Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie tak( mam nadzieję ) jak na Akademii Górniczo-Hutniczej [kampusie] miło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończyłem PL rok temu, teraz studjuje na PW i mam pewne porównanie, w PL inwestuje się w takie pierdoły jak trakt z XIX wieku... a na PW w nowe laboratoria, nowe technologie tak by absolwent był na "czasie" z wiedzą. Na PL laboratoria mają wyposażenie z lat 70tych, może zamiast wydawać pół miliona na chodnik modernizować laboratoria... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
skończyłem PL rok temu, teraz studjuje na PW i mam pewne porównanie, w PL inwestuje się w takie pierdoły jak trakt z XIX wieku... a na PW w nowe laboratoria, nowe technologie tak by absolwent był na "czasie" z wiedzą. Na PL laboratoria mają wyposażenie z lat 70tych, może zamiast wydawać pół miliona na chodnik modernizować laboratoria... .
Większość kadry tej uczelni jest jak ten trakt zatrzymała się w okresie socjalizmu, a wyposażenie laboratoriów coż wymagać ,wszelkie nowe jest zagrozeniem dla nepotyzmu który tam króluje. Panuje zasada "Kto nie z Mieciem tego zmieciem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trakt zgodny z duchem naukowym tej szkoły. Zgodność nauki i architektury krajobrazu stworzy niepowtarzalny klimat do rozmyślań nad wyższością zabytkowych metod naukowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego tak wyglada nasz pryermysl, inzynierowie ksztalcacy sie na tej uczelni maja mala wiedze praktyczna tylko teoria zdana na 3 , na dodatek z ksiazek z PRL HA HA HA. Zgadzam sie z przedmowcami , metody nauczania archaiczne, sprzet ppozal sie........ale co ich to obchodzi oni maja prace, ciekawe jest rowiniez to ze politechnika iod kilku lat ma problem z naborem na studia dzienne, wstyd przyjmuje sie wszystkich jak leci z ulicy........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...