Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbował wypłacić pieniądze z cudzej karty. Kto go rozpoznaje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Jak ładnie te pyski złodziei obecnie są rejestrowane. No prawie jak w rozdzielczości byłego ministra finansów Rostowskiego... "Co nie ma i nie będzie.", a dla mafii watowskiej dziwnym trafem było? A możecie zapodać jeszcze raz pysk tego co wyrwał 150.000.000.000 zł z OFE i ta kwota rozpłynęła się bez echa? Bo się tutaj drobnymi zajmujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ten gościu z matrixa, co walczył neo, to nie radził bym go łapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak okradł dwie kobiety to Rydzyk jak nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak ładnie te pyski złodziei obecnie są rejestrowane. No prawie jak w rozdzielczości byłego ministra finansów Rostowskiego... "Co nie ma i nie będzie.", a dla mafii watowskiej dziwnym trafem było? A możecie zapodać jeszcze raz pysk tego co wyrwał 150.000.000.000 zł z OFE i ta kwota rozpłynęła się bez echa? Bo się tutaj drobnymi zajmujecie.
i ja teraz idąc na emeryturę po 40 latach pracy mam za to dostać 60% mojego wynagrodzenia tj. 1450  zł, i na wuj orałam 40 lat, wstając codziennie rano przeklinam ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Nike.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gęby podobny zupełnie do nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek z Zarzeki? (Gmina Wąwolnica)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda wyraźna. Złapią do w try miga. Jakiś koleżka go wsypie na bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/areksmagala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...