Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina ma dość wyborczego śmietnika

Utworzony przez gość, 15 stycznia 2014 r. o 08:06 Powrót do artykułu
Prezydent popiera pomysł Wspólnego Lublina. A co z innymi partiami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianko ;-) 8 lat a dlaczego nie 25? sorki ale nie lubię tandetnego sciemniania skoro tak czesto bywasz w Starym to ok opowiedz o ostatniej imprezie na której byłaś jakiś smaczek podaj tak by było jasne że nie rżniesz z recenzji ;-) a jak nie to choć powiedz co sadzisz o damskiej ubikacji w teatrze np powiedz jaki ma odcień kolorystyczny ;-) pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent popiera pomysł Wspólnego Lublina. A co z innymi partiami?
  Prawo i Sprawiedliwość zagłosuje przeciw ale Tułajew na łamach Dziennika będzie twierdził że popierają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent popiera pomysł Wspólnego Lublina. A co z innymi partiami?
Prezydent popiera tez inne partie - PO i Ruch Palikota czy jak mu tam ... propos Tułajewa - muszę kiedyś go poznać - to jego wypowiedź dla gazety była taka: "Trudno mi powiedzieć, jak będę głosował. Przypomnę, że podobna inicjatywa już była i nie przeszła. Mam wrażenie, że Wspólny Lublin chce wybory samorządowe wygrać finansowo. W tym klubie są radni pracujący w miejskich spółkach, którzy są bardzo dobrze wynagradzani przez swoich pracodawców. To PiS nie zaszkodzi. Mamy stabilny elektorat, a mieszkańcy widzą, kto w radzie głosuje za podwyżkami różnego rodzaju stawek."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wiadomo nie jest to pierwsza kadencja Żuka - był wiceprezydentem u Wasilewskiego warto jednak przypomnieć jak wyglądały wybory w których został prezydentem w pierwszej turze wyniki były takie: 1 Bieńko Andrzej 53 wyższe Lublin, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego 1482 1.37% Nie 2 Gryz Jerzy Zygmunt 61 wyższe Lublin, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej 2248 2.07% Nie 3 Podkański Zdzisław Zbigniew 61 wyższe Lublin, członek Stronnictwa "Piast" 831 0.77% Nie 4 Rozwadowski Henryk Piotr 65 wyższe Lublin, nie należy do partii politycznej 783 0.72% Nie 5 Sierakowska Izabella Antonina 64 wyższe Radawiec Duży, członek "Socjaldemokracji Polskiej" 19437 17.92% Nie 6 Sprawka Lech Stanisław 55 wyższe Motycz, członek Prawa i Sprawiedliwości 34564 31.87% Uczestniczy w ponownym głosowaniu 7 Wojciechowski Zbigniew Czesław 48 wyższe Lublin, nie należy do partii politycznej 15319 14.13% Nie 8 Żuk Krzysztof Jan 53 wyższe Świdnik, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 33773 31.15% Uczestniczy w ponownym głosowaniu   jak widać w pierwszej turze wiceprezydent z palikociego nadania przegrał ze Sprawką z PiS w drugiej turze wyniki były takie:   1 Sprawka Lech Stanisław 55 wyższe Motycz, członek Prawa i Sprawiedliwości 39626 45,35% Nie 2 Żuk Krzysztof Jan 53 wyższe Świdnik, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej 47748 54,65% Tak Żuk zwycięzył 8122 głosami - miedzy innymi i moim w tych wyborach z pewnością nie zagłosuję na Żuka, pracownicy Stocka chyba tez nie ci z Alior Banku - też nie sądzę hmm cóż po wyborach może się wiele zmienić albo może być dalej jak jest - wybór jest w rękach ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz proszę z jakiej dzielnicy jesteś, w jakiej branży pracujesz a w kilku słowach będę mógł Ci wytłumaczyć co Prezydent Żuk zrobił dla Ciebie. Trzeba być kompletnym marudą aby nie dostrzegać zmian z ostatnich 4 lat. Oczywiście potrzeby są dużo większe, jednak wszystko idzie w dobrym kierunku. 
Leniaczek ma swoja pustelnie w Krzczonowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniaczek ma swoja pustelnie w Krzczonowie.
ano własnie - mieszkam w ... ... nie nie w Krzczonowie choć to gmina Krzczonów mieszkam w Sobieskiej Woli - miejsce przepiękne źródliska Giełczwi - cos jakby przedszkole Roztocza mam 30 metrów do rzeki i tyle samo do asfaltówki to jest Krzczonowski Park Krajobrazowy ... pustelnia to to nie jest ale też i nie blokowisko da się żyć ... pracowałem jednak w Lublinie czyli dostaję się do tego co z lublina zrobił Zuk od strony Biłgoraja Abramowicką i dalej Kunickiego przez tunel, plac bychawski na dawny dworzec PKS czasem zostaję w lublinie na noc i wtedy nocuję na Bronowicach muszę bardzo uważać kiedy nocą przekraczam ścieżkę rowerową którą pędzą rowerowe oszołomy - dawniej był to chodnik z pierwszeństwem dla pieszych ale Żuk postanowił że piesi są do dupy... ok teraz czekam na wyjaśniacza który się przedstawi i będzie wyjasniał hop hop wyjasniaczu co tam dla mnie uczynił boski Skarabeusz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś cicho z wyjaśniaczem i jego sciemą ok to jak powiem co dla mnie osobiście zrobił Krzystof Żuk kiedy nie był jeszcze boskim balasem tylko kandydatem na prezydenta miasta to dla mnie osobiście załatwił sprawę pewnej uczennicy szkoły muzycznej która gnębili chuje z ZTM i tyle za tamto dostał mój głos i moje poparcie za to ze od tamtej pory działał tak by mi i mojemu miastu szkodzić juz tego poparcia nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...