Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca za granicą ciężka, ale płaca dobra. "Nie warto pracować na czarno"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 11:00 Powrót do artykułu
Podajcie namiary na te agencje, to przekażę znajomej. Bo obecnie w Niemczech robi za 1500€/mc wliczając w to święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. W Anglii max. wyciagała 7000zł/mc. Tak, że chętnie poznam adresy tych SZCZODRYCH agencji. Dodam, że dziewczyna zna biegle niemiecki i angielski oraz ma ukończone studium z opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia : Niemcy brutalnie mordowali polaków , zabijali dzieci a teraz ci sami starzy ludzie mają podcierane dupy przez wnuków tych którzy zginęli w niemieckich obozach. Nie mamy za grosz honoru i sprzedajemy się jak ladacznice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni??? to gdzie mają ci młodzi pracować w województwie lubelskim dla nich przyszłości niema żadnej jedyne co to skazani na biedę do czego zachęcacie tak stuknji się głupi redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, w US dostaje się +-1000$ NA TYDZIEŃ, a w równie rozwiniętych gospodarczo niemczech 1/3 tej sumy. Resztę pewnie zabierają cebularze z tych agencji. Do tego motyw historyczny, podcieranie dup "byłym" nazistą. Nie wiem w jak żałosnej sytuacji trzeba być, by się na to godzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę pełen legal z otto. Już drugi rok w Oss robię i narzekać nie mogę. Mam ubezpieczenie, dach nad głową i pewną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie nie warto, za duże ryzyko. Warto za to wybrać porządną agencję pracy. Prześwietlić ją z każdej strony i najlepiej podpytać czy ktoś w niej pracował. Tak trafiłam do otto, jeżdżę za granicę i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca zagranicą się opłaca. W Polsce zarabia się marne grosze jak się nie ma znajomości i kontaktów. Ja wyjechałam do Anglii, pracuje w promedica24 jako opiekunka. Zarabiam dobrze. Język znałam więc nie miałam obaw że nie podołam pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównując płacę moje (pracuje w Laxo care w Niemczech w charakterze opiekunki) a siostry która tyra po 12 godzin w szpitalu dzień, noc i tak wokoło to moja praca zdecydowanie lżejsza jest i dużo więcej płatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sprawdzić serwis kierowcazadzwoni.pl, znajdziesz tam wiele informacji na temat wyjazdu za granicę, a także ciekawe oferty pracy. Sam znalazłem tam pracę dla siebie i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warto pracować za granicą na czarno, ponieważ gdyby nie daj Boże zdarzył się jakiś wypadek  to jesteśmy w ciężkiej sytuacji. Polecam portal: kierowcazadzwoni.pl - tylko legalne oferty pracy za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa propozycja pracy w niemczech dla pań. bez konieczności znania j.niemieckiego. więcej na olx: ***s://***olx.pl/oferta/praca-w-niemczech-opiekunka-dla-seniorow-bez-jezyka-wysokie-zarobki-cid4-idv3z7i.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to mieć zaufaną agencję, wypłacalną i taką, która na prawdę doceni nasze starania. Pracuję jako opiekunka w Niemczech i wyjeżdżam z Medipe i wiem, że nie muszę się martwić ani stresować. Premie za święta są bardzo wysokie, a firma jest konsekwentna dotrzymują terminowo umów i zawsze można liczyć na pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...