Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRZED X LATY PRACOWALAM NA ODDZIALE URAZOW....PRACA BYLA CIEZKA ALE PACJENCI ZADOWOLENI,CZESTO PO DLUGOTRWALYM LECZENIU WYMIENIALISMY NUMERY TELEFONOW.WTEDY JUZ RODZINY CHORYCH PYTALY MNIE CO SIE DZIEJE Z ODDZIALOWA....COZ MOGLAM POWIEDZIEC ABYLA MOIM PRZELOZONYM A JA JESZCZE MLODA NAIWNA..ALE PRZYSZEDL DZIEN GDZIE PANI ODDZIALOWA POKAZALA SWOJA NIEWIEDZE,NIEODPOWIEDZIALNOSC POPROSTU SWOJA GLUPOTE... STRACILA WIEC WIELE W NASZYCH OCZACH...JEDYNE CO JEJ POZOSTALO TO WALKA PRZEZ MOBBING!!! TAK MUSZE PRZYZNAC ZE TO POTRAFILA..... DLATEGO TEZ....DZIEWCZYNY JESTEM Z WAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 24 stycznia 2010 roku TVP3 info o godz.20.50 w cyklicznym programie Młodzież Kontra czyli.......Pod ostrzałem przekaże na żywo spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Ryszardem Czarneckim, europosłem PiS temat dyskusji: Wojna o Projekty Konstytucji Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na Kraśnickiej norma. To nie jedyny taki oddział.Inspekcja pracy miałaby tam co robić.Pielęgniarki są bezbronne i niech nie liczą na pomoc szefa, naczelnej czy dyrektora.Tu wyznaje się zasadę: im bardziej zastraszony i skłócony personel tym łatwiej nim rządzić. Patrz 1 piętro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vinc napisał:
Mam pewne wątpliwości. Skoro 30 osób odeszło z pracy z powodu mobbingu, czemu nikt nie poszedł z tym do SĄDU???? Ani PIP, ani Dyrektor nie są władni ocenić czy mobbing był, czy nie. Tylko i wyłącznie Sąd pracy. Pozatym można na tym wygrać troche pieniędzy odszkodowania. Po co wam prasa? Po co pisanie skarg? Niestety chyba wiem po co...... bo na oddziale mobbingu nie było i pielęgniary dobrze o tym wiedzą.
Popieram wypowiedź,oprócz słowa pielęgniary, coś tu nie gra ,chyba jest więcej winnych niż jedna osoba,jeśli się źle działo,notoryczny brak pielęgniarek i frustracje , należało to naprawić, a nie czekać, ąż się wszystko potoczy w złym kierunku, jak zwykle kłopoty z komunikacją, niestety przykładów nie brakuje, A chciało by się pracować w miłej atmosferze ; dobrze wykonywać pracę i w dobrych warunkach a przełożony był wymagający a jednocześnie kulturalny i ludzki , czy jest to w zasięgu tylko marzeń ???/??? :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IGŁAQ napisał:
ZGADZAM SIĘ ŻE PRZEŁOŻONY MA PRAWO ZWRAĆAC UWAGĘ I WYMAGAĆ , ALE KULTURA I ZASADY WSPÓŁŻYCIA MIĘDZY LUDZKIEGO MÓWIĄ ŻĘ JEST NA TO MIEJSCE I PORA . A ZOSTAĆ SAMEJ Z 20 OSOBAMI PO URAZACH WIELONARZĄDOWUCH CZĘSTO PO SPOŻYCIU ALKOHOLU I AGRESYWNYCH NIE JEST TAK ŁATWO, BEZ LEKARZA DYŻURNEGO
MOŻE TO BYŁA JEDNORAZOWA WYPOWIEdź W CHWILI SŁABOŚCI CZY WIELE DOBRA MA ZAPRZEPAŚCIĆ JEDNA CHWILA trzeba sprawę dokładnie poznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...