Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prof. Chmielewski o Górkach Czechowskich: Nie o zwykły park tu chodzi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2019 r. o 13:11 Powrót do artykułu
Park bez bloków to jedyny i najlepszy pomysł,bo tylko taki projekt jest zgodny z prawem.Bloki na Górkach to zbrodniczy plan przeciwko ludziom i przyrodzie !!!
 O czym ty wgl gadasz, jakie zgodne sprawem, przestan siać ferment Teren jest dewelopera, wolisz trollu kolejne centrum handlowe na gorkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONIECZNIE nalezy zaskarżyć uchwałę Rady Miasta o referendum. Referendum jest tylko po to by miasto mogło umyć ręce jak Piłat który chce nas wydać na śmierć od raka i chorób płuc spowodowanych smogiem . Wiadomo, że referendu, wygra  deweloper który dysponując milionami zmanipuluje opinię publiczną, zarzuci miasto reklamą i bajkowymi wizjami parku.Tyle tylko że to będa bajki. Rzeczywistość będzie bardziej brutalana : kolejne blokowisko i znaczne zwiększenie smogu w mieście.
 hahaha. ZAskrazyc! referendum nie zgodne z prawem! :D Jakie badania mozesz przedstawic potwieradzajace zwiekszenie ilosci smogu, i raka to bedziesz miec od palenia fajek. Bajki to ty opowiadasz i probujesz ludziom mydlic oczy peace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się to po co miasto sprzedało ten teren developerowi jak teraz On nie może zarządzić swoim terenem. Także pamiętam Górki z dzieciństwa i obecnie, jak dla mnie to krzaki, zasikane miejsca,  miejsce do narkotyków, prostytucji. Taka prawda. Należy uporządkować w końcu ten teren aby mogli także z niego korzystać wszyscy.
oj ignorantko....po 1) to nie miasto sprzedało ten teren deweloperowi tylko inny deweloper,   po 2) teren posiada od kilkunastu lat plan zagospodarowania, który pokazuje co można na nim zbudować a co nie, i z takim planem TBV kupiło ten teren - widziały gały co brały
 ale ja widac nie ma nic na przeszkodzie do zmiany gorek, miasto jest swiadome na co pozwala tbv, nie ma potwierdzonych badan które potwierdziły by ze górki sa jakims magicznym miejscem lublina. teren zielony jak kazdy inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się to po co miasto sprzedało ten teren developerowi jak teraz On nie może zarządzić swoim terenem. Także pamiętam Górki z dzieciństwa i obecnie, jak dla mnie to krzaki, zasikane miejsca,  miejsce do narkotyków, prostytucji. Taka prawda. Należy uporządkować w końcu ten teren aby mogli także z niego korzystać wszyscy.
 Miasto, tbv i ludziee chca rozwoju i parku z blokami obroncy tego nie chca. spokojnie, jest ich duzo mniej niz swiadomych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obroncy szybko dislakują :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy powstanie park bedzie można bezpieczniej pobiegać, bo aktualnie bym sie bała tam wbiegac
 Podzielam opinie, aktualnie strach tam wejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także jestem za parkiem naturalistycznym, a nie za zwykłym. Widziałam kilka takich parków i fajnie to wygląda. Myślę że dużo osób nie wie co to park naturalistyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli TBV chce wszędzie budować, to jest pełno miejsca na Majdanku między kopułą a pomnikiem parę bloków wejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na wschodzie to lekki ciemnogród, głosowali na pis, zagłosują i na park.
Tu nie chodzi o to, że ludzie tutaj to "ciemnogród", wschód polski za czasów rządów PO był mocno zaniedbywany, rządziło wtedy tutaj PSL... zaś większość zainteresowania i inwestycji ze strony rządzących kierowana była na obszary bliższe naszym zachodznim sąsiadom z przyczyn oczywistych. I teraz lamentuje się, że tutaj jest Polska B, że ciemnogród itp...
 Tereny wschodniej Polski to bylo rolnictwo indywidualne,malo przemyslu .Chlopi oddawali obowiazkowe dostawy za grosze.Przemysl,ktory pierwszy zagoscil to w latach 60/XX w. Cement Chelm i Azoty Pulawy.Obowiazkowe dostawy zlikwidowal Gierek 1972 rPolska zachodnia to PGR-y nie  byly obciazone obowiazkowymi dostawami.Ten splot uwarunkowan to wlasnie " Polska B".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...