Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pruszkowski: Jestem nękany. Nie dają mi nagrody

Utworzony przez mieszkaniec, 9 stycznia 2013 r. o 06:19 Powrót do artykułu
Jakiego dna trzeba siegnac, zeby samemu domagac sie nagrody? To mozliwe w wykonaniu tylko jednej formacji ... Pis i komentowac tego nie trzeba... Tfu ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformersie aparatczyki walczą o swoje. MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem ani za PO, ani za PiS, ale patrząc jaką partię ten pan prezentuję, w tym przypadku PiS i biorąc pod uwagę wartości, jakie ta partia głosi, powołując się między innymi na naukę Boga, to owe poczynania tego pana są niczym innym jak objawem hipokryzji i po całej linii przeczą wartościom głoszonym przez PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie, Panie Andrzeju, Andrzej Co Pan Wyrabia? Kto Panu Doradza? Wyklocanie się o kosmicznej wysokości nagrody czy nieprzyzwoicie wysoką pensje (większą niż prezydent, marszałek czy pana bezpośredni przełożony) czyni Pana nie wybieralnym, ludzie w dobie kryzysu nie nawidza jak politycy ich kosztem (np zwiększając czynsz w tbs) nabijaja sobie kabze! Ktoś Pana nieźle urządzil, może koledzy z partii, robiąc miejsce dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pruszkowski robi sobie "jaja". Nagradza się ZA COŚ, a nie dlatego, że Pruszkowski CHCE "kasy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zabierz zabawki i idź do mamusi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z radną Stefaniuk?? DALEJ POBIERA KASE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.były Prezydencie, wziąłby się pan za jakąś konkretną robotę a nie osmiesza się pan publicznie. Co nie wiele samemu się potrafi? A to szkoda , trzeba było wcześniej pomyśleć "że Prezydentem się bywa(czasem to nawet przez 2 kadencje) a człowiekiem (lub jakimś fachowcem) się jest".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nachapał się i jeszcze mu mało. Ot cały PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie pruszkowski to jasne ze jest pan obecnie przesladowany.i sa to przesladowania z powodow politycznych.co czyni z naszego kraju bialorus.hahahaha.a tak powaznie pan wstydu nie masz panie pruszkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "wybitny" leń powinien co miesiąc wpłacać na np. Hospicjum Małego Księcia conajmniej połowę darowanego przez Sejmik wynagrodzenia, tzn. min. 7000,00 PLN. Co za "pijawa" ohydna!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda jubileuszowa jest ZA przepracowane lata a nie za konkretne dokonania,wie nie ma co 'jechać"po Pruszkowskim,bo gdybysmy mieli taka mozliwość-to też walczylibyśmy o swoją wypracowaną prze 25 lat nagrodę! Prawo do jubileuszówki nie jest powszechne i wynika z przepisów wewnętrznych Nagrody jubileuszowe nie są świadczeniami powszechnymi. Przysługują one pracownikom tylko tych zakładów pracy, w których przepisy płacowe przewidują takie świadczenie. Warunki nabywania prawa do nagrody jubileuszowej, w tym ustalania okresów pracy i innych okresów uprawniających do nagrody, wysokość nagrody oraz zasady jej obliczania i wypłacania określają przepisy wewnątrzzakładowe, tj. układy zbiorowe pracy lub regulaminy wynagradzania. Tak więc o tym, czy w danym przypadku pracownikowi przysługuje nagroda jubileuszowa, decydują przepisy płacowe obowiązujące w zakładzie pracy, w którym pracownik jest zatrudniony (o ile przewidują one wypłacanie takiej nagrody).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej by bylo gdyby ten pan juz zniknal z naszego miasta, juz wystarczy tego dobrego, zwykly cham i prostak, za to jak rzadzil tym miastem powinien byc juz dawno zlinczowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 1550 zł. uzbieram i dam Panu Pruszkowskiemu. Nie wiem kiedy to nastąpi ale w niedzielę niech się w kościele za mnie pomodli żeby mi się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
Nagrodę to ja mu mogę dać. Kopa w D....pę. Ta menda co blokowała rozwój miasta przez 10 lat śmie się publicznie pokazywać ?? Dobrze że nie chodzi po ulicy, tylko siedzi w domku (co materiały budowlane jeździły służbowym samochodem), bo większość mieszkańców by to ,,coś'' zlinczowała. cyt. ,,spieprzaj dziadu''
Podpisuję się pod tym komentarzem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyżuk napisał:
Nagrodę to ja mu mogę dać. Kopa w D....pę. Ta menda co blokowała rozwój miasta przez 10 lat śmie się publicznie pokazywać ?? Dobrze że nie chodzi po ulicy, tylko siedzi w domku (co materiały budowlane jeździły służbowym samochodem), bo większość mieszkańców by to ,,coś'' zlinczowała. cyt. ,,spieprzaj dziadu''
Podpisuję się pod tym komentarzem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pruszkowski ze swoimi referencjami nadaje się co najwyżej na babkę klozetową lub parkingowego - a zarobił już dostatecznie dużo (kosztem kasy miejskiej) - dajcie mu ta nagrodę i niech już nie pojawia się na łamach Waszej gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze Pan Pruszkowski w końcu "dokończy' rondo - bubelk tóry "wybudował" ul. Bursztynowa i Widok.....brakuje tam sygnalizacji świetlnej.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mu nie pasuje ta praca to niech się zwolni, a nie zawraca d... sam sobie nagrode wpisał w budżet na 2013 rok, wstyd, taka prywata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Panie Pruszkowski witamy w gronie zwykłych śmiertelników A tak poważnie to w regionie o takim bezrobociu jak lubelszczyzna żalić się, że się nie dostało premii w wysokości 14 tyś. to po prostu bezczelne względem reszty społeczeństwa. Jestem pracownikiem budżetówki a więc mogę być postrzegany jako farciarz bo stałość zatrudnienia i w miarę przyzwoita pensja. Mi także systematycznie zabiera się kolejne świadczenia ale nie zamierzam skamleć jak kundel na łamach gazet. Może czas w życiu znaleźć sobie inne priorytety niż pieniądze i prawo do pomiatania zwykłymi ludźmi przez niektórych mylnie utożsamiane z władzą to wtedy ten niewątpliwie "bolesny" cios łatwiej będzie przełknąć? [/quote] [quote name='Marcin' timestamp='1357713804' post='717811'] Panie Pruszkowski witamy w gronie zwykłych śmiertelników A tak poważnie to w regionie o takim bezrobociu jak lubelszczyzna żalić się, że się nie dostało premii w wysokości 14 tyś. to po prostu bezczelne względem reszty społeczeństwa. Jestem pracownikiem budżetówki a więc mogę być postrzegany jako farciarz bo stałość zatrudnienia i w miarę przyzwoita pensja. Mi także systematycznie zabiera się kolejne świadczenia ale nie zamierzam skamleć jak kundel na łamach gazet. Może czas w życiu znaleźć sobie inne priorytety niż pieniądze i prawo do pomiatania zwykłymi ludźmi przez niektórych mylnie utożsamiane z władzą to wtedy ten niewątpliwie "bolesny" cios łatwiej będzie przełknąć?
Ale jubileuszówkę chętnie zapewne pobierasz.(co 5 late)..i 13-tkę i wszelkie inne nagrody należne budżetówce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...