Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokurator: Palikot nie zakłócał wiecu Kaczyńskiego

Utworzony przez Moher, 4 listopada 2010 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Zabawne, byłem na tym wiecu i słyszałem na własne uszy jak palikot zaczepiał bez przerwy Kaczyńskiego... Zwracał się do niego przez mikrofon i przerywał jego wypowiedzi... Jak dla mnie to zakłócanie wiecu... Widać jednak, że prokurator nie jest niezależny od władzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo było z góry, że tak to się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZ DOMINIKA TARASA – AUTORYTET GAZETY WYBORCZEJ I PO-BOLSZEWII !!! http://www.youtube.com/watch?v=8SXCVVxHbRg&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁO DO PRZEWIDZENIA PRZECIERZ PAN PALIKOT NIGDY NIE JEST WINNY I NIC ZŁEGO NIE ROBI.W PLATFORMIE TEŻ NIGDY NIE BYŁ KARANY BO NIE MIELI GO ZA CO KARAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO NIE ZAKŁÓCAŁ!? ,PRZECIEŻ CAŁA POLSKA WIDZIAŁA JAK SIĘ HAŁAŚLIWIE ,PROWOKACYJNIE A PRZEDE WSZYSTKIM PO CHAMSKU ZACHOWYWAŁ TEN PROSTAK Z LUBLINA,JESTEM OBURZONA ! KACZYŃSKIEGO BŁYSKAWICZNIE SĄD UZNAŁ WINNEGO KŁAMSTWA I TO MA BYĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem TARGOWICA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może biłgorajski paleciarz wiecu Kaczyńskiego nie zakłócał, ale życie w tym kraju obrzydza do reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby Polikot nawet kogoś zadźgał, to też byłby niewinny, bo przecież nie o winę tutaj chodzi, tylko o przynależność, a tą ma (miał)jedynie słuszną ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROKURATOR dno. Wykształcony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamuś chamusiowi robi dobrze... To efekt braku lustracji środowisk prawniczych - jednej z najbardziej zdegenerowanych grup zawodowych. Powinno się upublicznić nazwisko tego prokuratora. Albo jakiś TW albo pożyteczny idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno! jednym słowem. Też byłem na tym wiecu i uważam, że zachowanie Palikota było po prostu prostackie, aroganckie i chamskie. Brakowało jeszcze, żeby klocka postawił w ramach happeningu. Ale i to pewnie by mu przeszło bezkarnie, jako nieskrępowana wolność wypowiedzi artystycznej. Szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowita dyspozycyjność prokuratora.Może to człowiek głuchoniemy i nic ze świata zewnętrznego do niego nie dociera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite. Ja gdy wywiesiłem do wiadomosci mieszkańcom osiedla że administracja korzysta z nielegalnych urządzeń pomiarowych w celu naliczania opłat za media zostałem ukarany przez sąd i nie ważne było że ta informacja była kopią odpowiedzi przysłanej przez Okręgowy Urząd Miar. Zamiast w związku z tym za takie postepowanie ukarać administratora zgodnie z prawem to na mnie znaleziono paragraf.Jak z tego widać za doniesienie o udowodnionym przestępstwie też można być ukaranym. Jak widać jednym wszystko wolno a drugiemu nic nie wolno. Gratuluję jakości ludzi zatrudnionych w prokuraturach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI RZAD - TAKI PROKURATOR. SAMI-SWOI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...