Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ją będę zmuszona przesiąść się z komunikacji miejskiej do własnego auta. Zabierają mi trolejbus 152 i nie mam żadnej alternatywy, aby bez przesiadki dojechać z ul. Kunickiego na ul. Grażyny. Dodatkowo, jeśli nawet skorzystałabym z przesiadki, to muszę kupić droższy bilet, bo nie zdąże przejechać tej trasy w 30 minut. Bardziej opłaca mi się korzystanie z prywatnego samochodu. A więc żegnaj komunikacjo miejska.
157 co 30 minut to nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat 154 na Orkana jest najmniej potrzebne!
  sam jesteś neipotrzebny. 154 na Orkana jest potrzebne, będę miał bezpośredni dojazd do pracy bez przesiadek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puśćcie 152 dalej nadbystrzycką(nadbystrzycka to nie tylko politechnika!), Jana Pawła II, granitową na Porębę, a tego cudaka 157 przez Jana Pawła II, Filaretów Zana na pętlę Zana Leclerc. Ulica Filaretów ma już bardzo dużo linii, często kursujących!. Trasa linii 161 to nic innego jak trasa linii 28 z 2010 roku( relacja Felin- Węglin), więc nie taka nowość. Na tych zmianach zyskał w największej mierze Węglin, Czuby i Sławinek, liczyłem na lepsze, ciekawsze połączenia dla dzielnicy Rury, nowa linia 157 jest dziwaczna, pokręcona i pewnie w większości trasy będzie woziła powietrze. Było wiele możliwości zmian, pisałem nawet wnioski, ulica Nadbystrzycka nie doświadczy tej rewolucji w połączeniach, bo jak mniemam została uznana za nieistotną( bo tylko politechnika się liczy, dalej już nie ma ulicy). Brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie ma ani jednego autobusu puszczonego Krochmalna - Nowy Świat !?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie tylko, czy ulica Nadbystrzycka wytrzyma takie natężenie ruchu - już teraz jest ciągle zakorkowana. Ale natężenia ruchu ZTM pod uwagę nie wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy połączymy oś.Widok z Majdankiem? Nadal zapominamy, że my mieszkańcy chcemy odwiedzać naszych bliskich zmarłych.Nadal czekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny wątek. Szukałem długo rozwiązania moich zagwostek i w końcu pomogliście. Dziękuję serdecznie! Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...