Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna parada ?? Mam już tego dość !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest wgl nich normalne ? Przebierańcy łażący po deptaku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam budowa szkoły na wynajem ?? Bo rozumiem że środki na murek już zebrane ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od prawdziwej wesołej zabawy młodych nie odciągną,modły i śpiewy dobre ,ale w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga !!! Sukienkoty atakują !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto Was słucha, Mnie słucha, Kto wami gardzi mną gardzi, a Kto gardzi Mną gardzi Tym, który mnie posłał". Wszyscy Ci którzy wylewają "jad" i gardzą Kościołem i gardzą Księżmi, radzę się zastanowić nad powyższym cytatem z Pisma Świętego. Tfu, jesteście ochrzczeni a opluwacie Kościół i Księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś się przebrał za św. Dionizego, w wydaniu pośmiertnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że zgoda ratusza na ten pochód była. A ochrona policji nie była konieczna, bo żadni z LGBT nie atakowali z petardami i butelkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a niech sobie spacerują. Przecież nie pobiegnę, aby obrzucić ich kamieniami. Posiadają prawa obywatelskie i należy to respektować! Za furtkę mojej posesji nie mają prawa postawić stopy, ponieważ dopiero w tym momencie narażają własne zdrowie na szwank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze Oni tez swietowali Halloween
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parada przebierancow, popaprancow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holy Wins !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze fotograf nie robił tak chętnie precyzyjnych fotek twarzom członków KOD, SLD i PSL na również publicznych konwencjach wyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie profancja jak się przebierają za ,,świętych'' ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrzcie państwo. Można się normalnie ubrać? Nikogo nie obrażać? I nie trąbić, że lemingoza będzie opluwać miesiąc w przód? To jest właśnie Polska. Tęczowa garstka chciałby takiego zaangażowania miejscowej ludności. Co gorsza nikt ich nawet nie przywiózł za kasę?! Był KOD, byli sędziowie "niezależni" łamiący zapis Konstytucyjny ze zniczem w ręce. Powoli odchodzi w niesławie Tęcza, która więcej wyrządziła szkody gejom i lesbijkom niż jakakolwiek nacjonalistyczna organizacja w Polsce. Co teraz nas czeka? Może parady Effropejczyków? W Niemczech nie spotkałem nikogo, kto wiedzialby co to za nacja? Oni prędzej powiedzą, że są Bawarczykami, Saksończykami, niż Niemcem. A co dopiero Europejczykiem. To tak samo głupio brzmi, jakbym ganiał po miastach świata i wszędzie wszystkim mówił, że jestem Ziemianinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro podróży "Matuszny Travel" zaprasza a stan kościoła zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz jest coraz bardziej tragiczny. Wszystko się sypie, panująca wilgoć i co najgorsze to zawsze w tym kościele jest zimno na dodatek czuć stęchlizną. Brawo proboszczu, zamiast bawić się w urządzanie wycieczek, od których buzia coraz bardziej okrągła zadbaj o budynek kościoła i jego otoczenie. Ale lepiej z rodziną w fundacji pieniądz trzepać na wycieczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zgoda Ratusza była na ten marsz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrzcie państwo. Można się normalnie ubrać? Nikogo nie obrażać? I nie trąbić, że lemingoza będzie opluwać miesiąc w przód? To jest właśnie Polska. Tęczowa garstka chciałby takiego zaangażowania miejscowej ludności. Co gorsza nikt ich nawet nie przywiózł za kasę?! Był KOD, byli sędziowie "niezależni" łamiący zapis Konstytucyjny ze zniczem w ręce. Powoli odchodzi w niesławie Tęcza, która więcej wyrządziła szkody gejom i lesbijkom niż jakakolwiek nacjonalistyczna organizacja w Polsce. Co teraz nas czeka? Może parady Effropejczyków? W Niemczech nie spotkałem nikogo, kto wiedzialby co to za nacja? Oni prędzej powiedzą, że są Bawarczykami, Saksończykami, niż Niemcem. A co dopiero Europejczykiem. To tak samo głupio brzmi, jakbym ganiał po miastach świata i wszędzie wszystkim mówił, że jestem Ziemianinem.
 No jak ci ta UE uwiera, to może czas na wypłaty w zł a nie EUR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko czy coś z tego przesłania i modlitwy odnieśli tak uczestnicy jak i obserwatorzy, wg mnie nic . Bo modlitwa to zaduma a nie parada. Jeśli Boga o coś prosimy to w ciszy i skupieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...