Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
masakra dzisiaj to był odjazd nic prawie mie napisałam a jak wam piszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zrobilam 2 ostatnich..... mata chemia i fizyka to dla mnie czarna magia! wgl jak tak patrze to same glupie błedy porobilam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, test był trudny, naprawdę. Trudne zadania ogólnie, żeby test w kwietniu taki nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie w szkole jestem jednym z najlepszych uczniów w klasie. ...i klapa. Totalna klapa! Tak się stresowałam. A najgorsze jest to, że będą z tego oceny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poległam na wykresie o prądzie. Fizyka jest straszna ;/ Wgl cały test był bardzo ciężki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z otwartych mam 8/10 dobrze, ale popełniłam sporo głupich błędów przez jeden z nich mam całe 33 zadanie zwalone a o zamkniętych nawet nie chce myśleć ile mam źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ej! Bez jaj... Egzamin cholernie trudny! Ja nie wiem skąd oni te zadania wzięli ;/ oby w kwietniu był łatwiejszy... Zadania otwarte --- totalna klapa Jeszcze jutro językowy :x hmm... POWODZENIAAA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z geografii strzelalem z chemii glupi błąd zrobilem no i z fizyki troche się ciachnalem, biologia prosta, matma banalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra ! Strasznie trudny był ! Poległam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi tych osób co układali ten spr jest ciekaw jaka średnia krajowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, zgadzam się. Test był trudny, chociaż też należę do jednej z najlepszych uczennic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle, zadanie otwarte może i były łatwe, te z fizyki, chemi i biologi też.. ale matematyka to porażka! nie jestem dobrą uczennicą, mam średnią coś koło 3 . ii przyznaje sie szczerze, że ostatnich zadan nawet nie tknęłam, nie wiedziałam wgl jak sie za to zabrać! u mnie w szkole, 80% osó mówi to samo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem najlepszą uczennicą, a test był koszmarny... w ogóle jednego zadania nie mamy w programie... tzn. tego nie ma w podstawie programowej... MASAKRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez jestem najlepszą uczennica w klasie [ średnia będzie na półrocze około 5.0 mam nadzieje bo po tym egzaminie pewnie będa obniżać...:| ] a tyle mam błędów, że po prostu masakra... moja koleżanka [ średnia w zeszłym roku 5,7 ] też porobiła błędow a przeciez jak widać mądra jest...;| Pozostaje nam modlić się, zeby w kwietniu był prostszy... :| Pozdro;) :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyczno przyrodniczy to masakraa jakas byla ;/ te ostatnie zadania szczegolnie a humanistyczny byl łatwy ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test matematyczno-przyrodniczy był głupi, nie podobał mi się, no i oczywiście był trudny. Humanistyczny poszedł mi beznadziejnie, bo dostanę 0 punktów za rozprawkę!( Napisałem nie na temat ). No cóż, zdarza się, mam nauczkę, aby uważniej czytać polecenia, chociaż w tym zadaniu nie było nic trudnego, więc nie wiem, dlaczego tak zrobiłem. Mam nadzieję, że prawdziwe testy pójdą mi znacznie lepiej. ; ) Pozdrawiam. ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej te odpowiedzi sa inne niz nam pani dzisiaj z polaka podawala(chodzi mi o zamkniete)... co jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze słowa jak wyszłam? rozpier***iłx mnie ten test. Human bajką w porównaniu do przyrodniczego. Z zamkniętych więcej niż połowę mam źle. MASAKRA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam odpowiedzi na kwiecien i z operonu testy gimnazjalne pisac gg:12937809 szybko do 26 lutego juz nie daje czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...