Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nawiedzeniu słuchali oszołoma i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-krzoy napisał:
Gdybym miał legitymację PO to bym ją oddał po wysłuchaniu takiego wykładu!
BYLI JUŻ TACY CO ODDAWALI, LUB ZJADALI W POŚPIECHU SWOJE CZERWONE LEGITYMACJE, ROZUMIEM ŻE TY JESTEŚ Z TEGO NOWEGO NARYBKU , JAK OLEJNIK CZY TULEJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
propagandę to tobie zasiali. Binięda wypowiada się jako inżynier i ekspert, ale to co tobie nie pasuje to odrzucasz nawet nie wysłuchając naukowca.
ten nauklowiec -(profesor ?) w innej lubelskiej gazetce opowiadał jak dla celów poznawczych zbudował model TU z DRZEWA. Śmiem twierdzić ,że dziesięcioletni modelarz zrobiby go z DREWNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to same oszołomy. Przecież wiemy, że to wszystko błąd pilota, którego sterroryzował Kaczyński słowami "ląduj dziadu!". Rosja to nasz odwieczny przyjaciel, przecież Związek Radziecki nas wyzwolił i bronił naszych granic. A premier Tusk prowadzi nas do świetlanej przyszłości, wszyscy mają pracę, polskie firmy rozkwitają, ludzie są radośni, wszyscy zachwycają się poseł Anną Grodzką, która jest ideałem kobiecej urody i posłem Robertem Biedroniem, który jest prawdziwym mężczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prof. Binienda wymiata..... znakomicie skasował dziennikarkę TVP L-n, niejaką Pietrasiewicz Martę, która przeprowadziła z nim wywiad po wczorajszej Panoramie Lubelskiej o 18.30..... Po prostu naukowiec z klasą i ..... jajami..... Brawo Profesorze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edzio napisał:
Nie byłem na wykładzie.Czy wyjaśniano jak robi się tą sztuczną mgłę? A te strzały...to jaki kaliber broni?
A kto tam się znowu pyta ???? Miękka czerwona konfidencka pyta ???? Wy to już chyba wszędzie jesteście POlszewicko-komunistyczne pachołki Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ochrionarze bronili też pruszona przed tłumem rozszalałych moherówek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie wpisy obrażliwe i nie przyjażne, pisane pod adresem prof Biniendy są pisane jedną i tą samą ręką konfidenta,mąciciela,pachołka Moskwy, [ cały czas ten sam nr IP komputera ] Brakło niestety czasu i determinacji aby naszą ojczyznę oczyścić z tego typu agentury sovieckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedł cały elektorat PIS. Nie wiem czy ktoś będzie w stanie przekonać tych niedowiarków, że samolot to nie rower. Najmniejszy bład pilota kosztuje życie pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka pytań do Laska: http://niezalezna.pl/38209-10-pytan-zespolu-macierewicza-do-macieja-laska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobało mi sie, jak rzeczowo i konkretnie Prof Binienda rozmawiał z aspirująca do bycia Olejnik ziemi lubelskiej Martą Pietrasiewicz we wczorajszym programie telewizji lubelskiej. Nie wiem czy to jest do obejrzenia, ale Pietrasiewicz wykazała się brakiem przygotowania i tendencyjnym doborem pytań , które Binienda bez wysiłku i mrugnięcia powieką obnażył , kulturalnie prosząc , by nie spekulowali , a rozmawiali o konkretach . Na miejscu Pietrasiewicz zastanowiłabym się nad swoją przyszłością w tym fachu - może czas już zacząć kolekcjonować buty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eon1 napisał:
Hehehhe .. dyskusji nie było, bo Binieda wybrał najsłabszą politechnikę - wiedzial doskonale, ze zaden student nie zrozumie jego wywodów. O emerytów oczywiście się nie martwił. nie byłem na wykladzie, ale chętnie bym przesledził calą metodykę uzytą przez Biniedę do swoich obliczeń. Czy to gdzieś jest dostępne w internecie??? Chodzi mi o dane wejsciowe, których uzył Binieda
Binienda mówił, że wszytsko jedt dostępne ja jego strone internetowje - gugluj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Kilka pytań do Laska: http://niezalezna.pl...o-macieja-laska
To są za bardzo kłopotliwe pytania dla nich,unikają tego konfidenci i za takie cierpienia zostali właśnie wynagrodzeni lub awansowani przez tuska czy komoruskiego,teraz mają trzymać mordę na kłódkę i unikać wszelkich niewygodnych pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wykłady z tvn24 których ty słuchasz napewno mają wiele wspólnego z nauką i napisz jak wiesz skad jest finansowana korporacja tvn itp?
