Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar samochodu na obwodnicy Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2018 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Jakis dziad w rupieciu na gaz. Ja mam audi q7 i jezdze codziennie obwodnica, coeaz wiejsze lajzy tam lewy pas zajmuja, ciężko utrzymac 200 km/h bo trzeva6 wciaz hamowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peugeot czy renault?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis dziad w rupieciu na gaz. Ja mam audi q7 i jezdze codziennie obwodnica, coeaz wiejsze lajzy tam lewy pas zajmuja, ciężko utrzymac 200 km/h bo trzeva6 wciaz hamowac
 A to ty dziadu blokowałeś mojego dziadka, który zwykle pomyka 240km/h obwodniicą swoim trabantem V8 bi turbo 4x4 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q7 to pewnie z tektury śmieciu a jeżeli to prawda to zapoluję na ciebie i nadstawię ci mój kiper ale to już będzie twoje ostatnie 200....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to zawsze blokuje takich migajacych poganiaczy, patrze w lusterko widze że się zbliza a ja wtedy lewy kierunek i wyprzedzam ciężarowke nie szybciej niż 92km/h. Ale dziś to odwaliłem super numer, patrze w prawe lusterko jedzie lolo-pedalarz a ja cyk swoim Atego przed światłami, stop! przy samym krawęzniku az mi sie prawie wbił kołem w lampe, przeprowadził lubelski tęczowy rowerek po trawie i cos mi machał ale nie chciało mi się z nim gadać bo miał słuchawki w uszach i pewnie by mojej odpowiedzi nieusłyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis dziad w rupieciu na gaz. Ja mam audi q7 i jezdze codziennie obwodnica, coeaz wiejsze lajzy tam lewy pas zajmuja, ciężko utrzymac 200 km/h bo trzeva6 wciaz hamowac
 IM MNIEJSZE PRZYRODZENIE, TYM SZYBSZY SAMOCHÓD. IDIOTO! ZGINĄŁ CZŁOWIEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten fircyk jechał 200km/3h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to zawsze blokuje takich migajacych poganiaczy, patrze w lusterko widze że się zbliza a ja wtedy lewy kierunek i wyprzedzam ciężarowke nie szybciej niż 92km/h. Ale dziś to odwaliłem super numer, patrze w prawe lusterko jedzie lolo-pedalarz a ja cyk swoim Atego przed światłami, stop! przy samym krawęzniku az mi sie prawie wbił kołem w lampe, przeprowadził lubelski tęczowy rowerek po trawie i cos mi machał ale nie chciało mi się z nim gadać bo miał słuchawki w uszach i pewnie by mojej odpowiedzi nieusłyszał.
 Przez takich jak ty (specjalnie z małej litery ) są wypadki. Lecisz lewym 160 A tu taki głupek zbiera się za wyprzedzanie  92 km/h. Kiedyś trafisz na swojego czego Ci życzę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no informacja z doopy. Obwodnica zablokowana, ale w jakim kierunku i gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie przez takich jak wy giną ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara ciężarówka z łysymi oponami przeładowana na maxa i kolejna wywrotka bijąca na esce rekordy prędkości prowadzona przez kierowcę z telefonem przy uchu. A zapłacił za to niewinny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze transportu zawsze kombinują: kiedyś były magnesiki do tacho, teraz oszczędzamy na oponkach, a normy masy załadunku są dla frajerów. Tak działa wolny ryneg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny przykład, który pokazuje, że budowa tras szybkiego ruchu nie ma sensu w takich miejscach, jak najbiedniejszy region UE. Właściwym rozwiązaniem dostosowanym do lokalnej mentalności byłyby drogi z jednym pasem w każdym kierunku oddzielonymi metalową barierką uniemożliwiającą wyprzedzanie i zapobiegającej czołówkom, z ograniczeniem do 70 km/h oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne! Wyrazy współczucia dla rodzin!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HALO ludzie kto sie ku...zatrzymuje na esce lub autostradzie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak skończyć z przładownymi tirami prost 500tyś kary i żadna firma nie przeładuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie taki łachudry w tych swoich q7 myślą że ta obwodnica jest zrobiona dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można się zatrzymać na takiej drodze i nie dac informacji świetlnej dla pojazdów z tyłu? Szkoda tylko że przyplacila to życiem kobieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny przykład, który pokazuje, że budowa tras szybkiego ruchu nie ma sensu w takich miejscach, jak najbiedniejszy region UE.  Właściwym rozwiązaniem dostosowanym do lokalnej mentalności byłyby drogi z jednym pasem w każdym kierunku oddzielonymi metalową barierką uniemożliwiającą wyprzedzanie i zapobiegającej czołówkom, z ograniczeniem do 70 km/h oczywiście.
 To tylko pokazuje jak marnie wyszkoleni są nasi kierowcy. Kto się zatrzymuje na drodze ekspresowej i zbiera kawałki opony? Jak już trzeba się zatrzymać, to od tego jest pas awaryjny, światła awaryjne i trójkąt ostrzegawczy. Tak proszę państwa - macie wszyscy trójkąt ostrzegawczy więc go uzywajcie i żyjcie!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za***are necesse est!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...