Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracę znajdzie tu ponad 2 tys. osób

Utworzony przez Ja, 21 października 2008 r. o 06:58 Powrót do artykułu
Nalezy sie z tego cieszyć ale ciągle trzeba działać w celu zakupu nowych gruntów i szukania nowych inwestorów. Mam pytanie do szefa COJ: Czy pracownicy Biura znają języki obce wystarczająco dobrze i jak te umiejetności wykorzystują do szukania inwestorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TA MENDA GRABARCZYK PO CO PRZYEJCHAŁ NA KOSZT PODATNIKÓW Z JAMY MINISTERIALNEJ W WARSZAWCE???SUKIENKA PURPUROWA TEŻ MUSIAŁA BYĆ? ILE WZIĄŁ SZATAN W SUKIENCE ZA POKROPEK??POLSKA: KRAJ MIERNOTY URZĘDNICZEJ, DYKTATU KLERU KATOLICKIEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wertt56t napisał:
A TA MENDA GRABARCZYK PO CO PRZYEJCHAŁ
włąsnie twoje obelgi posyłam na policję. spodziewaj się wizyty lada moment.]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
purpurat nie traci ani chwili. potrafi znaleźć się w kazdej sytuacji. pewnie o finansowych potrzebach wciskla. Ciekawe ile te w beretach czerwonych biorą za spryskanie kawałka kamienia węgielnego soloną woda biorą jasy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...