Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni antagoniści-ja jestem za.Dlaczego?Nic nie jest wieczne,nazwa placu też.Ale niech to będzie przestrogą dla przyszłych pokoleń,że jeśli zwierzchnik sił zbrojnych i główni dowódcy wszystkich rodzajów wojsk znaleźli się na pokładzie jednego samolotu, to nie jest to brak procedur, a raczej przykład niespotykanej w świecie nieodpowiedzialności i skrajnej głupoty!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech ma ten plac"? To nie on go będzie miał, tylko my. A wiele osób go nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm, kto tę całą imprezę nakręcił PO czy może SLD a moze pewien Ruch znany z miłości do śp Lecha Kaczyńskiego ? Lech Kaczyński był Prezydentem RP wybranym w demokratycznych wyborach i zginął podczas służby dla Polski. Śmieszne komentarze typu "co zrobił dla Lublina ?" to odsyłam do KOnstytucji RP art 126 i sobie odpowie. Tę błazenadę sobie darujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczony napisał:
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
ale argument!Ja też nie byłem agentem-chcę mieć swój plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idiotyzm, kto tę całą imprezę nakręcił PO czy może SLD a moze pewien Ruch znany z miłości do śp Lecha Kaczyńskiego ? Lech Kaczyński był Prezydentem RP wybranym w demokratycznych wyborach i zginął podczas służby dla Polski. Śmieszne komentarze typu "co zrobił dla Lublina ?" to odsyłam do KOnstytucji RP art 126 i sobie odpowie. Tę błazenadę sobie darujcie.
nie drzyj się,nie jesteś u siebie w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczony napisał:
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
Na pewno czy podobno nie był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA IDIOTÓW WY WOLELI BYŚCIE MIEĆ PLAC STALINA !!!!!!!!! WASI RODZICE PEWNIE WSTYDZA SIE ZA WAS JAK MOGA ZE WYCHOWALI TAKA PATOLOGIE, CHODZ W SUMIE PEWNIE SAMI SA PATOLOGICZNI. WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLAKIEM JAK CZYTAM TAKIE RZECZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw,bo są to nieustanne niczym nie uzasadnione roszczenia PiS-u tu plac,tam ulica,tablica,pomnik to wszystko kosztuje drodzy zwolennicy śp LK ile mln zł poszło na pogrzeby,sarkofagi, odszkodowania - dla każdego członka rodziny po 250000zł! przebudżcie się drodzy Rodacy, to wszystko wasze,nasze pieniądze Czy LK był prezydentem wszystkich Polaków? tego któremu powiedział spie...j dziadu też? Wiadomo było że tylko tych z PiS i radia Maryja niech więc zachcianki Jarosława finansują z WŁASNEJ KIESZENI jego zwolennicy, na swoich prywatnych obiektach,placach! Dosyć tej żałoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czyje zamówienie ta akcja na FB. Jakich służb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mich napisał:
BANDA IDIOTÓW WY WOLELI BYŚCIE MIEĆ PLAC STALINA !!!!!!!!! WASI RODZICE PEWNIE WSTYDZA SIE ZA WAS JAK MOGA ZE WYCHOWALI TAKA PATOLOGIE, CHODZ W SUMIE PEWNIE SAMI SA PATOLOGICZNI. WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLAKIEM JAK CZYTAM TAKIE RZECZY.
to wyjedz sobie i nie przyznawaj sie do pochodzenia nikt cie tu nie trzyma JA TEZ JESTEM PRZECIW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mich napisał:
BANDA IDIOTÓW WY WOLELI BYŚCIE MIEĆ PLAC STALINA !!!!!!!!! WASI RODZICE PEWNIE WSTYDZA SIE ZA WAS JAK MOGA ZE WYCHOWALI TAKA PATOLOGIE, CHODZ W SUMIE PEWNIE SAMI SA PATOLOGICZNI. WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLAKIEM JAK CZYTAM TAKIE RZECZY.
Zapomniałeś dodać PRAWDZIWYM POLAKIEM I PATRIOTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hala napisał:
Na czyje zamówienie ta akcja na FB. Jakich służb?
Służb komunalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upamiętnienie, jak najbardziej. Niezależnie od oceny jego działań politycznych, dokonania Lecha Kaczyńskiego przy budowie wolnej Polski są oczywiste, tylko dlaczego kosztem zesłanych dzieci? To już musi być zaraz teraz? Tadeusz17 www.problems.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to był Lech Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mich napisał:
BANDA IDIOTÓW WY WOLELI BYŚCIE MIEĆ PLAC STALINA !!!!!!!!! WASI RODZICE PEWNIE WSTYDZA SIE ZA WAS JAK MOGA ZE WYCHOWALI TAKA PATOLOGIE, CHODZ W SUMIE PEWNIE SAMI SA PATOLOGICZNI. WSTYDZE SIE ZE JESTEM POLAKIEM JAK CZYTAM TAKIE RZECZY.
Nie krzycz tak ponieważ sam wychodzisz na największego idiotę. Mnie może przekonać siła argumentów nie Twoje ubliżanie ludziom mającym inne zdanie.Nie jestem żadną patologią i moi rodzice nie mają powodu by się za mnie wstydzić.Jestem dumna z tego, iż są prostymi(nie prostakami),uczciwymi ludźmi,ale myślącymi logiczniej od Ciebie. Nauczono mnie szacunku dla każdego człowieka i jego pracy oraz poglądów.Czytając takie posty autentycznie zastanawiam się czy znaczna część Polaków nie zatraciła zdrowego rozsądku w tym hołdowaniu tragicznie zmarłym ludziom. Pamięć jak najbardziej jest wskazana,ból i rany pozostaną na zawsze w sercach,ale to co dzieje się w tym kraju jest już kompromitacją.Żałosną kompromitacją.W przeciwieństwie do Ciebie ja nie wstydzę się za innych, a ubolewam nad ich głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjl napisał:
Kto to był Lech Kaczyński?
Typ przez ktoregozginelo razem 96 osob ! i teraz daje sie mu place i inne pomniki. Jato bym juz gadal z Watykanem zeby beatyfikowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest ten fejsbók?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasługi dla Lublina równe " 0 " a dla Polski jeszcze mniejsze .Przypomnę że prześladowal sądownie bezdomnego dlatego że powiedział na niego ch*** i odbierał przyznane wcześniej odznaczenia co świadczy o jego małostkowości i prostackich manierach . amen .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fejsbukowe akcje kojarzą mi się z motłochem w hipermarketach i galeriach handlowych, nie wiem czemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...