Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ka napisał:
Hej Michu-jak się wstydzisz że jesteś Polakiem to "spieprzaj dziadu"na Madagaskar stary idioto.Módl się o zdrowie bo o rozum jest już za późno.A szukanie patologii-znajdź w swojej rodzinie.A może twój tatuś miał wybrakowane plemniki że spłodził takie TOTO?
Ciota czy zydo-komunista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest takie proste. Z jednej strony dlaczego mamy nie nazwać takiego placu im. Kaczyńskiego. Nadaje się nazwy wielu osób, które były prezydentami, wodzami itd. Z drugiej, może warto znaleźć naszego lokalnego działacza, który przysłużył się i nie ma swojego zakątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
To nie jest takie proste. Z jednej strony dlaczego mamy nie nazwać takiego placu im. Kaczyńskiego. Nadaje się nazwy wielu osób, które były prezydentami, wodzami itd. Z drugiej, może warto znaleźć naszego lokalnego działacza, który przysłużył się i nie ma swojego zakątka.
Lokalnego-to sie chyba nie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudowanie w Lublinie zakładów: drobiarskich,mięsnych,odlewnii,mleczarni to było niszczenie kraju przez komunistów.Likwidacja tych zakładów przez postsolidaruchów to jest świetlany rozwój.....Ech narodzie,narodzie miałeś złoty róg a sznur musisz kupić na raty......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto jest teraz???
zydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vini napisał:
Jestem przeciw nadaniu nazwy i mam to tego prawo, śp. Prezydent nie był dla wszystkich Polaków, tylko dla jednej opcji, mi by najwyżej powiedział "spieprzaj dziadu", albo "ta małpa w czerwonym", albo wręcz odmawiał prawa bycia Polakiem, choć od pokoleń jestem stąd, a nie jak Jego obie rodziny od ruskich.
Jesteś tzw. ciężkim przypadkiem medycznym i nie tylko. Łykasz, co przeczytasz w GW, albo na "fejsbóku", to co napisali tacy o takim poziomie "intelektu" jak ty. Chyba, że piszesz służbowo. A, to co innego; ale czy warto robić za głupka. Nawet za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CCCP napisał:
Napisz CIOTO co PO-JEBY zrobily dla kraju.
Ale nikt nie proponuje placu imienia pojebów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Ale nikt nie proponuje placu imienia pojebów.....
Bo PO-jebom sie to nie nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo PO-jebom sie to nie nalezy.
...lesiu awiator też na to nie zasłużył, w tym cała tajemnica. Chleba od tego też nikomu nie przybędzie. Za moje pieniądze - nie życzę sobie. I nie zmieniaj podmiotu rozmowy, bo to nie jest argument. Kto ci powiedział, że ja za pomysłami pojebów stoję....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Zbudowanie w Lublinie zakładów: drobiarskich,mięsnych,odlewnii,mleczarni to było niszczenie kraju przez komunistów.Likwidacja tych zakładów przez postsolidaruchów to jest świetlany rozwój.....Ech narodzie,narodzie miałeś złoty róg a sznur musisz kupić na raty......!!!
A ja znowu inaczejmyśłę.Otóż kieyś w Lublinie byłą fabryka samochodów FSC.Nosiła imię Bolka Bieruta,starego komunisty zwanego Bolek Jebaka.FSC dłuuugo prosperował,ludzie mieli pracę.Bolek pojechał do przyjaciół (w futerku) a powrócił w kuferku.Tą tradycję podtrzymał LechKaczyński (powrócł w kuferku) tyle tylko,że Lech był wielkim niedojdą,steorowanym przez okropnego brata.Lech nic nie zrobił dla Polski,a tym bardziej dla Lublina.Czyż nie ma bardziej godnych postaci do nadania imienia jakiemuś placowi czy ulicy?Ostatnio Lublin słynie z jakichś bzdurnych nazw.A to rondo pułkownika szpiega,teraz znowu chcą nazwać plac nazwą znanej marki piwa..... No cóż.Wreszcie własciciele psów wraz ze swoimi pupilami będą mieli się gdzie spotykać.A dla psów będzie to godne miejsc do załatwiania swych potrzeb.Czy właśne w ten sposób chciano się wyśmiać z i tak śmiesznej postaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historyk napisał:
A ja znowu inaczejmyśłę.Otóż kieyś w Lublinie byłą fabryka samochodów FSC.Nosiła imię Bolka Bieruta,starego komunisty zwanego Bolek Jebaka.FSC dłuuugo prosperował,ludzie mieli pracę.Bolek pojechał do przyjaciół (w futerku) a powrócił w kuferku.Tą tradycję podtrzymał LechKaczyński (powrócł w kuferku) tyle tylko,że Lech był wielkim niedojdą,steorowanym przez okropnego brata.Lech nic nie zrobił dla Polski,a tym bardziej dla Lublina.Czyż nie ma bardziej godnych postaci do nadania imienia jakiemuś placowi czy ulicy?Ostatnio Lublin słynie z jakichś bzdurnych nazw.A to rondo pułkownika szpiega,teraz znowu chcą nazwać plac nazwą znanej marki piwa..... No cóż.Wreszcie własciciele psów wraz ze swoimi pupilami będą mieli się gdzie spotykać.A dla psów będzie to godne miejsc do załatwiania swych potrzeb.Czy właśne w ten sposób chciano się wyśmiać z i tak śmiesznej postaci?
