Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dogadał to się pan smaga z żulami pod sklepem. Pan Żuk zawarł umowę z deweloperem i wreszcie będzie na tym terenie porządek jak i rozwój miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelotrolle już w blokach startowych czekają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to ostatnia kadencja betoniarza Żuka wierzę w mądrości mieszkańców że nie zagłosują za nim w następnej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest CBA. Śpi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mógł mieć Lublin najpiękniejsze tereny zielone z wszystkich miast w Polsce, cos na kształt central parku. A będą blokowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham prezydenta Żuka. On jest taki słodki, taki przystojny, dniem i nocą myśli o dobru mieszkańców Lublina, wystaral się o kompromis, w imię lepszej przyszłości. Wspaniały, naturalistyczny park, otwarty dla wszystkich mieszkańców, to największe jego Marzenie i przedmiot nieustannej troski. Panie Prezydencie, do dzieła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kolejnosci kolejne Rodziny czekają na zmianę planów zagospodarowania Ogrodu Saskiego, Sławinka i Strargo Gaju.Rodzina Dzibbone już dostała prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzioba i jego matematyka. Najpierw stwierdzil ze skoro za nie glosowalo 8% uprawnionych to 92% jest na tak. Teraz jak dostanie ponad 25% pod zabudowe to jego matematyka daje 20%. Czy on tez tak liczy pieniądze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz referendum, ale w sprawie odwołania Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja Zuka. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zagospodarowaniem Gorek!! W zeszłym tygodniu, hak na Czechowie czekałam na tramwaj wodny, zaatakowały mnie chomiki. Nadbiegly od strony Gorek. Chciały mnie porwać!! Jak to dobrze, że wspaniały Pan Prezydent wreszcie zajął się tym terenem!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole mojego Brajanka wszystkie. Dzieci są za parkiem! Już nie możemy się doczekać jak pujdziemy tam na pierwszy spacer!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję że głosowałem na tego sprzedawczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie będzie porządek na górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dawać szybciej nie czytajcie nic deweloper juz czeka :D Ale paranoja założe sie że za kilka lat CBA to rozpracuje o ile nie dostaną do kieszeni .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego walczaca ze smogiem radna Lisowska teraz milczy? Dlaczego, k*** a dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuk dogadza tylko dewelopiarzom, mieszkańców ma doopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, brawo. Przecież te Górki to była sralnia dla psów i azyl dla ćpunów! Marichuanę sobie tam wstrzykują, sama widziałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast REFERENDUM W SPRAWIE WYWALENIA ZUKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wyreżyserowane. Szybko popchnąc kolanem ten geszeft aby do wyborow ludzie zapomnieli. A w czwartek Zuk rozegra teatrzyk marionetek i kilka z nich z dzielnic przy gorkach dostanie rozkaz wstrzymania sie od glosu tak aby wygladalo realistycznie a glosy sie zgadzaly i projekt byl popchniety. Wstyd ze ludzie wybrali tak bezczelnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...