Wiedzę czerpię z czasopism naukowych open source a nie wykładów politycznie "ukierunkowanych" "profesorów" a telewizji nie oglądam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czym tu sie emocjonować .Przyjechał zaraz wyjedzie, slad o nim przeminie. Pokazał kilka wykresów których i tak PiSiorki nie rozumieją bo po co rozumieć. Na 500 osób na wykładzie było pewnie z dwustu Pisiorów aktywnych ze 150 ukrytych moherów , ze 100 osób pragnących obejrzeć tego pajaca z Ameryki, z 50 i wykładowców którzy są ciekawi tej teorii spiskowej dziejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kłamliwe przedstawienie sprawy: ludzie po 50 i studenci. Jestem profesorem tytularnym, zdecydowanie przed 50, a na wykładzie spotkałem przynajmniej kilku profesorów specjalnosci mojej i nie tylko. Znacznie blizsze prawdy byloby okreslenie: przyszla elita intelektualna Lublina, bo widzialem bylych i obecnych dziekanow, prorektorow itp. Profesorem nie zostaje sie przed 20; czy opis zebrania członków Polskiej Akademii Nauk mozna oznac za obiektywny, jesli podkresla sie przede wszystkim, ze sa to ludzie po 50? Po 50 to juz tylko godni pogardy starcy? I wbrew temu co pisza niektorzy w komentarzach uczestnikami spotkania nie byli sympatycy PIS. Ja akurat z PIS nie chce miec nic wspolnego, a na wykladzie bylem, bo tak rzeczowych, naukowych argumentow nie mozna wysluchac nigdzie indziej. Czy naprawde Polacy dziela sie na zwolennikow PO i reszte, to znaczy ,,glupków, starców, moherów i innych po 50"? Jesli takie okreslenia nie sa ,,przemyslem pogardy", to co nim jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaacek s. napisał:
ten nauklowiec -(profesor ?) w innej lubelskiej gazetce opowiadał jak dla celów poznawczych zbudował model TU z DRZEWA. Śmiem twierdzić ,że dziesięcioletni modelarz zrobiby go z DREWNA
drewno pochodzi z drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich Wczoraj uczestniczyłem w wykładzie zorganizowanym w auli Politechniki Lubelskiej, prowadzonym przez Pana Prof. Biniendę z USA. Wykład bardzo merytoryczny, obnażający kłamstwa raporów Anodiny i Millera. Prelegent bardzo inteligentny, kulturalny i dowcipny w przystępny sposób przedstawił tłumnie zgromadzonym słuchaczom szereg zagadnień technicznych związanych z wybuchem na pokładzie samolotu TU-154M w Smoleńsku ( ROSJA ). W wyniku akcji przeprowadzonej w Smoleńsku zginął prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią oraz wielu "Polskich Patriotów" lecących na obchody rocznicy mordu Katyńskiego. Wykład okazał się wielkim sukcesem organizatorów, chociażby z tego względu, że zgromadził rzesze słuchaczy, którą ledwo pomieściła największa aula PL. Szacunkowo ok. 1000 osób. Należy podkreślić również fakt przełamywania "Tabu Smoleńskiego" oraz strachu przez coraz to większe rzesze inteligencji w Naszym Ukochanym Kraju. Dotyczy to w szczególności braci studenckiej oraz władz i kadry uczelni na której odbyło się spotkanie. Bez ich udziału i zaangażowania przedsięwzięcie to zapewne by się nie powiodło. Tak trzymać Panowie i Panie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak zamach jak cholera bo komuś zależało aby zginął Lechu ??? komu ??? spiskowa teoria świata moherów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten pan dostał tytuł profesorski. Jakoś nie mogę się doszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...