Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest w IV LO: \"Nie łączcie nas z gimnazjum\"

Utworzony przez Anonim, 2 lutego 2011 r. o 22:04 Powrót do artykułu
Cytat "Powstanie w tej sprawie projekt uchwały – dodaje." Dostaliśmy informacje że ma to się stać w najbliższy poniedziałek więc trzeba szybko działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obok jest przedszkole, proponuję i to przyłączyć do 4 lo! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
projekt uchwały to jeszcze żadna decyzja, dopiero na sesji Rady Miasta będzie ona uchwalona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje względy ekonomiczne rozwiązywać poprzez cięcie pensji urzędników a nie komfort uczniów, którzy maja być podobno przyszłością tego narodu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedstawiliście sprawę trochę, jakby to gimnazjaliści chcieli się przyłączyć do starszych... trochę bym zmienił takie myślenie - my także nie jesteśmy wniebowzięci tym pomysłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne!!!!!! niech przyłączają a dlaczego by nie ?? uczniom się nie podoba że gimnazjaliści będą chodzić z nimi do jednej szkoły?? To niech Ci licealiści przypomną sobie wstecz 3 lata, że kiedyś też byli gimnazjalistami i niech się od tego nie uciekają i nie udają dorosłych ludzi bo na to dopiero przyjdzie czas!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba napisał:
żałosne!!!!!! niech przyłączają a dlaczego by nie ?? uczniom się nie podoba że gimnazjaliści będą chodzić z nimi do jednej szkoły?? To niech Ci licealiści przypomną sobie wstecz 3 lata, że kiedyś też byli gimnazjalistami i niech się od tego nie uciekają i nie udają dorosłych ludzi bo na to dopiero przyjdzie czas!!!!!!!!!!!!
no wlasnie problem w tym, drogi seba ;] ze kazdy wie, jak wyglada gimnazjum, a mozesz wierzyc lub nie, ale naprawde niewiele osob z gimnazjum 19 miala do czynienia ze spolecznosci czwartego LO. w wiekszosci gimnazjum nr 19 to margines z lubartowskiej i czesc ludzi normalnych z sekcji hiszpanskiej,a ich jest mniejszosc (Zreszta sa szykanowani za bycie normalnym ). naprawde ciezko mi wyobrazic sobie licealistow z olejem w glowie pomieszanych z dresami. wiec nie jestes w temacie - nie wypowiadaj sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest napisał:
no wlasnie problem w tym, drogi seba ;] ze kazdy wie, jak wyglada gimnazjum, a mozesz wierzyc lub nie, ale naprawde niewiele osob z gimnazjum 19 miala do czynienia ze spolecznosci czwartego LO. w wiekszosci gimnazjum nr 19 to margines z lubartowskiej i czesc ludzi normalnych z sekcji hiszpanskiej,a ich jest mniejszosc (Zreszta sa szykanowani za bycie normalnym ). naprawde ciezko mi wyobrazic sobie licealistow z olejem w glowie pomieszanych z dresami. wiec nie jestes w temacie - nie wypowiadaj sie.
A w tym ogólniaku to same aniołyyyyy?:)A gdzie wychowywanie poprzez integrację środowisk? Ostatecznie dobry przykład idzie z góry.A przynajmniej powinien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierajcie również podpisy od Absolwentów IV LO bo my się chętnie podpiszemy pod tym protestem. Nie chcemy aby nasza szkoła z tak dużymi tradycjami zaginęła. Przecież to jedno z pierwszych szkół ogólnokształcących w Lublinie. Ratujmy szkołę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chodziłam do "czwórki" i chętnie się podpiszę, tylko gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie także się podpisze jako absolwentka IV LO, może można zrobić to przez Internet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentem "4" i pamiętam jaki element chodził do sąsiedniego gimnazjum. To co się działo pod tą szkołą to był cyrk. Nie chcę uogólniać, ale większość gimnazjalistów z "19" to swołocz. Dzieci po 14 lat z papierosami w rękach i z piwem, bójki, kradzieże. Jeśli połączenie szkół dojdzie do celu, to 4LO straci całą swoją renomę w mieście, zaczną się kradzieże w szkole itd. Jedni z najlepszych nauczycieli w mieście będą musieli użerać się z patologią. Każdy kto chociaż raz przeszedł się przy tym gimnazjum, w dzień czy w nocy wie o czym mówię. 4LO zejdzie na psy jeśli dojdzie do scalenia szkół, nie będzie chętnych na naukę w tej szkole. Chodziłem do 4 przez 3 lata, nigdy nic nikomu nie zginęło, atmosfera była bardzo dobra, każdy się znał itd. Teraz będą dzieci po 14-15 lat z blokowisk, z tatuażami na rękach, naćpani itd wymieszani z całkiem normalną młodzieżą, która chce skończyć dobrą szkołę i coś w życiu osiągnąć. Nie wyobrażam sobie takiej szkoły. Pozdrawiam wszystkich uczniów, a przed wszystkim absolwentów IV LO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że trochę nas absolwentów też się bym podpisała. pozdrawiam rocznik 97/01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale niektórzy z tego liceum mają mniemanie o sobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać gimnazjum 19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się,że połączenie gimnazjum nr 19 i 4 LO jest kompletną klapą. ludzie,którzy prosperują na studia będą musieli się uporać z gimnazjalnymi małolatami dla których nauka to dno i nie warto z tym wiązać przyszłości. Znam wiele osób z 4 LO i są to ludzie wspaniali,nie wyobrażam sobie takiego połączenia i co może wtedy dyrektorka gimnazjum,zostałaby Dyrektorka Zespołu Szkół -.- Byłam uczennnicą słynnej 19, w klasie hiszpańskiej bo w innej siebie nie wyobrażam. Było fajnie jednak niektórzy byli szykanowani: tekstami:"dawaj telefon","dawaj kasę". Trzymam kciuki za uczniów,aby wywalczyli zamierzony cel i nie dopuścili do wprowadzenia w życie tak dennej idei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy "4" to renomowane liceum ? Chyba Wam się drodzy absolwenci w głowach poprzewracało Za moich czasów do 4 szli ci,których nigdzie indziej nie chcieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alaias napisał:
A od kiedy "4" to renomowane liceum ? Chyba Wam się drodzy absolwenci w głowach poprzewracało Za moich czasów do 4 szli ci,których nigdzie indziej nie chcieli
widocznie jestes bardzo stary/a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie masz przestarzałe informacje. Mieliśmy taki sam próg do niektórych klas jak Zamoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Najlepsze szkoły w Lublinie Minimalna liczba punktów potrzebna do przyjęcia w ub. roku • I LO (im. Stanisława Staszica) – od 99 do 159 pkt (w zależności od klasy) • II LO (im. Hetmana Jana Zamoyskiego) – od 141 do 160 pkt (w zależności od klasy) • III LO (im. Unii Lubelskiej) – od 104 do 146 pkt (w zależności od klasy) • IV LO (im. Stefanii Sempołowskiej) – od 107 do 130 pkt (w zależności od klasy) " link i niech mi ktoś powie, że IV LO nie jest dobrą szkołą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...