Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przeciw Przemocy Władzy". Manifa pierwszy raz w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Unia powinna się natychmiast opamiętać. Jan Paweł 2 słusznie już ich dawno temu karcił - „Francjo, co zrobiłaś ze swoim chrztem?”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny nie dawać się prawicowym eunuchom,walczyć z zabobonem,Europa patrzy na średniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... nadeszła pora, aby wspólnie budować Europę, która nie obraca się wokół gospodarki, ale wokół świętości osoby ludzkiej, wartości niezbywalnych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydowska Razem w obronie gojek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety przy zdrowych zmysłach nie chcą mieć nic wspólnego z lewackimi dziwolągami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samozaoranie unijnego lewactwa cd: "Szacowany średni czas zrównania zarobków w Polsce, jeśli utrzyma tempo obecnego rozwoju, to już 2021 rok! Polska będzie miała pierwszą lokatę spośród badanych krajów. W tym zestawieniu najmniej optymistycznie wygląda sytuacja kobiet w Niemczech, którym, jeśli tempo pozostanie to samo, zajmie to jeszcze nieco poniżej 300 lat."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobiety będą żądać m.in. dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży, dofinansowania zapłodnienia metodą in vitro, badań prenatalnych nowej generacji, likwidacji tzw. klauzuli sumienia." Najlepsza rada nie zachodzić w ciążę (problem? - lepiej się prowadzić albo prowadzić się lepiej), dlaczego mam się dorzucać na czyjeś in vitro - może niech żądają prawa do dziecka (tylko od kogo, kto tu będzie ustawodawcą?). Klauzula sumienia chroni ludzi sumienia przed takimi właśnie sytuacjami, dlaczego ktoś ma brać na siebie zabicie dziecka, bo ciebie konkretnie swędziało o manifo, albo brak ci kompletnie zdolności przewidywania - jest sex, może być życie, to w szkole uczą... (darujcie sobie gwałty, bo to znikomy odsetek usuwanych ciąż).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziewczyny nie dawać się prawicowym eunuchom,walczyć z zabobonem,Europa patrzy na średniowiecze", no pewnie bo już dały lewicowym ino nie pomyślały, że oni już nie średniowieczni dżentelmeni, ale współczesne ogiery :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kobietą i wstyd mi za inne kobiety. Jak można być tak dwulicowym i zakłamanym. Nie urodzą bo się wstydzą brzucha i co powiedzą inni, że oddalała dziecko do okna życia, wolą zabić. Jaką trzeba być zakłamaną suką pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kociakupka i lewaczka ze szczęką jak Tyson - będzie śmiesznie. Te laski są potwornie wręcz głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą szły ul. Grodzką z Anną G?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same lewaczki z tytułem magistra. Mam nadzieję, że chłopaki z Śródmieścia wraz z kibicami Motoru zorganizują kontrmanifestacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu idiotki przebiorą się w czarne kreacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechało to z wiochy jedna z drugą, zrobiły studia. Na chłopa ze wsi nawet nie spojrzą, robol po zawodówce je brzydzi, a syn lubelskiego przedsiębiorcy, prawnika, lekarza nawet na nie nie spojrzy. To wylewają swoje frustracje i kompleksy zapominając o swoich rodzicach i pochodzeniu. Wstydzą się tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walka walka walka aż pisiory narobią w gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pozdrowienia dla pracowitych trolli pisowskich. Tylko zastanówcie się, czy jeśli chodzi o Wasze partnerki życiowe i córki - godzicie się na pozbawienie ich prawa do decyzji, pozbawienie prawa do nowoczesnych diagnoz i terapii? Tu nie chodzi o politykę ale o cofanie się medycyny i prawa do przeszłości - w sytuacji, kiedy jesteśmy członkiem UE. Władza świadomie odrzuca standardy europejskie uzasadniając to światopoglądowo i wyznaniowo...///. No już głupszych haseł chyba nie wymyślicie. "Stop przemocy kobiet"- powieś to w pokoju swoim, aby czytał go twój "kombinat", mąż. "Żądamy aborcji"- a jak narodzić ma się dziewczynka (w przyszłości kobieta)?- to nie będzie to przemoc wobec niej kończąca się śmiercią??. Gdyby był chłopiec ,no to można go zabić??. "Żądamy likwidacji sumienia"- czy coś takiego jak sumienie można zlikwidować?? "Żądamy likwidacji przeszłości"- No te dwa ostatnie hasełka dowodzą, że chcecie być jak roboty-maszyny. To jest właśnie cofanie się do czasów niewolnictwa, albo czegoś gorszego. Nic nie rozumiem- o co wam chodzi?? Każde wasze hasełko ma dwie "strony medalu"-czy to wam się podoba czy nie. Jeśli takie "kobiety nowoczesne" mają rodzić, wychowywać przyszłe pokolenia - to ja obawiam się o los Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"wpuściłam się w kanał, na którym się nie znam. Nie mam siły teraz kombinować… "- mówi Magdalena Jethon był rózowa szefowa radiowej Trójki,,,,.../ Tak to jest najlepszy przykład przedstawicielki waszej grupki. Wystarczy przeczytać w DGP wywiad z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa, że trzeba być sympatykiem pisiorstwa żeby wyśmiewać zidiociałe zideologizowane paskudy nazywające się feministkami to błądzi. Mam poglądy lewicowe ale femdebilek nie trawię. Pozdrawiam Marysia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANIA GRODZKI tez był. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...