Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent umożliwi budowę bloków na górkach czechowskich? Dziś poznamy decyzję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Byłem na górkach ostatni raz w 2015 i nigdy więcej. Straciłem telefon w biały dzień. Wszystki m odradzam, bo tam grasuje czechowska patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zagospodarowaniem terenu na górkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w końcu coś zrobią z tym terenem bo strach tam chodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak za parkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Żuk zgodzi na budowę bloków odwołamy go w referendum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park to super inwestycja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszymy się, że będzie park!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollu nie produkuj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ten bajzel na Czechowie zostanie uporządkowany. Będzie osiedle, będzie park, ale za to nie będzie już syfu. No i ludzie wreszcie będą mieli gdzie spędzać wolny czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów czeka na porządek z Górkami! Mieszkam tu od 17 lat i wstyd mi, że teren leży odłogiem. Najwyższy czas uporządkować coraz bardziej niszczejący kawałek miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak za parkiem!
 Tak - za odwołaniem Żuka i rady miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy tak będzie zabudowa. To prywatny teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ma zabronić? Protestują ludzie z os Botanik a dlaczego nie protestowali jak to osiedle powstawało i ich bloki??? wtedy była budowa ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"odwołamy go w referendum" ? "wieczorem, w długi weekend" .... a gdzie byliście jak PiS nocą na kolanie pisało i przepychało ustawy ? Gdzie ? Przykład idzie z góry. Chcemy by górki zostały w takiej formie. Kiedy zrozumiecie, że to teren prywatny ? Jak właściciel powie, że chce sadzić tam ziemniaki na frytki dla McDonald to też będziecie protestować ? Jak ogrodzi murem i nie pozwoli wam wejść to też bedziecie protestować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Żuk zgodzi na budowę bloków odwołamy go w referendum!
 możesz siebie odwołać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Prezydent dopuścił mieszkania i uporządkowany park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo jedynym zielonym miejscem pozostanie ogród saski ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani tęczowa (Magdalena Długosz) będzie porządkować Lublin. Brawo. Prządki pani to marsze pederastów w centrum Lublina z których bałagan tylko wynika. Ma gdzieś wszystkich i wszystko. Takie wielkie paskudne, tęczowe JA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo jedynym zielonym miejscem pozostanie ogród saski ...
 A co szkodzi zrobić zmiane planu zagospodarowania i wybudować "Saski TBV Residence" z pochodnią na dachu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety prezydent Żuk zrobi dobrze deweloperowi, natomiast wszyscy radni z jego klubu grzecznie podniosą łapki za tym beznadziejnym pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...