Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zasada pracy Urzędów Pracy to była wielka ściema ...tylko ewidecja bezrobotnych i wypad , żadnej kontroli . Nie było wskaźników oceny pracy Urzędników , czy ktoś był rozliczany z pomocy petentom w znalezieniu pracy ???? Pracownicy nie musieli się udzielać proponując czytanie ofert w gazetach i internecie .... MAM NADZIEJĘ NA DOBRĄ ZMIANĘ
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo. Czy tam dalej zarządza pani (*) gwiazda ?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będą mogli się zarejestrować w urzędzie pracy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzi tam tylko bo miała poparcie z psl jak jeszcze było u nich dobrze tak to w życiu nie objęłaby tego stanowiska.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będą mogli się zarejestrować w urzędzie pracy.
Popieram. Zobaczą jak to jest. Często bezrobotny traktowany jest jak śmieć, albo jakiś natręt, a to przecież dzięki bezrobociu innych osób pracownicy Urzędu Pracy mają pracę.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada pracy Urzędów Pracy to była wielka ściema ...tylko ewidecja bezrobotnych i wypad , żadnej kontroli . Nie było wskaźników oceny pracy Urzędników , czy ktoś był rozliczany z pomocy petentom w znalezieniu pracy ???? Pracownicy nie musieli się udzielać proponując czytanie ofert w gazetach i internecie .... MAM NADZIEJĘ NA DOBRĄ ZMIANĘ
hahhahahahhahahhahabuhahahhahaha paradoks losu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maja plecy to zarejestrują się  bez kolejki
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba będzie znowu pójść do tego kto robotę tam załatwił to jak kto ma plecy to gdzie indziej wcisną może do marszałkowskiego albo starostwa jak są chody. Z miejskiego up to łachają do um Lublin jak mają chody to i etat. Z tortem najlepiej i butelką markowego trunku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocena pracownikow jest, ale coz jak tu oceniac starsze panie ktorym nikt nic nie zrobi bo nie wiele im emerytury a mlody niech zapier... a te siedza i popijaja czaj.i zawsze sa cacy
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiedzą o której trzeba wziąć numerek i do kolejki... Ten urząd powinien być całkowicie zlikwidowany jako wylęgarnia nepotyzmu i ... bezrobotnych na państwowym garnuszku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz szykują zwolnienia, a jeszcze miesiąc temu zatrudniono do tych projektów Magdalenę Jezierską zam. Lublin na stanowisko: "Specjalista do spraw programów - stażysta - stanowisko w CAZ przy realizacji projektów współfinansowanych z EFS ..." "Konkurs" oczywiście ustawiony jak to w środowisku "Pocałuj Sobie Lewatywę" (PSL) wystarczy spojrzeć na wymagania "niezbędne" http://bip.puplublin.pl/s/specjalista-do-spraw-programow-%E2%80%93-sta%C5%BCysta/512 Dyrektor i zarząd niech bierze przykład z Chełma i swoje wynagrodzenia niech uszczupli, a jak się nie podoba to na bezrobocie albo won z Polski. Urzędy pracy i tak nic nie robią dotacje dla siebie biorą zatrudniają znajomych do programów czy staży, a dla ludzi nepotyzm PSL-u, wieczne kolejki, upokarzanie ludzi. Niech zasmakują jak to być bezrobotnym myślą, że jak są sługami byle jakiej partii to już się jest "funkcjonariuszem frontu ideologicznego" i można spać spokojnie bo system na pewno ochroni. Zlikwidować urząd racy, oni są grabarzami rynku pracy i oto im chodzi bo z tego żyją. Nie zależy im na zwalczaniu bezrobocia tylko aby stołki i