Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes LSS Społem: Robimy swoje. Od 100 lat

Utworzony przez polococtowiec, 19 stycznia 2013 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Te sklepy to symbol dziadostwa.Dla ekspedientek czas zatrzymał się w latach 70-tych.Gdyby nie towary to miałbym wrażenie że gram w "Misiu"Nie wiem w jaki sposób to jeszcze funkcjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się, Madej, cwana bestio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bal w prosektorium... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak szczerze to żal na to patrzeć co wy tam w tych LSS'ach robicie. Nędza z bidą takie lokalizacje czynsz bliski zero, a LSS'y straszą. Pracownice lenie brudasy i kombinatorki. Zeby to sprzątaczka przychodziła i podłogę myła ? Kierowniczki pożal sie boże nadają sie co najwyżej do obierania ziemniaków. Zasada FIFO one nawet nie widząco to jest. Jakby te sklepy wziął człowiek z głową i charyzmą to to byłby by NO1 w LUblinie, a nie dziadostwa. Prezes słyszał o czymś takim jak standaryzacja sklepów, niech pojdzie do konkurencji rownie drogiej np Żabka albo zupełnie taniego Lidla klient wchodzi i wie mniej więcej czego gdzie moze szukać a tam misz masz. Layout na półkach i w lodówkach !!!!! Porażka. Na diabła wam agd czy ktoś liczy jakie grupy jaki obrót przynoszą przecież to śmiech. jakieś worki plastkiki zegary widra to zajmuje miejsce a miejsce to zarobione pieniadze. Jesteście do odstrzału praktycznie każdy przedstawiciel zastokuje wasze sklepy byle gównem które będzie sprzedawać sie latami. Robimy swoje dokładnie a tu nowe czasy i trzeba robić tak aby było ok. Przecież tym mozna tak zarządzić ze te baby zarobiłby 2x tyle a tak sąrozleniowine i zrobienie czegookolwiek to wielki problem ... ale to nie moja działka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię sklepy Spoeęm. Sprzedawczynie faktycznie rózne, ale sklepy dobrze zaopatrzone. W supermarketach obsługa wcale milsza i lepsza nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Hrubieszowie , w swoim czasie prezes szast prast wszystko zlikwidował a ludzie poszli na zielona trawke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM OPINIE ' HANDLOWCA' KIEROWNICZKI I PERSONEL REPREZENTUJĄ RZECZYWIŚCIE BARDZO NISKI POZIOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowniczki i sprzedawczynie zachowują się jak święte krowy skazane na pracę, a klienci traktowani są jak zło konieczne . Przydałaby się tez niektorym lekcja stylu , a moze i fryzjer .BARANIE FRYZURY I NIECHLUJNY MAKIJAZ to kiepkska wizytowka LSS SPOŁEM . Zostawic Domek Saski , bo tam dobry chleb i ciasto oraz bardzo sympatyczna obsługa ,a reszta do wyburzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są babki z Placu Wolności. Płacisz 100zł a one z tekstem "No chyba Pan żartuje!" Haha wehikuł czasu po przekroczeniu progu działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLAK kupuje w POLSKIM sklepie ! Buraki zamiast krytykować pomyśleć czemu to nie ma pracy ? Jak to kupuje się w obcych marketach gdzie mięso myją ludwikiem i niemiecki cukier paczkowany jest w torebki polskich cukrowni. Patrioci czy idioci ? Wybór należy do was ! Zanim jeszcze nie wszystko w obcych łapskach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam a był ktoś w Grzesiu na Kruczkowskiego?? Kierowniczka wita przedstawicieli słowami po ch... żes przyszedł.. ogólny żal ta Pani ma za wysokie mniemanie o sobie do klientów odnosi sie wulgarnie wydziera sie na te biedne ekspedientki widać musi mieć dobre plecy skoro jeszcze nie wyleciała..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe o Grzesiu to już legendy po mieście krążą ulubiony tekst kierowniczki " drogo cię to będzie kosztowało" i kosztuje bo bez gratisów nic tam nie załatwisz. Ale tak naprawdę to mi jej żal wyrzywa sie na wszystkich bo pewnie jest niedowartościowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 lat i sto lat za MURZYNAMI. Szkoda tych wspanialych lokalizacji na te ,,stodoly,, zabytki i lokale w samym centrum miasta w ktorych rzadzi niekompetencja, szarzyzna i balagan. Tu potrzeba swiezej krwi, a na kierownicze stanowiska powinny byc przyjmowane osoby z odpowiednim wyksztalceniem, inwencja i KULTURA OSOBISTA. Personel wyslalabym na przeszkolenie do LIDLA , ZABKI, STOKROTKI....,a niektore na emeryture bo za dlugo juz pracuja i sie wypalily.