Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożegnanie z ikarusem w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez anka, 17 czerwca 2012 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Szkoda mi ikarusów. Co prawda były hałaśliwe, ale za to człowiek nie czuł się w nich jak w saunie, bo można było otworzyć szeroko okna. Plusem ikarusów była też przestrzeń - w godzinach szczytu mieściło się tam wielu pasażerów. No i plus za przegubową konstrukcję! Także ikarusów mi żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To były autobusy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho ho! Drugie zdjęcie - co to za przystojny kierowca? :-) Oby takich więcej. Milsze będzie podróżowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Drugim Zdjęciu Paweł Misztal najlepszy driver MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo. Przystojniacha. Tylko jak w tym dniu pożegnania z Ikarusem miał potrzebę podrapać się po swoich klejnotach przez dżinsy to mógł to zrobić w bardziej ustronnym miejscu niż centralnie przy drzwiach autobusu, tuż obok wchodzących ludzi Mnie to nie przeszkadzało Ale ktoś inny mógłby poczuć się urażony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmyślaj sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo widziałam jak wpuszczał koszulę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmyślam Nie robił tego naturalnie przez minuty... ale jednak Wielu facetów tak robi - skąd ja mam wiedzieć dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Imię napisał:
Taki los kierowcy mpk. Ludzie widzą co chcą a później piszą pierdoły w komentarzach pod gazetami czy tam raportach do mpk bo trzeba coś robic siedząc w domu w taki upał . rozmawiałem z tym kierowcą, super człowiek z pasją, miły, jazda z nim to przyjemnosc. pozdrawiam1
Wiem, że fajny ;-) Nie tylko z aparycji ale także rozmowy... A to, że jest tylko facetem i musiał się podrapać to chyba nic złego Piszę, co widzę. A widzieć go mogę chcieć częściej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...