Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
krisz napisał:
Nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek przeszli na TY. "Młody, wykształcony, inteligentny chłopie ze wsi".
Panie krisz (Krisz?), współczuję Panu, że Pana ego domaga się takiego dowartościowania się na forum żeby prawie osiemdziesięcioletni człowiek tytułował "pan" nieuka, który skończył studia a nie zna ortografii. Tfu, to dopiero wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irek napisał:
Pan redaktor zapomniał celowo dodać, że prof Binienda współpracuje z NASA i jest laureatem nagrody "Turning Goals Into Reality Award" Zapomniał też dodać, że jest profesorem amerykańskiej uczelni. W związku z czym powinno się mówić prof. Binienda a nie dr Binienda. Zadziwia fakt pisania o swoich adwersarzach będących profesorami amerykańskich uczelni jako doktorzy (w USA nie ma habilityacji) a o osobach, których się promuje, a który mają taki sam status profesor. Przykład prof. Jan Gross (który jest doktorem, ale jednocześnie profesorem amerykańskiej uczelni) Proszę się poprawić bo obecnie nazywanie Pana panem redaktorem jest niczym innym jak nadużyciem semantycznym
Za Oceanem terminologię tę stosuje się wymiennie, tzn. można mówić per doktor, ale też można per profesor. Profesor to może być stanowisko, a dr - stopień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil k napisał:
brawo brawo brawo dla Politechniki Lubelskiej! jako studfent wydziału WM jestem dumny z dziekana i rektora za to, że udostępniają aule i jestem pewny, że szczelnie się ona wypełni. Dziękujemy profesorze za głoszenie prawdy. Kamil K.
nawiedzony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krisz napisał:
Jestem absolwentem PL wydziału mechanicznego z 1998 roku. Bardzo się cieszę, że na uczelni tej nie brakuje osób odważnych i honorowych. W czwartek stawiam się na Politechnice wraz z innymi kolegami oraz ojcem i teściem też absolwentami PL. Brać studencka musi się zoorganizować, ponieważ w niedalekiej przyszłości może być to bardzo potrzebne. PS. Nie zwarzajcie na wpisy tzw. "innych" internautów, oni mają wszystkich i wszystko daleko w POważaniu.
widać jaki poziom absolwenta. nawet pisać nie umie poprawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla władz uczelni, na pewno przyjdziemy na wykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrs foodynp napisał:
widać jaki poziom absolwenta. nawet pisać nie umie poprawnie
Znalazł się kolejny niedouczony purysta , poucza innych, a sam zdanie zaczyna z małej litery. Stuknijcie się w te swoje puste czerepy i przestańcie się czepiać kogoś, że zrobił literówkę w tekście, którego nie może przecież już poprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
Panie krisz (Krisz?), współczuję Panu, że Pana ego domaga się takiego dowartościowania się na forum żeby prawie osiemdziesięcioletni człowiek tytułował "pan" nieuka, który skończył studia a nie zna ortografii. Tfu, to dopiero wstyd!!!
Widzę, że obrażanie ludzi to jedyna rzecz, która Panu świetnie wychodzi, oprócz włosów oczywiście. Wypraszam sobie jednak by Pan używał w stosunku do mojej osoby słowa "nieuk". Pan POwinien skupić się przede wszystkim na sobie i sobie POdobnych. Wydaje mi się, że to Pan kreuje "przerost formy nad treścią". Treść Panie osiemdziesięciolatku, treść. Żenewe to stan Polski w jakim się obecnie znajduje. Dzięki takim autorytetom i ortografom jak Pan i Panu POdobni spotykamy się na auli uniwersyteckiej by wspominać tych, którzy zginęli w Smoleńsku, zamiast zająć się czymś z czego będą korzystały następne pokolenia. POmimo swojego wieku ma Pan czelność i tupet wchodzić w polemikę z osobami, które produkują Pańską emeryturę. Wstyd chłopie ze wsi WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nestor napisał:
Za Oceanem terminologię tę stosuje się wymiennie, tzn. można mówić per doktor, ale też można per profesor. Profesor to może być stanowisko, a dr - stopień.
