Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa ul. Bohaterów Monte Cassino: Będzie ścisk, żeby było wygodniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 12:45 Powrót do artykułu
co z parkingiem pod kościołem? Nie będzie? Znowu będą wszyscy parkować na prawym pasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lublin jest na drugim miejscu pod względem zakorkowania ulic? Wydajemy grube miliony na zieloną falę ale skutki są mierne. Może warto się temu przyjrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość 1: ano dlatego, że prawie każdy łoś wozi swoje 4 litery autem zamiast jeździć mpk, albo spiknąć się z sąsiadem/kumplem i jechać w 2-3 osoby. Do gość 2: Jest parking za kościołem, na ul. Pielęgniarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi czy nową BMC zrobią tak żeby było dobrze czy żeby było i żeby nic ta budowa nie dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok ul.Bohaterów Monte Cassino trwa dewastacja os.Sienkiewicza nie tylko przez budowę pseudo "domu seniora", ale także przez wycinkę pięknych, polskich 40-letnich wierzb płaczących, nad którymi płaczą też mieszkańcy osiedla. Sytuacja jak z "Dnia świra" - panowie z piłami "napier... od bladego świtu" już po godzinie 7 nie dając spać całemu osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby Szyszko grasował na lsm? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wymianą nawierzchni na Zana przy rondzie od Wileńskiej w stronę Filaretów ??? Wymienili nawierzchnię od ronda na odcinkach do Krasińskiego i na Wileńskiej a najgorszy odcinek wzdłuż Lecreca został bez wymiany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...