Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydenci Polski, Litwy i Ukrainy w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
r. 1255 najazd Litwinów na Lublin, pożar, zniszczenia miasta i zamku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r. 1255 najazd Litwinów na Lublin, pożar, zniszczenia miasta i zamku
  Twierdzisz ze cala akcja Katza i mediow byla niepotrzebna? Uwazasz ze gesty sa zbedne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać wtedy tyretorialsi macierewicza ćwiczyli w tym czasie w lesie,znaczy nasz najgorszy po wałesie prezydent znowu załatwi dodatkowy kontygent studentów z ukrainy do studiowania za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banderowiec powinien iść na kolanach do pomnika zbrodni wołyńskiej przy Głębokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........do siedziby brygady przy ul. ......... jakiej brygady, - np układającej asfalt , chodnik przy ul. Radziszewskiego. Pytam tylko by doprecyzować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przepraszam - czy te zdjęcia to telefonem były robione? Jakoś po prostu powala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marynarka Wojenna zacumowała swoje kajaki na Wieprzu czy na Bystrzycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy prezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz się! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie to wali...przynajmniej się wyspałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komenty i widzę, że LUBLIN nadal PKWNem stoi... bieruciarze i czerwona kamanda paszli nazad w Maskwu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r. 1255 najazd Litwinów na Lublin, pożar, zniszczenia miasta i zamku
Twierdzisz ze cala akcja Katza i mediow byla niepotrzebna? Uwazasz ze gesty sa zbedne?
 ale tych najazdów litewskich na ziemie polskie było dużo więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksi obecnie wrogowie Polski sa witani z honorami. Hanba, zenada i zdrada. Tylko zwykle szmaty milcza i każą milczec o zbrodniach na Polakach popelnionych przez tych dzikusow, ktorzy sa do tej pory z nich dumni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo że PiS na wschód ciagnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witając swego prezydenta ukraincy użyją powitania banderowskiego .Jak nie mój prezydent zrobi minę .W swoim kraju dostanie w twarz.Nie pierwszy od ścierwa banderowskiego - zliże i pójdzie dalej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystko rozumiem, ale trzy autokary, w tym dwa wojskowe blokujące przystanek na 3 maja w kierunku solidarności to po prostu chamstwo wychodzi. Autobusy miejskie nie miały jak się zatrzymać. K..a święte krowy w tym wojsku czy co? Gdzie był gospodarz Żuk? Proszę o wyjaśnienie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian pięknie opalony, pewnie na nartach złapał trochę słońca:))) tyle członków rodziny Radia Maryja się zjechało! wow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała PiS-owka świta zjechała - dewastatorzy Polski ! Na szczęście to ich ostatnie chwile brylowania. Jesienią Polacy przywrócą Polsce normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODowskie trole poczuły wiosnę i zaczęły włazić na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........do  siedziby  brygady  przy  ul.  .........    jakiej  brygady, - np     układającej  asfalt  , chodnik   przy  ul.  Radziszewskiego.  Pytam  tylko   by  doprecyzować .
 to brygada wywożąca odpady komunalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...