Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina podnosi czynsze

Utworzony przez cyga, 22 sierpnia 2008 r. o 01:17 Powrót do artykułu
PO rządzi ,więc nie ma się czemu dziwić. Jest obecnie sporo rodzin ,które nie płacą za mieszkania ,a będzie ich jeszcze więcej....Do podniesienia czynszu ,każdy powód jest dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanie dzielnicy Czuby Górki, blok komunalny (częściowo wspólnota) prawie 48m powierzchni, czynsz mi wzrasta z dnia na dzień z 560 zł na 601zl. Normalna banda i tyle. Realnie patrząc to już się opłaca wziąć kredyt na własny lokal mieszkalny i spłacać go w kwocie 600 zł, i mieć świadomość że płacę za swoje. Kiedyś Rakowski powiedział" rząd sam się wyżywi". widać i naszym włodarzom miasta słowa te nie są obce, bo zarobki pozwalają na opłacenie czynszu w pałacu. Mojego poparcia pan prezydent już miał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie przejmę Twoje mieszkanie komunalne i oddam Ci kredyt. Do wzięcia kredytu - droga wolna, nic za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
media są beznadziejne !!!! brawo dla Prezydenta za tą decyzję !!! i tak te menele z komunałek nie zapłacą za to co dostali za darmo od wszystkich podatników !!!!!!! powinni tą panią z Olejnej i innych takich darmozjadów jak najszybciej wywalić z tych mieszkań !!!!!!! my za to płacimy-podatnicy za tych złodziejaSZKÓW, MENELI, RENCISTÓW ITP....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Czubów napisał:
Mieszkanie dzielnicy Czuby Górki, blok komunalny (częściowo wspólnota) prawie 48m powierzchni, czynsz mi wzrasta z dnia na dzień z 560 zł na 601zl. Normalna banda i tyle. Realnie patrząc to już się opłaca wziąć kredyt na własny lokal mieszkalny i spłacać go w kwocie 600 zł, i mieć świadomość że płacę za swoje. Kiedyś Rakowski powiedział" rząd sam się wyżywi". widać i naszym włodarzom miasta słowa te nie są obce, bo zarobki pozwalają na opłacenie czynszu w pałacu. Mojego poparcia pan prezydent już miał nie będzie.
DARMOZJAD JESTEŚ !!!! ZARÓB SOBIE NA SWOJE MIESZKANIE , WEŹ KREDYT JAK MILIONY UCZCIWYCH POLAKÓW A NIE ŻERUJESZ NA MOICH PODATKACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyga napisał:
PO rządzi ,więc nie ma się czemu dziwić. Jest obecnie sporo rodzin ,które nie płacą za mieszkania ,a będzie ich jeszcze więcej....Do podniesienia czynszu ,każdy powód jest dobry...
nie powinno być wogóle darmowych mieszkań od miasta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, chcielibyście mieszkać za darmo. Wystarczy że mieszkania macie za darmo. Jak się nie podoba mozna się wyprowadzić, domek sobie wybudowac, mieszkanie kupić jak normalni ludzi, a nie wiecznie narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...