Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wyp... go ze szkoły i z Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosta sprawa - deportować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze będą marnować czas i pieniądze prokuratury a potem sądu żeby zajmować się takim .... !!! Deportować go skąd przybył, najlepiej na granicę Ukrainy z Rosją, niech z bliska zobaczy co to jest wojna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze gnój szczeka? Zapraszamy na Lubartowską do Lublina z tą twoją garstka koleżków. My skrzykniemy kibiców Motoru i Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak rzydzi szczali na barak to uciszyli sprawe!a tak wogule to poco ukraincuw wpuszczajo i dajo im mieszkanja a sami polacy spjo na smietnikah a tera majo murzynuw sciongać.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie lubię żydów, mam takie prawo, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywotni Zakaz wstępu do Polski, odszkodowanie na rzecz Majdanka, zwrot kosztów nauczania w Polsce oraz porządny wpie.r.dol. Moje zdanie. Może to pokaże innym banderowskim smieciom gdzie ich miejsce, wypier.da.lac na dupaine!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopa w d...takiemu i wyjazd z naszego kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzut i deportować z wilczym biletem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac cie ukraińcu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie lubię żydów, mam takie prawo, prawda?
Oczywiście, nikt Ci tego nie zabroni. Ale czy nie lubiąc żydów obrażasz rodaków bądź inne nacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrainska szmata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wstrętna zakłamana POkraka Kopaczowa,Bul Komorowski i reszta Popaprańców pożyczyła aby dać Ukrainie 100mln euro przez co zabrała dodatkową kromkę chleba głodnym dzieciom i bezdomnym za co Ukraińska swołocz odwdzięcza się tym idiotom przy władzy !!!!!!! precz z PO i PSL na wieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przeczytałem typowy komentarz "pisowskiego inteligenta" w typowym nienawistnym tonie. I oczywiście po pisowsku zakłamany bo kolega "pisointeligent" zapomniał kto tak dzielnie podgrzewał Ukraińców na Majdanie. Czy to czasem nie był taki mały (duchem i ciałem) człowiek, który najwyżej ceni robienie zamętu w Polsce. Razem z Ukraińcami czy bez nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińce to nasze bracia musim im pomagac dawac mieszkanja a polaczki pot most eh korwin wygra i zrobi lad a kukiz to alkoholik z adhd tak szczeka jak kiedys leper .Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińce to nasze bracia musim im pomagac dawac mieszkanja a polaczki pot most eh korwin wygra i zrobi lad a kukiz to alkoholik z adhd tak szczeka jak kiedys leper .Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mu nie pasuje to czemu do Polski przyjechał , deportować go z rodzinką , kiedyś widziałem co robią ukrańcy , najpierw do Polaka na Pan a później ty k.rwo. Wygonić dzikusów z naszego kraju jak nie potrafią zachować się . Widać jaki to bratni naród jeden drugiego nie tylko sprzeda ale i zabije taka to ukraina , naród który nawet nie zna własnej historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieta dlaczego polonisty cale dnje wytykajo blendy ortograficzne i gramatyczne na forah?bo nikt ih do roboty niehce zatrudnić!Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka blać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybryk młodości ale można się zastanowić nad sensem pomocy ukraincom przecież to naród bez honoru zawsze był sprzedany i leciał z wiatrem (czasy powojenne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...