Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protektor Lublin: Drugi dzień strajku pracowników

Utworzony przez kuba, 3 stycznia 2012 r. o 10:31 Powrót do artykułu
jajo napisał:
jak sprzedaż nie idzie a koszty produkcji rosną to niby co ma firma robić. Wynieść produkcję gdzie da sie taniej produkować. Firma to nie działalność harytatywna, ma zarabiac i tyle, a jak nie to sie ją zamyka. Skoro władzom Lublina zależy na otwieraniu lidów i biedronek a nie na zakładów produkcyjnych to taki jest właśnie efekt
Jak sprzedaż nie idzie to z jakichś powodów i na pewno nie z powodów braku zapotrzebowania rynku na buty. A kto odpowiada za te aspekty, zarządzający czy pracownicy? Jeśli zarządzający to czemu konsekwencje ponoszą ci którzy swoje zrobili? Zresztą poczytaj na stronach Protektora, planują zwiększyć produkcję w Czechach więc jak sprzedaż może nie iść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają rację że walcza o swoje. Pracownicy Daewoo nie walczyli i na swoim przykładzie mogę powiedzieć że na upadłości Daewoo straciłem jedną pensję a na upadłości Intrall 7 tyś. Syndycy Pan Liszcz i Pani Włodarczyk zaspokoili swoje uposażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie pytanie Czy w takiej sytuacji sklep Szwejk jest otwarty? bo chciałbym buty kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Lublinie żadna działalność oprócz galerii handlowych się nie opłaca? Włodarze miasta,województwa proszę róbcie coś ażeby lepiej żyło się w tym regionie. mieście. Ludzie na was głosowali, zaufali wam. Poznań czy Rzeszów to inna rzeczywiść aż tak dużo nas dzieli. Pracownicy frimy walczcie o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
Dlaczego w Lublinie żadna działalność oprócz galerii handlowych się nie opłaca? Włodarze miasta,województwa proszę róbcie coś ażeby lepiej żyło się w tym regionie. mieście. Ludzie na was głosowali, zaufali wam. Poznań czy Rzeszów to inna rzeczywiść aż tak dużo nas dzieli. Pracownicy frimy walczcie o swoje.
Bo w galerię handlową musisz zainwestować kilkadziesiąt milionów złotych żeby wogóle powstała i musisz codziennie ściągać klientów by to odrobić, więc musisz myśleć handlowo. A w powiązanych spółkach musisz myśleć kreatywnie, w spółki inwestujesz tylko kilka kartek papieru, a potem przerzucasz to co na minus w jedną, to co na plus w drugą, potem ogłaszasz upadłość tej co jest zadłużonym gołodupcem i odpowiadasz tylko do wysokości najniższego kapitału założycielskiego i wszyscy zostają w ręką w nocniku oprócz oczywiście Ciebie. Ty udajesz że nie miałeś z tym nic wspólnego i wszystkiemu winien jest kryzys na rynku. Jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protektor*ka była napisał:
wiadomo szkoda ludzi... ja tez tam pracowałam , tylko, ze wiedzialam kiedy umowa mi sie konczy-zarząd firmy zachował sie jak świnie nie mówiąc nikomu o sytuacji, a wrecz zapewniał ze wszystko jest ok.przed świetami nawet kazali nam sprzatac szafki pracownicze pod pretekstem malowania szatni- mogli od razu powiedziec zeby ludzie zabierali swoje manatki bo to koniec. coś sie robi na samą myśl o zachowaniu zarządu, jak sie myśli o niektórych ludziach, którzy stracili pracę,a byli naprawde uczciwi, pomocni a w tej chwili nie widac ich z usmiechnietymi gębami na wszystkich zdjęciach ze sprawy protektora.... w tej firmie bylo tak ze ludzie sie nauczyli żyć jak za komuny "czy się stoi czy się leży... " na bardzo wiele im sie