plecy. Gwiazda w 2014 ponad 106 tys PLN wycisnęła dla siebie dla porównania w 2013 pond 78 tys. i co, komu krzywda się dzieje? http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Gwiazda_G2014.pdf Wójcik w 2014 ponad 117 tys. PLN w 2013 niecałe 112 tys. http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Wojcik_R2014.pdf Gdzie są cięcia? Sobie nigdy nie zmniejszą. Widzicie tych dwoje zarabia prawie tyle co 20 osób co może stracić pracę. PS. Sprawę POdobno ujawnił gazecie funkcjonariusz Tarnawski, albo jakaś młoda osoba mu podległa za jego namową/rozkazem brawo towarzyszu za odwagę. Nareszcie ktoś pękł i będą sypać jeden na drugiego aż system upadnie bo więcej już trupa (PUP) nie da się szminkować. fvd
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do fvd. Wydaje mi się, że osoba, która napisała ten e-mail wykazała się nieznajomością tematu. To prawda miesiąc temu zatrudniliśmy pracownika, ale dostaliśmy na to pieniądze w ramach projektu. Projekt przewidywał pieniądze na zatrudnienie NOWYCH pracowników. Gdybyśmy nie zatrudnili tej osoby to te pieniądze po prostu by przepadły. Nie było możliwości, żeby z nich sfinansować zatrudnienie któregoś ze "starych" pracowników. A jeśli osoba, która to podała do prasy woli wypowiedzenie niż bezpłatny urlop, to proszę bardzo. Edyta
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wasze komentarze to sobie myślę że Ciemnota w narodzie i tyle!! To że dyrekcja zawiniła to nie znaczy że pracownicy nic nie robią, jestem przekonana że 3/4 z was nie poszło by tam pracować za takie pieniądze! Ale najlepiej siedzieć w domu i oceniać!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie było możliwości, żeby z nich sfinansować zatrudnienie któregoś ze "starych" pracowników." -Jest to kłamstwo gdyż wymogiem koniecznym była wcześniejsza praca w urzędach pracy oraz znajomość programu komputerowego dedykowanego wyłącznie służbom zatrudnienia. Ustawka dla kogoś co już robił u was. Jak do naboru mieli stawać ludzie co robili u prywaciarzy albo są zaraz po studiach? To może było jeszcze w wymaganiach podać konieczność przynależności do PSL i że ktoś z rodziny już pracuje w urzędzie. "Gdybyśmy nie zatrudnili tej osoby to te pieniądze po prostu by przepadły." Tak przepadły by na pewno bo synekura nie dostała by grosza tylko fachowiec z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną w sprawach projektów. I jak z projektem dzięki niemu aby urzędnik dostał zatrudnienie? Firma zewnętrza lepiej zorganizowała by te pieniądze od was złodziei, aby bzdurne szkolenia, katering, zasiłki dla meneli i tyle wam w głowie, przejadacie nasze fundusze. Dbacie tylko o swoje posady nie o ludzi, pracujecie opieszale tworząc sztuczne kolejki aby wykazać, że niby jesteście potrzebni. Tak naprawdę sami jesteście nieudacznikami bo nie potraficie działać w biznesie, karmicie lud kłamstwami i upokorzeniami, a karierę zbudował wam najczęściej wujaszek. Bardzo dobrze, że sprawa trafiła do prasy. Jak się źle dzieje to nie należy milczeć. Skoro są "pieniądze w ramach projektu" to dlaczego wysyła się ludzi na bezpłatne urlopy? Widocznie nie dla wszystkich i problem tkwi w dystrybucji tych środków jak ktoś podał dwoje ludzi zarabia tyle co 20. Myślę, że chętnych do pracy w tym urzędzie jest multum nawet na nie cały etat, staż czy min. płacę tylko zatrudnia się aby swoich, taka jest niestety prawda.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech spróbują bezrobocia,ciocie i wujki po wyborach się skończyły??
