Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Zrozum głupi pajacu że jak paliwo drogie to i drogi ten autobus będzie ,droga bułka w sklepie ,kaszanka itd.Przemyśl to pajacu i nie pisz głupot.
Sam jesteś głupi pajac! Przez 20 lat mam prawo jazdy -ale zawsze racjonalnie korzystam z auta. Jadę autem jedynie wtedy,gdy naprawdę ma to sens - a jeśli się da,to komunikacją miejską lub międzymiastową! A Ty widać,że masz kurzy móżdżek i tacy jak Ty zawsze będą kwękać,że "w kraju kryzys jest...", itp. W autobusie koszty paliwa "rozłożą' się na wszystkich pasażerów -a jeśli sam swoją pupę wieziesz swoim autem,to sam i tylko sam ponosisz koszty podwyżek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Sam jesteś głupi pajac! Przez 20 lat mam prawo jazdy -ale zawsze racjonalnie korzystam z auta. Jadę autem jedynie wtedy,gdy naprawdę ma to sens - a jeśli się da,to komunikacją miejską lub międzymiastową! A Ty widać,że masz kurzy móżdżek i tacy jak Ty zawsze będą kwękać,że "w kraju kryzys jest...", itp. W autobusie koszty paliwa "rozłożą' się na wszystkich pasażerów -a jeśli sam swoją pupę wieziesz swoim autem,to sam i tylko sam ponosisz koszty podwyżek!
Nie każdy ma tyle czasu co ty żeby jeździć komunikacją publiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie każdy ma tyle czasu co ty żeby jeździć komunikacją publiczną.
Jeśli nie masz czasu,to "kup sobie wózek zawczasu" ! Rańsze wstawaj i wtedy zdążysz na wszystko i wszędzie! Ja mam dwie prace i daję rady -po prostu wcześniej wstaję - i TU jest cały sekret!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jeśli nie masz czasu,to "kup sobie wózek zawczasu" ! Rańsze wstawaj i wtedy zdążysz na wszystko i wszędzie! Ja mam dwie prace i daję rady -po prostu wcześniej wstaję - i TU jest cały sekret!
To tak jak za komuny samochód byl burżuazyjnym wymysłem zgniłego zachodu i wszyscy bladym świtem zapieprzali pekaesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To tak jak za komuny samochód byl burżuazyjnym wymysłem zgniłego zachodu i wszyscy bladym świtem zapieprzali pekaesem.
Ale było weselej -i każdy był zadowolony! -a teraz każdy narzeka jakaż to mu bieda... Ludzie nie potrafią się mądrze finansowo zorganizować,a potem narzekają,że kryzys... Ja nie mam dużych dochodów -z żoną żyjemy ze skromnych rent,ale jakoś na wszystko nam wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Sam jesteś głupi pajac! Przez 20 lat mam prawo jazdy -ale zawsze racjonalnie korzystam z auta. Jadę autem jedynie wtedy,gdy naprawdę ma to sens - a jeśli się da,to komunikacją miejską lub międzymiastową! A Ty widać,że masz kurzy móżdżek i tacy jak Ty zawsze będą kwękać,że "w kraju kryzys jest...", itp. W autobusie koszty paliwa "rozłożą' się na wszystkich pasażerów -a jeśli sam swoją pupę wieziesz swoim autem,to sam i tylko sam ponosisz koszty podwyżek!
Żeby tylko ryży tego nie czytał bo podkręci na 7,i co wtedy pajacu będziesz pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że udaje Ci się wyżyć, ale aż tak bym się tym nie chwalił. W obozach koncentracyjnych ludzie też potrafili przeżyć wiele rzyczy. Nie każdy lubi być wołem wyzyskiwanym przez elity. Lubisz klepać biedę to ok, podoba Ci się to w jakiej sytuacji znajdują się rodacy- ok, ale nie krytykuj ich za ich konstytucyjne prawa, za ich powinność wobec przyszłych pokoleń. Kiedyś opowiesz swoim wnukom żeś d*** wołowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ale było weselej -i każdy był zadowolony! -a teraz każdy narzeka jakaż to mu bieda... Ludzie nie potrafią się mądrze finansowo zorganizować,a potem narzekają,że kryzys... Ja nie mam dużych dochodów -z żoną żyjemy ze skromnych rent,ale jakoś na wszystko nam wystarcza.
Na wakacyjny wyjazd jak w każdym cywilizowanym kraju też czy tylko na skromne przeżycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...