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lss Społem 100 lat wewnętrznych koneksji układów i układzików. Ekspedientki sa traktowane jak ludzie drugiej kategorii kierowniczkom w głowach sie przewraca ale tylko z tego powodu że udało im sie tak wysoko awansować.Zgadzam sie z Iwon że potrzeba świeżej krwi i ludzi z odpowiednim wykształceniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt kierowniczka ze sklepu na Kruczkowskiego jest bardzo nie miła. Ubliża pracownicom jak i klientom. Nie ma na nią mocnych. Mimo licznych skarg nikt tej Pani nie pozbawił stanowiska pracy. Dziwię się, że pracownice nadal z nią pracują, ale widocznie boją się o swoją pracę. Pani kierowniczka powinna się na prawdę zastanowić, ponieważ kiedyś w końcu się do igra i trafi na kogoś kto wystosuje pozew o znęcanie się psychiczne. Ciekawe co wtedy na to wszystko powie szanowny Pan prezes .... Wielki szacunek dla pracownic, które muszą pracować w takiej atmosferze ja bym nie wytrzymał....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje bo ma plecy i tyle gdzie indziej juz dawno by zakończyła swoją błyskotliwą karierę i nikt by jej nie trzymał. Ma za wysokie mniemanie o sobie, zapomniała chyba że wszysko kiedyś sie kończy i trafi kiedyś kosa na kamień. Ale to nie moja bajka a pracownikom to ja sie dziwie że żadna jeszcze sie nie postawiła tylko siedzi cicho i daje sie tak poniżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem zakupy w ponad 20 krajach więc mam wyobrażenie na temat obsługi klięntów . Po przeczytaniu wpisu GOSC i ONNNNN dowiedziałem się że najgorszy sklep na świecie to LSS Grześ na Kruczkowskiego o czym nie małem najmniejszego pojęcia , mimo że robimy z żoną tam zakupy. Dziwne że akurat wpadli ci goście na tą myśli tego samego dnia i o tej samej godzinie . Kołtuny przecież ta niby wredna kirowniczka przez kilkanaście lat była zastępczynią kierowniczki . Co dzień wykładała towar rozmawiała z nami wszystkimi na sklepie i wam nie przeszkadzała . Nikt z was nie pisał anonimowo na forum na nią skarg . Dopiero po odejściu starej kierowniczki nagle dostaliście olsnienia .Czego wcześniej nie reagowaliście że stara kierowniczka tyłka nie ruszy z zaplecz i nie pomoże pracownicom .Na sklepie były tylko pracownice i zastępczyni . Jeżeli nas wszystkich pilnują to tylko dlatego że niektórym z gości bardzo lepią się ręce i często zapominają zapłcic za towar włożony akurat nie do tej torby. Jeżeli już coś zmieniać w Grzsiu to zlikwidował bym gospodarstwo domowe a zwiększył spożywke. P.S. Kołtunie jak już zawziełeś się na kobitke to chociaż w inych terminach wysyłajcie z rodziną meile No i nie wpierajcie że w lidlu są ładniej ubrani niż w Lss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONNNNN - niech cię babcia nauczy gramatyki pisze się wyżywać a nie WYRZYWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po przeczytaniu pewnych informacji na temat mojego sklepu mowa tu oczywiscie o grzesiu na kruczkowskiego jestem naprawde w szoku co za ludzie to wypisuja chyba ktos nie ma co robic i nudzi mu sie za bardzo to niech wezmie sobie ksiazke poczyta albo obejrzy dobry film a nie czepia sie glupot ja akurat jestem jedna z pracownic w tym sklepie i nie wyobrazam sobie pracowac w zadnym innym a to co ludzie wypisuja to normalnie brak slow jesli by tak bylo jak pisza niektorzy to napewno nia bylo mnie tam ani minuty dluzej co do naszej obecnej kierowniczki i obecnej zastepczyni to byl strzal w dziesiatke teraz dopiero jest spoko obecna kierowniczka ona i tak zawsze byla kierowniczka tego sklepu mimo ze wczesniej byla zastepca to i tak robila wszystko za dwie ale tego oczywiscie nikt nie potrafi napisac o dobrym nikt nie potrafi a o zlym kazdy xawsze tak bylo i tak bedzie niestety ale prawda jest taka ze nie jednej pomogla i to w takich sytuacjach ze naprawde brak slow o co nie poprosisz zawsze masz mysle ze kazda kolezanka sie ze mna zgodzi wiec dajcie spokoj czepcie sie spraw ktore naprawde potrzeboja komentarzy a nie czepiajcie sie osob ktore na to naprawde nie zasluzyly bo lepszego sklepu i lepszych kierowniczek jakie sa w tym czasie moze nam pozazdroscic niejeden sklep i prosze mi wierzyc kto powie o tym lepiej jak nie ja pracujaca w tym sklepie a jestem pewna ze za mna idzie cala reszta i daje rece obciac PANI KIEROWNICZKA JESTESMY Z PANIA..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...