Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w sklepie IKEA w Lublinie: Ruszyła rekrutacja pracowników. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 12:06 Powrót do artykułu
a kiedy byla rekrutacja na kierownicze stanowiska, bo chyba cos przegapilem...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę , że będzie można nieźle zarobić , jakieś 1500 lub 1600 zł na rekę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a kiedy byla rekrutacja na kierownicze stanowiska, bo chyba cos przegapilem...?
chyba tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już się martwiłem - tak dawno nie było żadnego artykułu z ikea.. Ppijar coś zaspał? Naród spragniony informacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie mogę doczekać. Uwielbiam styl z IKEI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja myślę , że będzie można  nieźle zarobić , jakieś 1500 lub 1600 zł na rekę.
SERIO LE TAM ZARABIAJĄ W INNYCH MIASTACH? bo chyba raczej nie 1600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak w większości będą tam pracować studenci na umowy zlecenia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikea zatrudnia tylko na umowę o pracę i minimalna stawka 15,16zł na rękę wiec sobie głąby policzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hausner napisał:
Ikea zatrudnia tylko na umowę o pracę i minimalna stawka 15,16zł na rękę wiec sobie głąby policzcie
No ale ci co to piszą to przecież szlachta co za mniej niż 10k nie wychodzi z domu. Dlatego w środku dnia w godzinach pracy siedzą na forum internetowym i marudzą, rozumisz. W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z ich wykształceniem i talentami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2500 na ręke przy 15,60 za godzine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 zł brutto za godzinę = 3200 zł brutto miesięcznie = 2270 zł netto, nauczcie się liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 295,76 PLN kwota netto 3 200,00 PLN kwota brutto 3 859,52 PLN łączny koszt pracodawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli całkiem godziwe zarobki, zwłaszcza, że to minimalna stawka dla osoby, któa często nie musi umieć nic, tylko mieć odpowiednią prezencję. a ludziom i tka nei pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że nie mieszkam w okrytym smogiem Lublinie i nie muszę zasuwać w IKEI za najniższą krajową. I to ma być ten rozwój gospodarczy????????? A co z tym oczkiem wodnym z 1 mld które radni PO chcą zostawić następcom w formie kukułczego jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z. napisał:
20 zł brutto za godzinę = 3200 zł brutto miesięcznie = 2270 zł netto, nauczcie się liczyć.
to ja po 38 latach pracy w budzetówce zarabiam 2 tys., 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja po trzech fakultetach i 6 latach pracy w szkole zarabiam 1800 na rękę... jakby ktoś marudził na te 20 zł brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech me meble z płyty wiórowej oklejone folią ..... uwielbiam ten styl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandeta i tyle,mam kilka ich produktów.Materace z gwarancją 30 letnią po 8 do wyrzucenia,meble np stolik dla dzieci nogi porozlazily się..Nie reklamuję bo do Wawy nie jeżdżę,ale z czystego serca wam odradzam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w IKEA ja kto praca w markecie, z innym asortymentem i tyle. Może trochę lepiej a może wcale nie. pożyjemy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ja po trzech fakultetach i 6 latach pracy w szkole zarabiam 1800 na rękę... jakby ktoś marudził na te 20 zł brutto
masz dopiero 6 lat pracy, to pikuś w stosunku do wyżej tj. 38 lat pracy ..... jakbys tak bardzo marudził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...