Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca przed świętami. Zapotrzebowanie na pracowników jest 60 proc. większe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2019 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Dziekuje bardzo zeby mnie za pocieranie naziscie du.y, dziekowal wyzwiskami typu: polnischeschweine...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Niemcy sami zajmują się swoimi rodzicami i dziadkami, mam kolegę w Berlinie, jest lekarzem z polskim dyplomem, ale w Niemczech pracuje jako pielęgniarz - jego opinia jest taka, że w Niemczech nie brakuje opiekunów osób starszych jest wielu wykształconych i wykwalifikowanych Niemców, którzy chętnie podejmą się tego zadania, ale za niemieckie cywilizowane stawki odpowiadające realnym kosztom a nie oszczędzanie maksimum na wszystkim. Oto tajemnica, dlaczego Polacy tam jadą do takiej niewdzięcznej pracy (dziadki i babki często są upierdliwi jak na ten wiek przystało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pracę w święta w opiece są bonusy, nie wiem jak gdzie indziej ale w promedica dają to jest sporo chętnych. Sama wzięłam sztele w DE na święta raz czy dwa bo to szybka kasa a domowy budżet przydało sie podreperować. Kto mi da w Polsce takie pieniądze? Nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje w Niemczech w laxo care, opiekuję się starszym panem. Za to że zostaje na święta u niego dostaje od firmy dodatkowy bonus. W styczniu zjeżdżam dopiero do domu. Moja rodzina już się przyzwyczaiła do formy mojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...