Jesteś historyk, ale chyba z WUML-u (Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu i Leninizmu). Tyle tylko można napisać, bo polemizować z tym co nawaliłeś nie da się. Po prostu nie da się. Radzę przwietrzyć łeb, albo udać się do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert napisał:
Radzę przwietrzyć łeb, albo udać się do lekarza.
tutaj pomoże tylko weterynarz albo myśliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja cieszę sie z tego cyrku poczytam sobie komentarze tu i na gazecie i śmiej się jak po filmach Bareji dzięku jarek za pie...enie tych głupot - przynajmniej jest wesoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albert napisał:
To nie jest śmieszne "ino" smutne. Smutne, ze tak wiele osób nie stać na myślenie i jak mantrę powtarzają wszelkie łgarstwa i oszczerstwa serwowane przez gigantów z peło. W sposób prymitywny i po sowiecku obrażają i pamięć zmarłego Prezydenta i jego brata. Czyli ludzi, którym nic nie można zarzucić, ani w sferze moralnej, ani politycznej. Oczywiście strona polityczna może i musi byc krytykowana, ale to co jest nie jest krytyką tylko chamskim zaśpiewem. Kaczor jeden i drugi nigdy nie tolerowali żadnych misiaków, chlebowskich, grasiów, a i sami na polityce się nie obłowili. Za rządów PiS przybyło 1,3 mln nowych miejsc pracy; dochody Polaków wzrosły o 30%. Peło rozwala wszystko do szczętu (stocznie, szkolnictwo wszystkich szczebli, itp;) ; za to jedną rzecz mają dobrą, więcej znakomitą. Propagandę mianowicie. Wmówili młodym z dużych miast, jaki to Kaczor jest straszny. W sejmie pracują dwie komisje ds. Blidy i nacisków; i co znaleźli po 3,5 roku. g...o. Taka jest prawda. Ale, do zakutych łbów - nie trafi.
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać. Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia. Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie.... do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA CHCĘ !!! CHCĘ ŻEBY TEN PLAC BYŁ PLACEM LECHA KACZYŃSKIEGO, wiele ulic w naszym mieście nosi nazwy ludzi, którzy zrobili o wiele mniej albo nic dla Polski, dla demokracji, dla Lublina, spójrzcie na to obiektywnie bardzo proszę lublinianka z dziada pradziada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczynski to pedal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
lepszego bełkotu nie słyszałem. Odziedziczyli gospodarkę po Marku Belce. To ich sukces. 3 mln miejsc pracy - jak to wyliczyłeś, może poj3bało ci się, bo obiecali 3 mln mieszkań? Dochody polaków wzrosły o 30% - jak to wyliczyłeś, mi na pit nic nie wzrosło. Stocznie? Przypomnij sobie kto zaczął je rozwalać. Żadnych misiaków? Pajacu, posłuchaj. Oni szukali dwa lata układu i znalezli go....we własnej partii i koalicji: Kaczmarek, Lepper....smród. Do tego: prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle), latanie do gruzji (polityka zagraniczna) i non stop szczucie z wykorzystaniem szarlatana z torunia. Gorszej żenady nie widziałem. Banda idiotów i tyle w temacie.... do tego sami podali swój nie udaczny rząd do dymisji i ludzie im podziękowali.
Ja ten bełkot widzę i słyszę w twojej głupiej pisaninie. W ogromnym skrócie, bo szczegółowo nie zrozumiesz, palancie. 1.Rządy PiS obniżyły podatki, co wzmogło popyt wewnętrzny, bo ludzie mieli pieniądze i kupowali, co nakręcało gospodarkę. Dzieki temu Donald T. i jego poczka przez pierwsze 2 lata rządzenia nie miała problemów gosp.Gdybyś znał pajacu ekonomię na poziomie podstawowym, to zjawisko zwiększenia dochodów polega na tym także, ze możesz kupić więcej. Stąd podwyżki+obniżenie podatków+zwiększenie dochodów o 30%. Niektóre grupy zawodowe np. pileęgniarki dostały duże podwyżki. 2. Czytaj uwazniej, bo ja pisałem o 1,3 mln. nowych miejsc pracy - to są dane statystyczne 3.Za rządów PiS zaczęło być normalnie; przstępcy szli tam gdzie ich miejsce tzn. do pierdla i to niezależnie od tego w jakiej partii byli. Z PiS też - bo Kaczor nie tolerował korupcji nawet swoich (Lipec), nie mówiąc o innych. Teraz szef CBA wyleciał za to, że ujawnił aferę hazardową, której (zdaniem prokuratury nie było), chociaż sam premier twierdził spanikowany, że była. To, że była i jest korupcja to się zdarza - problem w tym jak reaguje szef. Gdybyś myślał i pomyślał, a nie bluzgał to masz jak na dloni reakcję Kaczora i Donalda T. na korupcję. Ale, ciebie nie stać na myślenie. 4. Co do in. twoich "odkryć" to poziom ich jest taki, że nie zasługują na odpowiedź. I puenta. Myśl ludziku, dodaj coś własnego, a nie powtarzj mantry peło, pytaj mądrzejszych od siebie - a wyjdziesz na ludzi. Bo na dyskusję ci nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
prześladowanie blidy, doktor g., małpa w czerwonym, prześladowanie olejnik, obrażanie się na wszystkich naokoło (kartofle),
1. blida sama się zastrzeliła, 2.teraz pitera tropi korupcję - za 8,50 zł 3.jak małapa w czerwonym to wielkie halo a jak kartofle to wypada? 4. olejnik przykład anty-dziennikarstwa, brak zasad moralnych i zawodowych, tuba propagandowa peło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczony napisał:
Dajcie już spokój zmarłemu. Był jaki, był. Niech ma ten plac. Przynajmniej nie był agentem SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...