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowo zatrudniony pracownik to ktoś kto nie pracował w danym urzędzie, taki ktory ma doświadczenie ale zdobyte w innym zakładzie pracy. Niech się nie wypowiadają osoby które nie rozumieją tego.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1327635" timestamp="1462372309"]Trzeba będzie znowu pójść do tego kto robotę tam załatwił to jak kto ma plecy to gdzie indziej wcisną może do marszałkowskiego albo starostwa jak są chody. Z miejskiego up to łachają do um Lublin jak mają chody to i etat. Z tortem najlepiej i butelką markowego trunku.quote haha znajdą pracę nawet i u marszałka a wy głąby nadal będziecie latać do urzędu tylko po to żeby mieć ubezpieczenie bo nic innego w życiu nie osiągniecie jak tylko posiadanie statusu bezroba. Starajcie się tak dalej to 500 plus czeka was, może w tym się sprawdzicie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz szykują zwolnienia, a jeszcze miesiąc temu zatrudniono do tych projektów Magdalenę Jezierską zam. Lublin na stanowisko: "Specjalista do spraw programów - stażysta - stanowisko w CAZ przy realizacji projektów współfinansowanych z EFS ..." "Konkurs" oczywiście ustawiony jak to w środowisku "Pocałuj Sobie Lewatywę" (PSL) wystarczy spojrzeć na wymagania "niezbędne" http://bip.puplublin.pl/s/specjalista-do-spraw-programow-–-stażysta/512 Dyrektor i zarząd niech bierze przykład z Chełma i swoje wynagrodzenia niech uszczupli, a jak się nie podoba to na bezrobocie albo won z Polski. Urzędy pracy i tak nic nie robią dotacje dla siebie biorą zatrudniają znajomych do programów czy staży, a dla ludzi nepotyzm PSL-u, wieczne kolejki, upokarzanie ludzi. Niech zasmakują jak to być bezrobotnym myślą, że jak są sługami byle jakiej partii to już się jest "funkcjonariuszem frontu ideologicznego" i można spać spokojnie bo system na pewno ochroni. Zlikwidować urząd racy, oni są grabarzami rynku pracy i oto im chodzi bo z tego żyją. Nie zależy im na zwalczaniu bezrobocia tylko aby stołki i plecy. Gwiazda w 2014 ponad 106 tys PLN wycisnęła dla siebie dla porównania w 2013 pond 78 tys. i co, komu krzywda się dzieje? http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Gwiazda_G2014.pdf Wójcik w 2014 ponad 117 tys. PLN w 2013 niecałe 112 tys. http://splublin.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/Wojcik_R2014.pdf Gdzie są cięcia? Sobie nigdy nie zmniejszą. Widzicie tych dwoje zarabia prawie tyle co 20 osób co może stracić pracę. PS. Sprawę POdobno ujawnił gazecie funkcjonariusz Tarnawski, albo jakaś młoda osoba mu podległa za jego namową/rozkazem brawo towarzyszu za odwagę. Nareszcie ktoś pękł i będą sypać jeden na drugiego aż system upadnie bo więcej już trupa (PUP) nie da się szminkować. fvd
haha ciemnota, głupota. Jak Ci żal to idź kopać rowy, może Cię przyjmie ktoś z tym fachem w pisaniu.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że pracownicy nie mają co robić tylko do gazet piszą i bezmyślne komentarze wpisują. Pani Dyrektor proponuję Pani wymienić kadrę pracowniczą i doskonale Pani wie o kogo chodzi. Najbardziej nie pokorni powinni sprawdzić na własnej skórze jak to się pracuje w innych urzędach, gdzie dyrekcja nie bawi się z pracownikami tylko jak jest taka potrzeba to zwalnia. A byłym pracownikom, którzy także aktywnie wpisują komentarze, proponuje przekwalifikować się, bo jeżeli w urzędzie nie pracują to znaczy że się do tej pracy nie nadają. Pozdrawiam Panią Dyrektor i niech się Pani trzyma.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że pracownicy nie mają co robić tylko do gazet piszą i bezmyślne komentarze wpisują. Pani Dyrektor proponuję Pani wymienić kadrę pracowniczą i doskonale Pani wie o kogo chodzi. Najbardziej nie pokorni powinni sprawdzić na własnej skórze jak to się pracuje w innych urzędach, gdzie dyrekcja nie bawi się z pracownikami tylko jak jest taka potrzeba to zwalnia. A byłym pracownikom, którzy także aktywnie wpisują komentarze, proponuje przekwalifikować się, bo jeżeli w urzędzie nie pracują to znaczy że się do tej pracy nie nadają. Pozdrawiam Panią Dyrektor i niech się Pani trzyma.
nie bądź infantylny czy infantylna włazisz po maśle wd.............. pani dyrektor wszyscy o tym wierdza i zapewne jesteś marnym referenciną ale to twój problem i musisz wiedzieć ze jak zwolnić!!!!!!!!!!! to pierwsza leci twojha pani dyrektor pozdro
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWIAZDA  była taka mądra amerykańska, a tu słoma z butów.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.
Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.