Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obstawiam że znajdą kielich św Jarosława Zbawiciela Polski wraz z kotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odrestaurują gmach Pedagogiki UMCS ? Najbliżej fontanny. W centrum stoi buda zaniedbana jak schronisko dla bezdomnych. W fontannie POniektórzy nogi moczą w upalny dzień albo PO Nocy Kultury. A Pedagogika szkoli młodzież. No to teraz potrzeba decyzji co w pierwszym szeregu do remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne partactwo konserwatora zabytków i Prezydenta! Zastanówcie się dwa razy, co robicie, żeby znów nie powstawały fuszery i szkaradztwa tak jak budynek urzędu Marszałkowskiego i Teatr Muzyczny (przy stuletnich kamienicach i domu żołnierza). Architekt miejski powinien za to odpowiadać!!! "Prace na pl. Litewskim zostały zaprojektowane tak, żeby fontanna omijała dawną cerkiew i żeby nie było konieczne usuwanie czegokolwiek, bo byłoby to niezasadne, ponieważ te pozostałości są istotnym elementem historii miasta – podkreśla Mącik" Panie Mącik -jak z powyższych informacji wynika -cerkiew stała tam tylko ok 40 lat, z historii wiemy, że była pomnikiem wyższości prawosławia i caratu nad Polską, została zburzona "gołymi rękoma" przez mieszkańców -był to haniebny znak w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prace na pl. Litewskim zostały zaprojektowane tak, żeby fontanna omijała dawną cerkiew i żeby nie było konieczne usuwanie czegokolwiek, bo byłoby to niezasadne, ponieważ te pozostałości są istotnym elementem historii miasta – podkreśla Mącik" Panie Mącik -jak z powyższych informacji wynika -cerkiew stała tam tylko ok 40 lat, z historii wiemy, że była pomnikiem wyższości prawosławia i caratu nad Polską, została zburzona "gołymi rękoma" przez mieszkańców -był to haniebny znak w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam że znajdą kielich św Jarosława Zbawiciela Polski wraz z kotem.
  BuHAHAH  ale dobre, no taki inteligentny żarcik  w piątek to ja rozumiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba żałosny....  
BuHAHAH  ale dobre, no taki inteligentny żarcik  w piątek to ja rozumiem :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BuHAHAH  ale dobre, no taki inteligentny żarcik  w piątek to ja rozumiem :)
      ALIK ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajmy kciuki, aby wpłynęły odwołania i ta bezsensowna inwestycja nie doszła do skutku, a pieniądze by zostały przeznaczone na naprawę dziurawych dróg w centrum, czyli większości istniejących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe do kiedy prace maja trwać? kiedy bedzie już  nowy plac i nowy deptak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam że znajdą kielich św Jarosława Zbawiciela Polski wraz z kotem.
Ja obstawiam ze znajdą tam prastare narzedzia niejakiego Szymona P. którymi malował on swoje pierwsze transparenty wiele lat temu. To całkiem możliwe wszak widziano ponoć tego cenionego artystę spędzającego czas w fontannie właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to extra oby remont szybko się skończył...i można było przy fontannie spokojnie sobie usiąść, odpocząć po pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajmy kciuki, aby wpłynęły odwołania i ta bezsensowna inwestycja nie doszła do skutku, a pieniądze by zostały przeznaczone na naprawę dziurawych dróg w centrum, czyli większości istniejących.
Ja mam nadzieje, że teraz nowy Wojewódzki Konserwator zabytków bardziej będzie trzymać "łapę" na tej samowolce, którą w Lublinie wyprawia się od tylu lat.... Wolę, żeby Litewski był przez nich nie ruszony, a zarazem nie spieprzony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum miasta powinno wyglądać atrakcyjnie, dobrze, ze władze się tym projektem w końcu zajeły, żeby to wyglądało jak centrum z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum miasta powinno wyglądać atrakcyjnie, dobrze, ze władze się tym projektem w końcu zajeły, żeby to wyglądało jak centrum z prawdziwego zdarzenia
Ma wyglądać atrakcyjnie, ale nie jak "kosmiczne" coś... Powinien styl być dopasowany do reszty starego miasta... Nie rozumiem jak można zachwycać się nowoczesną architekturą połączona z zabytkami...! Jak chcą sobie zakładać nowoczesny park lub plac, niech to robią w innych dzielnicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma wyglądać atrakcyjnie, ale nie jak "kosmiczne" coś... Powinien styl być dopasowany do reszty starego miasta... Nie rozumiem jak można zachwycać się nowoczesną architekturą połączona z zabytkami...! Jak chcą sobie zakładać nowoczesny park lub plac, niech to robią w innych dzielnicach!
    To juz kwestia jak zwykle gustu, nad projektem prace trwały, były pewnie składane uwagi, ja architektem nie jestem, ale jak każdego GUSTA ma zadowolić jakaś rewitalizacja to w życiu nic nie zostanie odnowione, bo zawsze znajdzie się ktoś komu dany projekt się nie spodoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Elegancki" tubtin założył nowe drogie buty i stare dziurawe skarpety.  :lol:  :lol:  :lol:    Tak można porównać nowy deptak i dziurawe ulice. W dziurawości ulic przebiliśmy nawet Włocławek - niekwestiowanego lidera w kraju. Ale są pilniejsze potrzeby tfuuu znaczy gadżety żeby się można było pochwalić, np właśnie deptak, bo ulicami nikt przecież się nie będzie chwalił, bo równe ulice to żadna nadzwyczajność tylko zwykły standard.    Na szczęście mamy lotnisko i łatwo stąd wyjechać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to pan Stelmach? Jeszcze nie oprotestował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym siadło na głowę i chyba myślą, że wszystkie pieniądze z budżetu miasta powinny iść na remonty dróg. Jeśli tak to gratuluję poczucia humoru. Dobrze, że takie imbecyle nie rządzą tym miastem, bo aż strach myśleć jakby ono wyglądało. Żuk próbuje do maksimum wykorzystać możliwości jakie daje UE. Skoro można przebudować Litewski z blisko 85% dofinansowaniem z Brukseli to czemu nie? Plac jest już mocno nadgryziony zębem czasu, sporo mieszkańców na niego narzeka i obiektywnie trzeba przyznać że spacerowanie po nim nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, więc pytanie czemu nie remontować? A co do dróg wydaje mi się, że aktualnie remontuje się i buduje wystarczającą ich ilość i przeznacza się na to odpowiednio wysokie środki. Tak więc nie narzekajcie bo poprzedni prezydenci wydawali na remonty dróg % tego co aktualnie rządzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo się tu wpisuje pisiorków zarażonych od Pruszona stwierdzeniem, że Lublin jest "wsamraśny" i tak ogólnie to nic nie trzeba robić bo wszystko jest super. Uwierzcie mi, że jesteście w mniejszości. Za chwilę obchody 700 lecia miasta, remont pl.Litewskiego się jak najbardziej przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestowac nalezy w każdą przestrzeń publiczną, deptak równiez jest ważny, jak i drogi, które przeciez sa remontowane i budowane, na infrastrukturę to miasto chyba wydaje najwięcej w ostatnich latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...