Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura ujawnia zarzuty dla Piotra Kowalczyka. A on wyjechał z Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 15:10 Powrót do artykułu
" Bezbożny przyjmuje łapówki ukradkiem, aby wykrzywiać ścieżki prawa " - Księga Przysłów Salomona 17:23 Biblia Warszawska ___ "Nie będziesz naginał prawa, nie będziesz stronniczy, nie będziesz brał łapówki, gdyż łapówka zaślepia oczy mądrych i zniekształca sprawy tych, którzy mają słuszność" - Biblia ________ GOOGLE : "Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan" _________ GOOGLE : " Cudowny zegar - 100 % dowód na istnienie Boga "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za clickbait! Dostał zgodę na wyjazd więc po co robić jakieś halo z tego powodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to prywatny folwark kilku osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem liberalne podejście śledczych, którzy zamiast kuć żelazo PÓki gorące, pozwalają POdejrzanemu relaksować się pewno na jakiejś tropikalnej wyspie, z której może POwróci, a może nie. Nie lepiej było próbować skłonić POdejrzanego w drodze codziennych POgaduszek, do ujawnienia czegoś więcej o praktykach i zwyczajach tej tajemniczej osoby, na którą lubił się POwoływać don Pietro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka stopa zwrotu z inwestycji z kampanię wyborczą develokamerdynera ? 50 tyś zainwestowane - 1 mln oczekiwanego zysku ( minus podatek trzeba uczciwie to docenić). Nie ma dziś lepszej stopy zwrotu z inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ujawnia czy nie ? Bo widzę chwytliwy nagłówek i gówniane informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Wyjechał. Ale wróci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za clickbait! Dostał zgodę na wyjazd więc po co robić jakieś halo z tego powodu?
 Bo DW stał się tubą pro-PiSową i anty-Żukową. Taki szmatławiec się robi jak wybiórcza, tylko z przeciwnym zwrotem strzałki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOWALCZYK z ZUKIEM NA NARTACH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta afera była grubymi nićmi szyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOWALCZYK z ZUKIEM NA NARTACH?
 by wespół w zespół... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze będa za to przepraszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi się nieprzyjemnie dla Piotra - szkoda że się w to władował, kiedyś był inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W to wszystko wciągnęło Piotrka Żuczysko, kiedyś był całkiem dobry, ale to 7-9 lat temu było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powołuje się że znam Prezesa Jarosława Kaczyńskiego z telewizji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuriozum, wyjechał na ferie ... Jak wróci niech mu jeszcze kaucję oddadzą bo za chwilę święta, majówka, wakacje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzysko zepsuło Piotrka taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubymi nićmi szyte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakład gazety leci na łeb na szyję, że dajecie takie żenujące tytuły rodem z najbardziej plugawych brukowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...