Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Lublina za zabudową części górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 11:13 Powrót do artykułu
Chwała owadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było referendum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdem madka bombelka Brajanka. Uwarzam,że dzieci najlepiej rowijaja się w okolicach buduf TBV. Mój Brajanek lubi prztrzec na porzary. Dajcie mu sie rozwijać. Niech bódujom jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja już na tego Pana i tych radnych nie zagłosuje. To nie jest lublin obywatelski. i tak jak namawialam by na nich głosować tak teraz bedę pana zagorzałym przeciwnikiem. żegnam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Jestem za odwołaniem prezydenta który nie reprezentuje naszych interesów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz prezydent jak PIS chce przepchnąć sprawę szybko i pod osłoną "nocy". Ale czy z zyskiem dla mieszkańców??? Raczej nie. W tej sprawie nie chodzi tylko o ochronę Górek Czechowskich ale o całe miasto, podejście władz do komfortu życia mieszkańców, zapewnienie mieszkańcom (ich przyszył pokoleniom) możliwości rozwoju - mylnie dziś promowanego przez władze jako zabudowanie wszystkiego co się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Prezydencie, nie wiem tylko czy jest Pan naszym Prezydentem, czy deweloperów... Będę pamiętał przy głosowaniu w następnych wyborach. I pytanie czy koszt referendum zwróci Pan z własnych pieniędzy? Dziwne jest to Pańskie zachowanie, daje do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk ma doopie mieszkanców, dogadza tylko dewelerowcom, DO DYMISJI W REFERENDUM BETONIARZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk, to twój koniec. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemingi macie co chcieliście. i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy bieżta widły! Miastowe chcom nam górki zabudować! Nie damy, bo gdzie tera my smieci bedziema wyrzucać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że na górkach powstanie super miejsce dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Eko Terrostom co bujają w obłokach i obrażają wszystkich w koło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie!!!! Nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie, marze od dnia ślubu by wyprowadzić sje z mężem z Chelma i założyć rodzine, wreszcie mamy gdzie! Dziękujemy panie Prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudować jeden z ostatnich korytarzy napływu powietrza do miasta a później szumnie walczyć ze smogiem!!! To zrobiono kilkanaście lat temu w Krakowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ten bajzel na Czechowie zostanie uporządkowany. Będzie osiedle, będzie park, ale za to nie będzie już syfu. No i ludzie wreszcie będą mieli gdzie spędzać wolny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywna wiadomość, w końcu nastąpi zagospodarowanie Górek i zmiana z nieużytku na miejsce przyjazne mieszkańcom! Górki wymagają zadbania i poprawy, a nie uda się to jeżeli dalej nie będzie podjęta w ich sprawie decyzja o zagospodarowanie. TAK dla parku dla mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zbieramy podpisy za referendum i odwołujemy prezydenta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy decyzujący głos w mają krzykacze z internetu? Chcemy parku, bloki tez się przydadzą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 81

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...