Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura wszczęła śledztwo za komentarze o prezydencie Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2019 r. o 15:19 Powrót do artykułu
O prezydencie Żuku tylko dobrze. Jak ktoś ma do prezydenta uwagi, to niech zachowa je dla siebie.  Zniesławiasz prezydenta, zniesławiasz Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O prezydencie Żuku tylko dobrze. Jak ktoś ma do prezydenta uwagi, to niech zachowa je dla siebie.  Zniesławiasz prezydenta, zniesławiasz Lublin.
 "Lublin to ja" - POwiedział król Dewelo-Słońce sPOd Krasnegostawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że w lubelskiej prokuraturze pozostało jeszcze trochę przyzwoitych prokuratorów, którzy trzymają stronę opozycji demokratycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy ilu to PISowym trollom piszącym w czasie pracy za publiczne pieniądze prokuratura postawi zarzuty.
Niestety muszę cię zasmucić, ponieważ nie ma takiej technologii aby sprawdzić kto akurat siedział w tym czasie przy komputerze, a właściciela komputera też ciężko skazać bo może on nie wiedzieć kto w czasie pisania komentarza korztystał wtedy z jego komputera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wierne trolle widzę że dzielnie walczycie i dodajecie komentarze w sposób hurtowy. Tak tylko gwoli ścisłości, przedłużam promocję. Do dnia wyborów parlamentarnych zwiększam stawkę za wpis z 15 na 30 gr. Zachęcam do skorzystania z tej oferty i zwiększenia ilości dodawanych wpisów, tak by za działanie na rzecz naszej kochanej partii, otrzymać godną zapłatę. Wiecie co pisać? Zunio, bizancjum, targowica, dewelo-, Lublin wymiera itd. Do boju moje wierne trolle, ku chwale PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest trzeba odpowiadać za swoje słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znamienne, że Żuk od początku próbuje uspokoić emocje wokół tematu Górek a druga strona wręcz przeciwnie. Coraz więcej niepotrzebnych emocji, groźby, szantaże, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faryzeusz - złamał ustawę anty-korupcyjną (kary nie było), a teraz próbuje zgrywać atakowane niewiniątko.
 Za fasadą uświeszku wyćwiczonego przez trenera PR-u kryje sie bardzo wredny i dwulicowy satrapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DW znowu zezwala na komentowanie licząc, że jakiś komentarz nie spodoba się jasnie panującemu panu prezydentowi i będzie kolejny donos do prokuratury. Będzie o czym pisać, tylko to później obywatel będzie płacił gigantyczne odszkodowanie p. prezydentowi, albo pójdzie pierdziec w pasiaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wierne trolle widzę że dzielnie walczycie i dodajecie komentarze w sposób hurtowy. Tak tylko gwoli ścisłości, przedłużam promocję. Do dnia wyborów parlamentarnych zwiększam stawkę za wpis z 15 na 30 gr. Zachęcam do skorzystania z tej oferty i zwiększenia ilości dodawanych wpisów, tak by za działanie na rzecz naszej kochanej partii, otrzymać godną zapłatę. Wiecie co pisać? Zunio, bizancjum, targowica, dewelo-, Lublin wymiera itd. Do boju moje wierne trolle, ku chwale PiS!
 Z tym "Syfkiem" to bym uważał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wierne trolle widzę że dzielnie walczycie i dodajecie komentarze w sposób hurtowy. Tak tylko gwoli ścisłości, przedłużam promocję. Do dnia wyborów parlamentarnych zwiększam stawkę za wpis z 15 na 30 gr. Zachęcam do skorzystania z tej oferty i zwiększenia ilości dodawanych wpisów, tak by za działanie na rzecz naszej kochanej partii, otrzymać godną zapłatę. Wiecie co pisać? Zunio, bizancjum, targowica, dewelo-, Lublin wymiera itd. Do boju moje wierne trolle, ku chwale PiS!
 Nic nie zdziałasz, wszyscy już dawno odzeszli, konkrencja daje 60gr bez żadnej promocji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś się dziwi Żukowi, zapraszam na jego fb, gdzie wpisy pisowskich trolli z fejkowych kont przeplatają się na zmianę z wpisami przepełnionych miłością do drugiego bliźniego obrońców Górek, którzy każdego kto ten publiczny śmietnik na Czechowie służący w lecie jako arena walk dla lokalnych piromanów, zwyzywają od dewelo-trolli i publicznie zlinczują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to wpisy na forum DW na temat PiS, posła Tułajewa, posłanek Kruk i Mazurek, wielodzietnych rodzin, księży  i kościoła katolickiego są kulturalne, pozbawione negatywnych emocji i w żadnym wypadku nie kwalifikują się do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O prezydencie Żuku tylko dobrze. Jak ktoś ma do prezydenta uwagi, to niech zachowa je dla siebie.  Zniesławiasz prezydenta, zniesławiasz Lublin.
 Zniesławiasz Polskę, Europę, świat i wszechświat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Wieu internautom wydaje się, że są anonimowi w sieci i często leczą swoje kompleksy. Jak masz dowody na czyjąs winę to idź do sądu, a nie ukrywając się pod IP pisze anonimowe oszczerstwa. Najbardziej przerażają mnie jednak wpisy pod tekstami, w których jest jakiś wypadek ze skutkiem śmiertelnym. "dobrze mu tak", "jednego idioty mniej" itp. są na porządku dziennym. Nie rozumiem tego i trudno mi się pogodzić z tym, że tacy kretyni pozostają bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Wieu internautom wydaje się, że są anonimowi w sieci i często leczą swoje kompleksy. Jak masz dowody na czyjąs winę to idź do sądu, a nie ukrywając się pod IP pisze anonimowe oszczerstwa. Najbardziej przerażają mnie jednak wpisy pod tekstami, w których jest jakiś wypadek ze skutkiem śmiertelnym. "dobrze mu tak", "jednego idioty mniej" itp. są na porządku dziennym. Nie rozumiem tego i trudno mi się pogodzić z tym, że tacy kretyni pozostają bezkarni.
 I pisze to osoba która sama wyzywa innych od kretynów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy to referendum w sprawie odwołania prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje umorzyła i czym się różnie od innych??? Treści tez godziły we mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Cyrankiewicz mi się przypomniał ze słynną groźbą: " Każdemu, kto podniesie rękę na władzę, władza tę rękę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do prawników na tym forum. W jaki sposób można zgłosić do prokuratury komentarze, które obrażały obrońców Gorek i mieszkańców Lublina oraz czytelników DW? Czy może to zrobić sama gazeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...