Pisząc po polsku, w odniesieniu do osoby, która gości w Polsce i ma stanowisko profesora w USA należy używać formy "Prof.". Tego wymaga kultura. I żadne wygibasy o "wymienności" tego nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mrs foodynp napisał:
widać jaki poziom absolwenta. nawet pisać nie umie poprawnie
PO kropce rozpoczyna się zdanie z wielkiej litery. Nawet pisać nie umie POprawnie. PS. "Przygadał Kocioł Garnkowi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unto nternelo napisał:
nawiedzony ?
przyjdź w czwartek i powiedz mi to w twarz, chętnie się dla Ciebie wyróżnie, żebyś łątwiej mnie znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz śledczy napisał:
Masz racje CYCU,gdyby nie pomogło kilo trotylu w uszkodzeniu przedniego ksenonu,to Tupolew jest taką maszyną żeby wygolił cały las,a nie jedną tylko nawet STALOWĄ brzozę. Nie zapominaj że po tak szczegółowym WIETRZENIU i MYCIU najlepszą chemią on nadal tym trotylem capi na odległość, bez miernika.
Nie wyszło ci TĘPAKU z tym uszkodzeniem przedniego "ksenonu". W zderzeniu z brzozą został uszkodzony KESON lewego płata, a ksenony to pewnie założyłes sobie do beemki. Poczytaj trochę, to dowiesz się, co to jest keson. A co do wygolenia całego lasu, to wszystkie drzewa, które stanęły na drodze samolotu zostały pościnane, co widać na zdjęciach. Serdecznie polecam uważną lekturę raportu komisji, zwłaszcza załączników nr 4 "Geometria zderzenia samolotu" i nr 5 "Opis uszkodzeń samolotu". Mimo iż może być to dla ciebie trudne, nie zniechęcaj się. Trochę wiedzy nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Nie wyszło ci TĘPAKU z tym uszkodzeniem przedniego "ksenonu". W zderzeniu z brzozą został uszkodzony KESON lewego płata, a ksenony to pewnie założyłes sobie do beemki. Poczytaj trochę, to dowiesz się, co to jest keson. A co do wygolenia całego lasu, to wszystkie drzewa, które stanęły na drodze samolotu zostały pościnane, co widać na zdjęciach. Serdecznie polecam uważną lekturę raportu komisji, zwłaszcza załączników nr 4 "Geometria zderzenia samolotu" i nr 5 "Opis uszkodzeń samolotu". Mimo iż może być to dla ciebie trudne, nie zniechęcaj się. Trochę wiedzy nie zaszkodzi.
Pierdu,pierdu, soviecki pachołku, oglądaj ANATOMIĘ UPADKU,może wtedy ci się POjaśni w tej zakutej,czerwonej łepetynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Teoria, że brzoza nie mogła urwać skrzydła samolotu jest jak najbardziej słuszna. Brzoza została przez lewy płat przecięta, jednak wskutek zniszczenia przedniego kesonu znacznie spadła wytrzymałość jego konstrukcji, zwłaszcza wytrzymałość na skręcanie, w wyniku czego działające przecież przez cały czas siły aerodynamiczne w krótkim czasie spowodowały oderwanie końcówki. Dlatego też końcówka spadła nie tam, gdzie według obliczeń profesora Biniendy powinna spaść, gdyby oderwała się już na brzozie.
Twoja teoria imbecylu, jest bardzo POdobna do teori o KATYNIU,którą to karmiono i mamiono nas tyle lat przez sovietów i naszych pachołków Moskwy. Wstań z kolan i stań się człowiekiem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Pierdu,pierdu, soviecki pachołku, oglądaj ANATOMIĘ UPADKU,może wtedy ci się POjaśni w tej zakutej,czerwonej łepetynie.
