Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca dla studenta: Potrzebna czujność. I języki

Utworzony przez Saxy, 11 lipca 2013 r. o 15:59 Powrót do artykułu
To chyba jakaś pomyłka?! Ta Pani zarabia 8-9 EUR na godzinę, a nie na dzień. Zarabiając 40zł dziennie, więcej zarobiłaby w Biedronce. :-) W Niemczech większe pieniądze mają bezdomni z żebractwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali, 1200 PLN placa minimalna. W szwajcarii jest to 3300 CHF i do tego życie tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali, 1200 PLN placa minimalna. W szwajcarii jest to 3300 CHF i do tego życie tańsze.
RYŻY  chhój nie da więcej zarobić,choćby skały srały !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali, 1200 PLN placa minimalna. W szwajcarii jest to 3300 CHF i do tego życie tańsze.
  1200. Sama bym chciała tyle zarabiać chociażby w sklepie, ale wysyłam codziennie CV, już zeszłam z ambicji, wysyłam do sklepów, wszędzie gdzie się da!! A pracę znajduje i tak inna osoba;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem studentem mam 25 lat i zarobki ok 3 - 4 tys miesiecznie zaczynalem w wieku 21 lat z takimi samymi zarobkami takze jak ktos chce to znajdzie prace a jak ktos nie chce to przykro mi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na ankieterów biorą każdego i kolorowe cv nie miało znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem studentem mam 25 lat i zarobki ok 3 - 4 tys miesiecznie zaczynalem w wieku 21 lat z takimi samymi zarobkami takze jak ktos chce to znajdzie prace a jak ktos nie chce to przykro mi...
Zobaczymy jak przestaniesz mieć status studenta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem studentem mam 25 lat i zarobki ok 3 - 4 tys miesiecznie zaczynalem w wieku 21 lat z takimi samymi zarobkami takze jak ktos chce to znajdzie prace a jak ktos nie chce to przykro mi...
Czy masz w związku z tym problem z pośladkami i czy ci jeszcze zwieracze trzymają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy masz w związku z tym problem z pośladkami i czy ci jeszcze zwieracze trzymają !!!
widze ze niektorym zal d*** sciska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż studenci nie mają łatwego życia. Jeśli chcą dorobić, jedyna praca dla studenta to taka, w któryj bardzo mało płacą. Nie ma takiej pracy, która by dawała jakieś możliwości rozwoju. Oczywiście, praca dodatkowa się przyda, ale czy opłaca się robić za takie małe pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...