Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Krzysztof Żuk wyróżniony przez "Wprost"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2016 r. o 18:12 Powrót do artykułu
W statystyce najbardziej zadłużone miasto - również będzie wyróżnienie Wprost.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi niezadłuzone miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, żuk przynajmniej coś robi. inni prezydenci z pis czy po mogą się schować przy żuku... Nie powiem kto zadłuża nasz kraj na 500+ i inne świadczenia, za które zapłacą wszyscy w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamo chwalą nas, kto? wy mnie a ja was!!!!!! hahahaha "razem obrobimy Polskę "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To  właśnie  za  Żuka  widać ,że  LUBLIN  się  rozwija , buduje  i  pięknieje. Przeciwnicy  jak  zwykle  będą  negować  ale to ich  problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupno "zestawu obowiązkowego" naprawdę zasługuje na nagrody? Każda większa gmina się ostatnio chwali zestawem stadion+nowa kostka na rynku+muzeum/biblioteka+park. Szkoda tylko że temat parkingów, służby zdrowia czy uprzemysłowienia dającego realne miejsca pracy leżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże teraz orzec karę za naruszenie dyscypliny finansów publicznych i ustawy o takich samych zamówieniach? Zapewne "Wprost" nic nie wiedziało o tym, że Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych wniesie w dniu dzisiejszym o ukaranie Prezydenta Krzysztofa Żuka i Sekretarza Miasta Andrzeja Wojewódzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co? za to, że rozdaje z rękawa pozwolenia na budowę nowych osiedli developerom zapominając o tym, że tam też są potrzebne żłobki, przedszkola i szkoły!!! obecne żłobki, przedszkola i szkoły, które zostały wybudowane za tzw komuny są już przepełnione!!! nagroda za niegospodarność!!! gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie sponsorowali nagrode hahaha przeciez to widac,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jest za co. Lublin teraz a kilka lat temu to niebo a ziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO, doskonały fachowiec i w końcu Lublin ma odpowiedzialnego prezydenta, gratuluje serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiekowi, który tak ciężko pracuje jak nasz prezydent, nagroda się należy absolutnie. Wystarczy rozejrzeć się dookoła jak Lublin się zmienił i zmienia za prezydenta Żuka (dodatkowo mając porównanie co zrobili poprzedni prezydenci daleko nie siegając pamiecią jak Wasilewski, Proszukowski....nic)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować i oby tak dalej Lublin się rozwijał, obwodnica to jedna z najlepszych inwestycji Żuka, jak zrbią juz cała będzie luz w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
BRAWO, doskonały fachowiec i w końcu Lublin ma odpowiedzialnego prezydenta, gratuluje serdecznie
miło znowu nasz Lublin i nasz prezydent to nie pierwsza nagroda przecież fajnie,ze media też doceniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to chodzi, żeby doceniać to co zrobił. Odpowiednia nagroda dla odpowiedniego człowieka! Lublin zmienił się na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo prezydent Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby jeszcze porządził tak co najmniej ze 2 kadencje, może wtedy Lublin stałby się prawdziwą metropolią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne zdanie na temat tego Pana zostałem ograbiony z posiadanego majątku dokladnie ziemi na terenie miasta przez dzialania tego Facia razem z kolegą ziomkiem ze Swidnika, nic dodac nic ując pozostaje żal obywatela tego złodziejskiego Miasta.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...