Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakoś dziwnie mi go wogóle nie szkoda..... na Lubartowskiej mieszka samo barachło!!!!! do wybicia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co jesteś zwykłym frajerem mzl pomyśl np.o jego dzieciach co z nimi gdzie sie podzieją??durniu pie...lony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna pisać, że na Lubartowskiej mieszka same barachło!!! Akurat jestem sąsiadka tego pana co uległ wypadkowi. Bardzo dobry człowiek. chorowity, nigdy nikomu krzywdy nie zrobił!! I wcale nie alkoholik czy złodziej!!!!!!!!!!!!! Zemdlał w mieszkaniu zostawiając włączoną kuchenkę elektryczną, która wywołała zwarcie i zapalenie instalacji elektrycznej. Teraz leży w szpitalu ze SPALONYM ciałem od pasa w dół.. Prawdopodobnie bedzie miał amputowane nogi bo wdarła się martwica:( Czeka też na tracheotomie... Ludzie!! Jak można takiemu człowiekowi nie współczuć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że mieszkał akurat tam a nie na spokojniejszej dzielnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby najgorszy kataklizm przyszedł pewnym ludziom nie wybije zgłowy ich rozumienia,jednak lepiej chodować ZWIERZĘTA to chociaż nie wypowie się a i miłe i przywita pięknie i jest na co popatrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...