Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dla 150 osób. Nowa fabryka powstanie w Lublinie

Utworzony przez Gość, 15 lipca 2013 r. o 09:11 Powrót do artykułu
jacyś pisowcy i palikotowcy piszczeli że w lbn się nic nie dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Brozik,a gdzie rekrutujecie?Chyba wśród znajomych,bo na stronie cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdurny artykuł dzowniłam przed chwilą do firmy AG Metall Poland, rozmawiałam z osobą odpowiedzialną za personel, od której uzyskałam informację, że żadnej takiej inwenstycji nie prowadzą i nie mają w planach procesów rekrutacyjnych na trzeci i czwarty kwartał tego roku!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy mógłbym prosić o informacje ile zarabia technolog, konstruktor w firmie przemysłowej, automotiv,  lotnictwo itp w Lublinie? Dóświadczenie 3- 5 lat pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam czy mógłbym prosić o informacje ile zarabia technolog, konstruktor w firmie przemysłowej, automotiv,  lotnictwo itp w Lublinie? Dóświadczenie 3- 5 lat pozdrawiam
W Puławach w zależności od umiejętności i stażu 2000-3500brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdurny artykuł dzowniłam przed chwilą do firmy AG Metall Poland, rozmawiałam z osobą odpowiedzialną za personel, od której uzyskałam informację, że żadnej takiej inwenstycji nie prowadzą i nie mają w planach procesów rekrutacyjnych na trzeci i czwarty kwartał tego roku!
Widocznie Redakcja rozpoczęła szybciej inwestycje niż sam inwestor !!! Jeśli tak, to obecna propaganda przebija o 100 %   rzekomą propagandę sukcesu w okresie PRL, rzekomą bo wtedy były plany np. 5 - cio letnie, które zostały zrealizowane, a tu w planie tego nie mają a redakcja już realizuje !!! Słuszną linię obrała nasza władza wspierana masowo przez media na "zielonej wyspie" rosnącej beznadziei i bezrobocia !!!  Wiwat Tusk i jego mrzonki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna świetna firma zaraz po ABM co ma uzdrowić lubelski rynek pracy... szkoda, że te przyjęcia do tych cudownych fabryk są robione wśród znajomych i tych co dobrze posmarują łapę bo te ogłoszenia w prasie i necie to tylko zasłona dymna... jak się składa CV lub dzwoni do kadr to raptem już nie ma miejsc i przyjęcia się skończyły :D:D:D:D śmiech na sali co się robi ze zwykłego Jana Kowalskiego w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu w tych wszystkich artykułach o nowych miejscach pracy nie ma żadnego kontaktu do działu rekrutacji ani żadnych konkretów tylko takie lanie wody... może te artykuły łapią zwykłego szarego Kowalskiego ale nie mnie człowieka po studiach... autorze artykułu proszę podać konkrety a potem pokolorować by się dobrze czytało :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mozna pytac o prace ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...