Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes LSM Jan Gąbka odchodzi na emeryturę. „Nie chcę umrzeć za biurkiem”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2017 r. o 11:29 Powrót do artykułu
ROBI SIĘ GORĄCO TO ODCHODZI NA EMERYTURĘ.PROPONUJĘ KONTROLĘ CBA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku co ty gadasz ty na emeryturze powinieneś byc od 7 lat. Ale wiekszosc ze starego ustroju nie pracowalo przez 30 lat to teraz sie boja ze wykorkuja za biurkiem. Zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiął swego ! dom pseudo seniora na os. Sienkiewicza się buduje ,sprawa jak zwykle utknie w prokuraturze ,a prezes będzie miał już to gdzieś niech inni się martwią On obiecał i zbudował koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pora na tych złodziei z Czubów. Te ich pensje po 1/4 mojego czynszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa apartamentowca dla starców z mieszkaniami o powierzchni rzędu 90m2 vis a vis SP38 trwa w najlepsze. Ładnie jest wywołać konflikt i w niesławie odchodzić ze spółdzielni? Ale pieniądz nie śmierdzi. Prokuratot tym się zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy szczekacze jeszcze za nim zatęsknicie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam odchodzi, inny go zmusili, bo bali się, że ich odwołają łącznie z radą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni mu wielki Pomnik na LSMie postawić albo po małym na każdym osiedlu.Wielki Człowiek. Mieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pewnego momentu był ok, potem mu odwaliło i dziadek wieje... Ale mam nadzieję że wyjdą wszystkie dziwne działania z ostatnich czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Gąbka to jego rodzina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie zjadłem ostatni kęs odmrożonego Piernika myślę że już czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może inny zadba lepiej o los mieszkańców i sprawi ze będzie więcej kamer na osiedlach, a co z tym idzie BĘDZIE BEZPIECZNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hurraaa, nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzyszu , wreszcie odważna decyzja. Z komsomolskim pozdrowieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łezka sie w oku kręci . Dziękujemy za wszystko dobry gospodarzu . Spółdzielcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "Dom Seniora" na os. Sienkiewicza (zwykły blok z mieszkaniami na odrębna własnośc lokalu) już się buduje. Towarzysz dopiął swego. Odchodzi na sutą emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy dawny "prezes" SM, przyniesiony w teczce przez towarzyszy, to komuch, złodziej i pasożyt. Żerowali na ludziach przy pomocy prawa, które sami sobie ustanowili. Na śmietnik z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczę to uwierzę, bo nie ufam już w ani jedno słowo tego człowieka. Jeśli takie jaja się działy na LSM w ostatnich latach, że aż prokuraturą się skończyło to o czym tu mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pozdejmujecie te okropne banery i billboardy na LSM !!???!! Wstyd dla mieszkańców tej dzielnicy !!! Kicz i disco polo !!! Duża wieś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaczysko, i tak już za stary był na pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...