Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest pracowników sklepów Stokrotka. "Nie znam nikogo z branży, kto zarabia mniej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Faktycznie tam zarobki są najniższe wśród dyskontów. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, więc fundusze na znaczące podwyżki powinny być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie widać ogłoszenia dot. przyjęcia do pracy - sklepy odzieżowe, spożywcze, hurtownie, zatem w czym problem, aby zmienić pracę? Może czas zacząć szukać czegoś innego i niech sobie wówczas zarząd radzi jak zostanie bez pracowników np. przed BN. Może zatrudnią Litwinów, albo innych zza wschodniej granicy.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalistyczni gnębiciele Polaków w akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie widać ogłoszenia dot. przyjęcia do pracy - sklepy odzieżowe, spożywcze, hurtownie, zatem w czym problem, aby zmienić pracę? Może czas zacząć szukać czegoś innego i niech sobie wówczas zarząd radzi jak zostanie bez pracowników np. przed BN. Może zatrudnią Litwinów, albo innych zza wschodniej granicy.?
 z atrakcyjnymi płacami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram strajkujących, bo wiem jak trudno związać koniec z końcem przy dzisiejszych cenach. Jako lekarz też nie zarabiam zbyt wiele (2400zł brutto) i gdyby nie pomoc rodziców musiałbym brać pożyczkę nawet na zimową odzież :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były podwyżki - o 100 zł xD. Nawet pracownicy centrali zarabiają podobnie jak pracownicy w sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić pracę, wziąć kredyt. Program wyborczy PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: co to znaczy atrakcyjna praca w Lublinie? Za 2500 zł brutto? Po drugie: co zmieni udzielanie porad w stylu zmień pracę, wyjedź do innego miasta? Czy to poprawi patologiczną sytuację w Lublinie? Przez takich jak Ty nic się nie zmienia, bo nie masz odwagi zaprotestować. Gdy niesatysfakcjonuje Cię płacą, zapewne zwalniasz się i idziesz dalej? Tam pewnie też zagrzejesz miejsce przez rok może dwa, bo znów nie będzie Cię stać na negocjacje z pracodawcą. Takim sposobem pracodawca płacze, że nie ma pracownika, że częsta rotacja i nie widzi problemu niskich płac. Droga do nikąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienić pracę, wziąć kredyt. Program wyborczy PO.
 Rzucić pracę, wziąć 500+. Program wyborczy PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piniedzy nie ma i nie będzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az 3 euro miesiecznie za pranie ubran. To jakas kpina z ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem to już wielokrotnie i powtórze jeszcze raz : firma dziad. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram strajk. Bardzo mało zarabiamy. Co roku dają nam ankiety do wypełnienia i co roku piszemy o podwyżki żeby chociaż stazowe było a nie pracownik z kilkuletnim stażem zarabia tyle co nowy pracownik. Jakaś kpina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do b lub l idzcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio obiła mi się o uszy rozmowa dwóch pań w stokrotce jedna chyba wyższa szycha na pytanie o dotrudnienie pracownika z rozbrajającą szczerością ze tego nie zrobią bo wysokość utargu na to nie pozwala To niech mnie ktoś z biura oświeci jak sklep np X ma mieć utargu skoro w promieniu kilkuset metrów znajduje się kilka stokrotek i żeby zrobić całe zakupy muszę zaliczyć je wszystkie bo w każdej zawsze czegoś nie ma Ps Jak wyglądają straty bo jakoś nigdzie nie zauważyłem ochroniarza czy tak bardzo ufają swoim klientom a tak przy okazji Pani przewodnicząca związku zainteresowała by się warunkami w jakich muszą pracować dziewczyny w mniejszych stokrotkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolegom mamy 700 euro miesięcznie w Lublinie i jesteśmy zadowoleni i jest fajnie. I jestem zadowolony. Pisałem już jest fajnie i jesteśmy z kolegą zadowoleni. Ceny mieszkań w lublinie som czystempne i nigdzie się nie wybieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolegom mamy 700 euro miesięcznie w Lublinie i jesteśmy zadowoleni i jest fajnie. I jestem zadowolony. Pisałem już jest fajnie i jesteśmy z kolegą zadowoleni. Ceny mieszkań w lublinie som czystempne i nigdzie się nie wybieram.
Jak widać, analfabetyzm także pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwini nie chcą płacić? Szok. Inwestycja musi się zwrócić jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś pracowałam w tym przybytku powiem tyle... pracownik traktowany jest jak dziad i zło konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak ja za 2 tys bym nie pracował i nie robił z siebie dziada ale to wasza wina tak nauczylicie pracodawców dostajecie ochlapy za wasza ciężka prace to jest wyzysk miejcie honor zdejmijcie te ubranka zamknijcie sklepy oddajcie klucze i powiedzcie pieniędzy niema i nie będzie praca była i się skończyła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...