pozwalało. w czasie 8 godzinnego dnia pracy niektorzy wychodzili na kawke nawet 5 razy nie wspominajac juz o palarni, w której ciągle ktos był,a dym z fajek unosił sie po całym zakładzie, albo o tym ze polowa ludzi siedziała sobie w domku na zwolnienaich lekarskich. a było tez tak ze nadużywano alkoholu i nikt nie reagował. ci ludzie uwazaja ze im sie duzo należy... zapomnieli ze to juz inne czasy. w innych firmach tez sie czesto zadrza ze zwalniaja z dnia na dzien, ze nie wypłacaja pensji- wiadomo ;to wbrew prawu. ale kupę ludzi sie traktuje gorzej i nikt nie wymaga odszkodowan i odpraw. Ci co najgłośniej tu krzyczą i stoją na pierwszym planie najwiecej się "nachapali" kasy. pracowali tak samo jak reszta, a nawet mniej a brali 3-5 razy tyle co inni. jak patrze na niektóre mordy to chce mi sie rzygać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik z wami, trzymajcie się my daliśmy rade wam się też uda "pójdzie brat za brata ,a szmata to szmata"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym demokratycznym kraju nie ma tak chciwych i pazernych pracodawców jak w Polsce. W żadnym kraju UE rządy nie pozwalają na takie pomiatanie pracobiorcami. Pracowałem w kilku miejscach w europie i nigdy nie usłyszałem z ust pracodawcy że dzięki jego łasce ludzie maja co jeść, wręcz przeciwnie to pracodawcy byli zadowoleni że ktoś na nich pracuje i uczciwie dzielili się zyskiem firmy. Polski rząd daje przyzwolenie na współczesne ekonomiczne niewolnictwo, przykładem tego jest ustawa o odwróconej hipotece. Chciwi pracodawcy zrozumcie że podstawą demokracji jest dobrowolne i uczciwe dzielenie sie zyskiem w postaci wyplaty i zatrudnienia pracobiorców. Jeśli w to wątpicie to powiedcie dlaczego tak nie postępuje pracodawca niemiecki , szwedzki, francuski itp.. ( rządzących odsyłam do niemieckiego prawa pracy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za pracowników .Stop Oszustom .Stop wyzyskiwaczom do szpiku kości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustom? Wyzyskiwaczom? Skąd Wy się kyrfa urwaliście? Socjal i związkowcy chyba we łbach namieszali. Celem prowadzenia działalności gospodarczej nie jest zapewnianie miejsc pracy tylko generowanie zysku! Nie podoba się? To won na Białoruś, tam jest komuna i nikogo zysk nie obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intirma Kauffmann napisał:
Oszustom? Wyzyskiwaczom? Skąd Wy się kyrfa urwaliście? Socjal i związkowcy chyba we łbach namieszali. Celem prowadzenia działalności gospodarczej nie jest zapewnianie miejsc pracy tylko generowanie zysku! Nie podoba się? To won na Białoruś, tam jest komuna i nikogo zysk nie obchodzi...
Nie pieprz komuchu. Fabryki sprzedają, aby się wzbogacić przy prywatyzacji. Inwestor kupuje nie po to, aby produkować, ale żeby pozyskać zamówienia z kupionej fabryki i produkować u "siebie". Podatki płaci w swoim kraju, anie w Polsce. Dlaczego Czesi, czy Niemcy nie sprzedają swojej gospodarki? A dlaczego jesteś/będziesz parobkiem w swoim kraju lub niewolnikiem za granicą? Dlaczego jesteś biedny? A dlaczego jesteś taki głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JASTEŚMY Z WAM CAŁA POLSKA WAS POPIERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTR napisał:
JASTEŚMY Z WAM CAŁA POLSKA WAS POPIERA
TO PRZYJDŹ/PRZYJEDŹ POD PROTEKTOR I TO POKAŻ. PRZYNIEŚ TEŻ COŚ DO JEDZENIA PROTESTUJĄCYM. CHCĄ ICH ZŁAMAĆ GŁODEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...