Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina ma dość wyborczego śmietnika

Utworzony przez gość, 15 stycznia 2014 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Żuk to człowiek Palikota a co do zrobił to cóż zrobił faktycznie dużo dla Pietrasiewiczów i siebie
  Napisz proszę z jakiej dzielnicy jesteś, w jakiej branży pracujesz a w kilku słowach będę mógł Ci wytłumaczyć co Prezydent Żuk zrobił dla Ciebie. Trzeba być kompletnym marudą aby nie dostrzegać zmian z ostatnich 4 lat. Oczywiście potrzeby są dużo większe, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dobrego prezydenta i nie może dziwić to że popiera pomysł Wspólnego Lublina. Koniec z plakatami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróg plakatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami powinni wywiesić billboard z twarzami radnych, którzy byli na NIE. Taka pomoc dla wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie apeluj o bojkot - Żuka łapserdaka trzeba pogonić nie bojkotem ale wybraniem kogoś innego kogoś kto pogoni cały ten bizantyjsko-ruski dwór rozdanych ról  
  Czyli kto, podaj jakieś konkrety? Krytykować kazdy umie a wszczególności Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zagłosuje przeciw będzie z tego rozliczony, mieszkańcy nie podarują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz proszę z jakiej dzielnicy jesteś, w jakiej branży pracujesz a w kilku słowach będę mógł Ci wytłumaczyć co Prezydent Żuk zrobił dla Ciebie. Trzeba być kompletnym marudą aby nie dostrzegać zmian z ostatnich 4 lat. Oczywiście potrzeby są dużo większe, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. 
wiesz ja bym wolał żeby nie trzeba mi było sciemniać jakie to dobro mnie spotkało ja bym chciał to czuć a tu ni chuja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent  Żuk już rok temu popierał ten pomysł.
  właśnie coś mi się tak zdawało...   sam pomysł popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz proszę z jakiej dzielnicy jesteś, w jakiej branży pracujesz a w kilku słowach będę mógł Ci wytłumaczyć co Prezydent Żuk zrobił dla Ciebie. Trzeba być kompletnym marudą aby nie dostrzegać zmian z ostatnich 4 lat. Oczywiście potrzeby są dużo większe, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. 
  Przemysław, jak wcześniej napisałem, siedzi sobie np. w lokalu o nazwie "Ćma", popijając kawę lub inszy, mocniejszy trunek. Oczywiście przy okazji pisze komentarze pod artykułami. Taka praca. Człowiek nie pomęczy się, a i przeciwnicy Żuka pewnie dobrze płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z drugiej strony - OK zabawmy się w te twoje sciemy podpisz się jak ja imieniem i nazwiskiem oraz napisz gdzie pracujesz i zaczniemy zabawę w wyjasnianie podejmiesz wyzwanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu ty człeku tak brzydko się wyrażasz wszak  pisowcy to najgorliwsi słudzy Kościoła Żu-cze http://zspu.wrzuta.pl/audio/8Upjdx8IPPT/miedzynarodowka_-_chor_i_orkiestra_-_wykonanie_rosyjskie załatwimy owadzią zgraję plakatem napis solidarycą Dezynsekcja na tle idacy Garry Cooper pod spodem Lublin w samo południe na pohybel żuczystowskiej dyktaturze nie używaj więc wulgaryzmów,kochaj bliźniego, bądź kulturalny,nie obrażaj ludzi, biegnij do okulisty,wzrok ci się psuje a Prezydent robi wiecej niż jego poprzednicy szczęść Boże Przemku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ćmie to piłem grzane piwo - bardzo dobre zresztą czytałem tez grudniowego Life'a byłem w Lublinie bo podpisywałem umowę w Addeco umowę na pracownika tymczasowego w lubelskim Polmosie czyli Stocku na aparatowego urządzeń rozlewniczych - czyli operatora maszyny myjącej butelki nalewającej do nich wódke i zakręcającej te z już nalanym płynem taka praca ;-) czy płacą dobrze - ok byłem zadowolony nie tylko z płacy bo bardziej jeszcze z tego że miałem przyjemność pracować ze wspaniałymi ludźmi ... w Polmosie (Stocku) pracowało mi się o wiele lepiej niż w call center Netii jak wiadomo Krzysztof Żuk wspiera jednak nie przemysł lubelski a właśnie powstawanie call center proszę oto link do stosownego tekstu na stronie UM Lublinhttp://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=194155 Żuk lansuje się tu z dyrektorem Alior banku - tego od licznych ostatnio na dzienniku wątków o wyzysku i ogólnej chujni ... cóż więc zrobił dla mnie jako dla aparatowego lub telemarketera Krzysztof Żuk? podpisz się i sciemniaj :D ps. jula - nie smuć dobrze?
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2014 r. o 11:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze że prezydent popiera pomysł Wspólnego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olejcie Leniaka to typowe pospolite chamidło wylewające swoje frustracje na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pospolite chamidło? ; :D ano takie jak 348 447 mieszkańców Lublina też olewanych jak i ja   348 447 bo 120 jest zwolennikami Żuka można ich wymienić z imienia i nazwiska nawet tacy są liczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście jeśli Żuk będzie sabotował wybory jak zapowiada i utrudniał prowadzenie kampanii wyborczej to czeka go proces karny np z art 249 2 Żuk ma już praktykę w przegrywaniu spraw sądowych o np przegrał proces o zakaz demonstracji http://www.stopaborcji.pl/index.php/777-nsa-uchylil-zakaz-pikiety-antyaborcyjnej "Naczelny Sąd Administracyjny uznał naszą skargę kasacyjną, uchylając tym samym decyzję władz miasta Lublina o zakazie pikiety, wydanym nam w czerwcu 2013 roku. Planowana pikieta miała dotyczyć powiązań finansowych Urzedu Miasta (przekazania kilkuset tysięcy złotych) z proaborcyjną organizacją Homofaber."   demokracja i sądy są przeciwko Żukowi nie tylko ja kto wie może i przyjdzie czas na wiezienie dla Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze ci byś zrobił dla Lublina choć 1% tego co Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polmos :-) widać na pierwszy rzut oka że twoje posty to bełkot starego alkoholika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe życzenia ;-) Żuk zarabia chyba nieżle "W przeprowadzonym przez Onet.pl rankingu 11 najzamożniejszych prezydentów polskich miast, Krzysztof Żuk uplasował się w czołówce osiągając 326 763,50 zł brutto dochodu za rok 2011."jeden procent z tego to 3267 zł - dzięki kurde myślę że większość lublinian chciałaby te 1%   ps. mhm pracownicy Polmosu których określasz jako starych bełkoczących alkoholików już stali się wyborcami twego pryncypała ;-)
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2014 r. o 11:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na święta przyjechała do mnie rodzina z Gdańska, która nie była w Lublinie już 8 lat. Byli pod wrażeniem zmian jakie przeszło nasze miasto. Jestem zadowoloną, rodowitą mieszkanką Lublina i nie chciałabym stąd się przeprowadzać. Miasto w przeciągu ostatnich kilku lat doznało wielkiej przemiany. W końcu dzieje się tutaj wiele wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych. Często chodzę do Teatru Starego wraz z mężem, teraz do wyboru mamy również kilka kin. Nie boję się zapraszać rodziny czy znajomych do naszego miasta, jest tu ładnie, jest co robić. Tylko niektórzy Lublinianie (i ogólnie Polacy)  mogliby mniej narzekać i doceniać to, co mamy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...