Anatomię Upadku obejrzałem, a swoje wrażenia zamieściłem w innym wątku. Teraz z niecierpliwością czekam na film, a może nawet serial ANATOMIA OBŁĘDU, który ktoś niewątpliwie nakręci. @Jola Teorię, że brzoza nie mogła urwać skrzydła samolotu ogłosił niejaki profesor Binienda. Ja tylko uzupełniłem ją o drobiazgi, o których profesor taktownie nie wspomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Anatomię Upadku obejrzałem, a swoje wrażenia zamieściłem w innym wątku. Teraz z niecierpliwością czekam na film, a może nawet serial ANATOMIA OBŁĘDU, który ktoś niewątpliwie nakręci. @Jola Teorię, że brzoza nie mogła urwać skrzydła samolotu ogłosił niejaki profesor Binienda. Ja tylko uzupełniłem ją o drobiazgi, o których profesor taktownie nie wspomina.
Wierzysz w to, co sovieci i nasze pachołki chcą żebyś wierzył i właśnie to jest teorią czy anatomią jak piszesz OBŁĘDU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
Wierzysz w to, co sovieci i nasze pachołki chcą żebyś wierzył i właśnie to jest teorią czy anatomią jak piszesz OBŁĘDU.
To jest właśnie POkłosie dominacji ugrupowań soviecko-konfidenckich działających w naszej ojczyżnie,trzeba przyznać dość skutecznie i agresywnie od czasów zamachu stanu,czy obaleniu rządów premiera Olszewskiego subtelnie zwaną, NOCNĄ ZMIANĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Przyznam ci rację że z sovietami i naszymi pachołkami Moskwy,to wszystko jest możliwe,żadna TUTKA tego nie wytrzyma i nic nie jest wstanie mnie już zdziwić ..Nie takie akcje już sovieci odwalali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co? Komentarze były niezgodne z jedynie słuszną linią Partii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goose napisał:
i co? Komentarze były niezgodne z jedynie słuszną linią Partii?
A.C.T.A.-jest i ma się dobrze. Nie można prawdy pisać i żle mówić a nawet myśleć o komucho-konfidentach i pachołkach Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------DZIĘKUJEMY PANIE ANDRZEJU PRUSZKOWSKI !------------------------------------------ Tylko jako DUME i ZASZCZYT można uznać przyjazd prof. Biniendy na Politechnike Lubelską . Profesor w interesie Honoru i Godności Swojej Ojczyzny Polski przyleciał niezależnie na własny koszt z USA . Przylecieli i Inni Eksperci Profesorowie pochodzenia polskiego i ... WYGRALI Z REŻIMEM "PO" OKUPU JĄCYM POLSKĘ !. Wrogowie Polski co bezpodstawnie OSKARZYLI polskich Pilotów i Dowódzcę Powie trznych Sił Zbrojnych generała NATO Błasika PRZEGRALI powinni być przesłuchani przez Prokurature i aresztowani do czasu rozprawy sądowej !. Mamy w Internecie transmisje z Konferencji Smoleńskiej na którą , mimo zaproszenia Eksperci premiera Tuska,... "stryfili" nie przyszli (sic?). Bali się konfrontacji z Ekspertami Międzynarodowymi dlatego bardzo dobrze, że Eksperci przyjmują zaproszenia na Wyższe Uczelnie w Polsce aby otworzyć wreszcie Polakom "oczy", że Polską rządzi agentura obcych państw !. Prezydent, Premier , Marszałek Sejmu czy Minister Spraw Zagranicznych zgodnie z KONSTYTUCJĄ RP powinni stanąć na ławie oskarżonych Trybunału Stanu RP pod zarzutem ZDRADY INTERESÓW POLSKI I NARODU POLSKIEGO ! . Tak zaleca prawnie KONSTYTUCJA RP !. UWAGA ! UWAGA ! Przygotowują Stan Wojenny w Polsce i wyrażają zgodę na wejście do Polski obcych wojsk i obcej policji, na razie w liczbie (100) w razie niepokojów społecznych w Polsce (sic) . TO SĄ ZDRAJCY ! podaje link http; // www.wykop.pl/ramka/1388 przekażcie ten link innym Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...