Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w liniach lotniczych. Wizz Air szuka załogi w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2017 r. o 18:16 Powrót do artykułu
ile płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wzrost minimum 1,65 m dla kobiet i 1,75 dla mężczyzn, zasięg ramion wynoszący 2,1 ..." - może się nie znam ale... czy zasięg ramion człowieka nie odpowiada, mniej więcej, jego wzrostowi? (+/- kilka cm). Orangutanów poszukują? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile świata zobaczysz !!!! No , tyle co przez okno . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn że stojac na plasko masz sięgnąć dlonia na wysokość tych 2 metrow z kawalkiem , mysl trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie trzeba mieć wyższego wykształcenia ?? Haha przecież wiadomo że tych z wyższym wykształceniem przyjmą jako pierwszych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDROWE, NIE PLOMBOWANE ZĘBY. PO JAKIMŚ CZASIE WYPADAJĄ ITD....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalekie loty się szykują . Izrael dopłacać ma przewożnikowi 150 euro do pasażera który przyleci z Lublina do Ziemi Świętej w celach turystycznych . I dlatego tak szybki nabór . Poczytajcie na stronach WP .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to nic wspólnego z lotami do Izraela które będzie obsługiwał LOT a nie Wizz...ale to oczywiscie bardzo dobra wiadomość bo może to zapowiadać dalszy rozwój przewoźnika na naszym lotnisku.Może pojawi się druga maszyna w naszej bazie? Co otworzyło by kolejne połączenia? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego powinni umieć pływać a nie ma wzmianki że dobrze by było gdyby też byli niepalący, bez nałogów, w zaawansowanej ciąży, schludni i chudzi jak patyk bo przecież otyłych nie potrzebują. Dlaczego powinni umieć pływać skoro samoloty z reguły latają w powietrzu a nie jeżdżą po wodzie?. :)
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to idź pobiegaj. Może rozumu nie przybędzie, ale przynajmniej schudniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 1200-1500 Euro na start
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ile płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki duży zasięg ramion pewnie po to, aby skutecznie upychać jak zawsze przeładowany bagaż "podręczny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że kandydatów i tak już wybrano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To już nie trzeba mieć wyższego wykształcenia ?? Haha przecież wiadomo że tych z wyższym wykształceniem przyjmą jako pierwszych ;)
co ty..byłem na rekrutacji latem 2015 roku z kolezanka, ani ja ani ona sie nie dostalismy.  wysztkelnie w pracy flight attendant ma nikle zanczenie. Ona teraz jest wbazie w wielkej brytanii i lata dla easyjeata( z lepszymiz arobkami)Ja w sumie sie nie dziwie bylo chyba zaden facet nie przeszedl do 3 etapu, wiekszosć odpadla po 1 etapie.Być moze bylem za stary.Nie trzeba miec zadnego wyksztalcenia liczy sie dobra zajomosc jezyków obcych i wygląd- ale nawet te dwie rzeczy nie gwaratuja ze sie dostaniesz do wizza. 90% ludzie nie przechodzi w ogole rekrutacji a połowa zna angielski biegle. Wizz Air ma w ogole dziwna rekrutacje, znam osobe ktora nie dotsala sie do Wizzaira(Taniej linii) a dostala sie do LOT( prestizowej linii), moja kolezanka pzeszla dwie rekrutacje dla innych linii, w wizie nawet nie dostrwala do konca dnia. Moga cie oblac za stój albo za brzydkie zęby. To jest ruletka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolson dobrze chociaż że lini lotniczych jest wiele no i cóż wybierają tych co im odpowiadają z tego co piszesz a my nic z tym nie możemy zrobić,ja byłem na rekrutacji do Follow Me na naszym lubelskim lotnisku wybrali mojego "znajomego" który ukonczył jakąs tam szkołe w tym kierunku (Kraków) a jego tata jest pilotem :D Czasem znajomości a czasem wygląd zalezy na kogo sie trafi w komisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zas rana robota, zwłaszcza w lowcostach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...