Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Tesco: Szef ochrony zastrasza i obraża ludzi

Utworzony przez Gość, 16 marca 2009 r. o 22:14 Powrót do artykułu
on z Platformy jest ? a tak po za tym to skandal żeby w państwie prawa tak się działo, choć czy za rządów PO to państwo prawa to nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpis pod zdjęciem!!! "Mariana S. z lewej (Fot. Jacek Świerczyński)" - sprawa dotyczy mężczyzny czy kobiety Mariany? z lewej stoi czy z prawej? hehehehe - BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co im ten psychopata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kingplay.pl/?r=40072 ZOBACZ WARTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może bojkot sklepu byłby skuteczny dla pozbycia się takiego "człowieka". Mieszkam blisko, w Tesco kupowałem sporo, ale zmienię sklep na czas, gdy ten typek tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Tesco się ośmiesza zatrudniając takiego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze kiedy bywam w OBI odwiedzam TESCO i zawsze coś tam kupuję, teraz będę go omijał z daleka, nie chcę mieć nic wspólnego z firmą , która zatrudnia degenerata.Namówię wszystkich moich znajomych by zrobili tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dla ciekawostki dodam że u nas to na początku mówiliśmy na niego : człowiek małpa z ochrony ale po chwili przyjeło się lepiej :"paździoch" oczywiście nie obrażając tego z kiepskich!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja też przyłączam się do bojkotu Tesko, kupowałam sporo, teraz moja noga tam nie postanie. Tak jak @Swen, także poprosze znajomych aby tam nie chodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko dziwna polityka firmy. Czy jest to tak wartościowa postać w Tesco, że ryzykuje się taką aferą w Lublinie chcąc utrzymać go w swoich szeregach? Z tego co czytam to chyba mało kto jest zadowolony z jego pracy, bo z Głogowa do Lublina przeniesienie to jak wysyłka za karę - bądź chęć schowania przed mediami w miejscu gdzie juz sobie kłopotów narobił. Ciekawe jak szybko Tesco zareaguje, a może inaczej - ciekawe czy zareaguje na zaistniałą sytuację. Nie jest to dobra reklama dla ich sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróćcie do sprawy koniecznie,niech się wszyscy dowiedza jaka kara spotkała tego zwyrodnialca (i czy jakaś w ogóle). ehh... a potem wielkie zdziwko skąd się biorą takie potwory z Amsletten - zaczynają od dręczenia kotów w Tesco a kończą na ludziach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm....ciekawi mnie najbardziej to ,ze najwięcej wypowiadają się tu osoby które nawet nigdy nie miały styczności z tym człowiekiem .Ja jestem pracownikiem marketu i miałem styczność z tym człowiekiem i nie zauważyłem aby kogokolwiek wyzywał i nie jest to tylko moje stwierdzenie,a podobno w Głogowie też mu nic nie udowodniono tylko pewnie komuś mocno zalazł za skórę ,a poza tym sądzę ,że jest na świecie tyle zwyrodnialców,zboczeńców o których w ogóle się nie pisze,a jemu poświęca się tyle uwagi jest to bardzo zastanawiające:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie takie bzdury pisać to ochroniarz RAFAŁ B. mści się na nowym kierowniku bo pan Marian odebrał mu władzę, nie oceniajcie człowieka, którego nie znacie, zapewniam was że do pięt mu nie dorastacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowany napisał:
Ludzie przestańcie takie bzdury pisać to ochroniarz RAFAŁ B. mści się na nowym kierowniku bo pan Marian odebrał mu władzę, nie oceniajcie człowieka, którego nie znacie, zapewniam was że do pięt mu nie dorastacie.
Zapewniam Cię, że nie dość że mu dorastam do pięt to jeszcze przerastam. Nikt nie ocenia całokształtu jego pracy, jedynie rzeczy które miły Pan Kierownik robi uprzykrzając innym życie. I wypisywanie na forum kto się na kim mści dodając zresztą jego imię i pierwszą literę nazwiska nie jest chyba normalne. Jak taki mądry jesteś to może przedstaw się sam z imienia i nazwiska. Chyba, że masz niezbite dowody na to, że właśnie ten Pan robi to z zemsty. I widzę, że jesteś albo zakochany w nowym Kierowniku albo jesteś po prostu nim. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu Pan się ma za takiego niezastąpionego,a tu proszę przyszedł ktoś lepszy i duma męska nie pozwala się z tym pogodzić.W końcu z jakiegoś powodu szukali na to stanowisko kogoś innego niż Pan ,niestety trzeba się z tym pogodzić z tym faktem ,a czy jest to Pan Marian S czy był by to inny facet pan i tak by zrobił wszystko ,aby się go szybko pozbyć wiec zamiast knuć niech się Pan wezmie za robotę ,a nie jak przedszkolaczek eliminuje konkurencje,w pracy trzeba się niestety wykazać ,i proszę znależć sobie jakieś ciekawe zainteresowanie zamiast siedzieć na forom i obrzucać kogoś błotem,zmieniać świat należy zacząc od zmiany samego siebie.pozdrawiam wszystkich pracowników Tesco Lublin!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No raczej nie jestem Panem Rafałem czy jak tam się on nazywa. I z tego co się orientuję, to chyba Pan Rafał i Pan Marian nie pełnią tej samej funkcji w Tesco. Ale co ja mogę wiedzieć, jestem zwykła osoba zainteresowaną sprawą, ja nawet nie pracuje w Tesco. Nie zmienia to postaci rzeczy - czyli oskarżenia i sprawy w sądzie. Ktoś chce się do tego odnieść może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowany napisał:
Ludzie przestańcie takie bzdury pisać to ochroniarz RAFAŁ B. mści się na nowym kierowniku bo pan Marian odebrał mu władzę, nie oceniajcie człowieka, którego nie znacie, zapewniam was że do pięt mu nie dorastacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W hipermarkecie Tesco Lubartów woj. Lubelskie dwóch ochroniarzy w tym kierownik zmiany po pracy piją wódkę przed sklepem a później leża na pobliskim przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tesco w Lubartowie ma chorą ochronę , ci ludzie nie nadają się !!!!!!!!!!!!! Powinni mieć dobrego psychiatrę a nie pracę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
W hipermarkecie Tesco Lubartów woj. Lubelskie dwóch ochroniarzy w tym kierownik zmiany po pracy piją wódkę przed sklepem a później leża na pobliskim przystanku.
Całkowicie się zgadzam , najgorsze jest to ,że szefostwo tego nie widzi , a ochrona pisze notatki na bardzo dobrych pracowników . To jest chore . !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...