Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca na wakacje w Lublinie. Jak się szuka? Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 20:00 Powrót do artykułu
SOLID -SECURITY...praca od zaraz LCL Stock Polska...7.00zł/h-netto. Można zarobić nawet 1800zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
operator maszyn produkcja 2200 operator maszyn; operator linii produkcyjnej motoryzacyjna 1900 W Plastic Omnium w lublinie za taką prace dostaje się ok. 1600zł przez agencje pracy , gdzie praca jest trzy zmianowa w soboty i niedziele również . Wiec zanim zaczniesz pracować za jałmużnę , lepiej wyjechać z kraju i godziwie żyć i zarabiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Najgorzej było w fabryce samochodowej. Kuba chciał zrezygnować już po pierwszym dniu – praca okazała się być ponad jego siły." Czy to Inergy zwany teraz Plastic Omnium ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan/Pani z 20:04 Wyjechać też trzeba mieć za co i gdzie? Przy obecnej sytuacji szukanie pracy w UK np może potrwać z miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te zarobki to jakis skandal . takie firmy powinne byc pietnowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5,5 za godzinę? Przecież to jakiś skandal!! Że w ogóle ktoś oferuje takie zarobki... Zakładając przepracowanie "etatowych" godzin da to jakieś 900 zł, więc nawet jeśli to jest kwota netto, to nawet do najniższej krajowej jeszcze spooooro brakuje... No ale jak się znajdzie jeleń, który zechce za tyle robić, to nic dziwnego, że wyzyskiwacz nie zechce więcej zapłacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem poniżej 10zł na godzine nikt nie powinien podejmować pracy, to grzech nawet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak macie okazje to uciekajcie z Lublina bo tu nic nie ma :] same galerie i markety :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale też przed samym sobą nie ma ucieczki donikąd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale można pożyć wynagrodzenie ok. 2 tys. na rękę ok. 1400-18=700 zl, od cholery płaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za zrobienie dziecka za darmo 500 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak macie okazje to uciekajcie z Lublina bo tu nic nie ma :] same galerie i markety :]
jak to w Polsce i koscioły jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% OFERT PRACY W Lublinie  to płaca rzędu 1.5-2.5 euro netto za godzine..czyli blisko 4 krotnie mniej niz w cywilizowanej czesci europy.  JESTEŚMY BANGLADESZEM EUROPY! CIESZMY SIE DALEJ ZE STADIONÓW,NOWYCH APARTEMENTOW W BUDOWIE, NIERENTOWNYCH LOTNISK, CSK, 3 LIGOWYCH UCZELNI, GALERII HANDLOWYCH, STREF EKONOMICZNYCH  I KIJ WIE CZEGO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracując 5 dni w tygodniu po 12 godzin to może tak....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nigdy nie gastro-ostrzegam wszystkich! Już dużo lepiej w jakimś elektromarkecie. Ja robiłem w mediaexpert i mogę polecić. W sensie było spoko i płacili na czas, anie super ganiania nie było. Generalnie spoko zupełnie tak na wakacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale coś mi się wydaje że takie duże sklepy raczej szukają pracowników na stałe a nie na wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam. no wiec wlasnie np. w elektromarkecie mozna. ja pracuje w media expert i nie narzekam jakos. da sie zyc;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak zarobki? ze 2k się wyciągnie na rękę? taki kesz by mi pasował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że 2000 spokojnie sie da wyciagnac. w koncu to szanujacy sie sklep jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj bym tak jednoznacznie nie odpowiadał. pensja w sieciówkach często zależy od miasta, stażu pracy, stanowiska, umiejętności no i zaangażowania w to co się robi. tak że to jest kwestia indywidualna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...