Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Problemy firmy od Systemu Zarządzania Ruchem. Co z kontraktem na lubelską sygnalizację?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 06:41 Powrót do artykułu
Czy ktoś z kierowców odczuł ten "inteligentny system zarządzania", bo ja nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to nigdy nie działało, a może dalej się "uczy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja odczułem... 2 zielone światła z rzędu to rzadkość, a 3 to cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system jest tak wysoce inteligentny, że zwykły człowiek tego nie.... Quma.... :D ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy system za grube pieniądze "od czerwonego do czerwonego" już działa przynajmniej od kilku lat i zatruwa spalinami przy każdorazowym ruszaniu powietrze w mieście. Nie wspomnę o uszczuplaniu naszych portfeli. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pokazują na monitorach to symulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System czerwonej fali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pokazują na monitorach to symulacje
 Znaczy: pokazujący to symulanci? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWELE Z CHORONGIEWKAMI PRZY KAŻDYM SKRZYŻOWANIU BYLI BY BARDZIEJ SKUTECZNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do was komentujących!. Jak zwykle umiecie pisać tylko negatywne opinie, bo tu możecie pluć bez pokazania twarzy. Nie twierdzę, że jest idealnie jeżeli chodzi o tzw. zieloną fale, ale są ciągi komunikacyjne zwłaszcza na głównych ulicach wylotowych, gdzie jadąc z dopuszczalną szybkością wpada się na zielone światła. Wielokrotnie tego doświadczyłem i nie tylko ja bo i za i przede mną także jeżdżą inne pojazdy. No, ale jak z pod jednych świateł rusza się z kopyta to potem trzeba czekać a są także kierowcy co robią sami korki poprzez czekanie aż pojazd poprzedzający odjedzie na co najmniej 10m. Przestrzegajcie przepisów, jeździjcie normalnie a nie jakby każdy inny użytkownik ulicy był waszym wrogiem lub konkurentem w kolejce po życie.Niestety mentalność Polaka to tylko narzekanie i plucie na wszystko i wszystkich by poczuć się kimś ważniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w innych miastach wszystko rozkwita a u nas zawsze jakieś problemy a to przetarg uniewazniony a to firma upadła. Aż takich Żuk ma nieudaczników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier Żuk niestety się pomylił jak w większości przypadków - zły wybór firm, słabe i za drogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak deblie jeździcie po zabudowanym 70-80 kmh, no to się ścigajcie dalej od jednego czerwonego do drugiego, codziennie jeżdze po mieście i widzę takich pajaców co to im się strasznie spieszy żeby postać pod kolejnymi światłami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz (d)efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten system to jedna wielka sciema. Nie ma tam nic z inteligencji. Sekwencja czasu zmiany swiatel jest jak 20 lat temu czasowa i jedynie co sie zmienia to proporcje czasow o okreslonej porze dnia. Prokurator za takie marnowanie publicznej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest " paskowy" DW ? Jeszcze spi? Nie za to mu płacą żeby takie negatywne komentarze o dzialaniach rusza wybijaly sie na pierwsze pozycje. Panie " paskowy" do roboty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ze system działa, nie raz dostałem zielone światło na Kraśnickich działa elegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu moze się "powinąć noga" w biznesie, współczuję firmie,że musiała ogłosić upadłość, uwierzcie mi to nic przyjemnego,a hejt jest tu zbędny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUREM ZA ŁYSYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałoba narodowa a trole pisowskie dalej hejt leją na forum, straszne, ci ludzie sa bez rozumu i serca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...