcić i wrzucić na jakąś stronę a życie ludzkie przy tym to ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syndrom czasu. Filmować, gadać godzinami, grzebać w smartfonie idąc z koleżanką na spacer, w autobusie, przed kasą w sklepie. "Piękny" obrazek : wnuczek "odwiedził" babcię w szpitalu. Akurat byłem na sali. Pół godziny bez słowa naparzal w telefonie odwrócony plecami a babcia samotnie siedziała na szpitalnym łóżku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Onecie w sondażu Tusk wyprzedził Dudę. Ha ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...