Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed strzałem rozmawiał z kobietą?

Utworzony przez Stalker, 5 listopada 2008 r. o 20:03 Powrót do artykułu
"Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment." Deal is the deal. Liczy się forsa odzyskana ze strat na zakazach handlu w święta katolickie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Niektórzy byli oburzeni, że handel w centrum nie został przerwany nawet na moment.... A co,może mieli ogłosić żałobę narodową? Desperat zastrzelił się przed południem a ciało zabrano w godzinach popołudniowych,to mieli nie handlować przez jakiegoś samobójcę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby emerytowany funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa, którego rzuciła jakaś studentka z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem tylko jednego...czemu nie postawicie sie w sytuacji rodziny zmarłego czy tak trudno zrozumiec jak oni sie czuja??? 8 miesiac temu w wypadku samochodowym zginął moj brat i bratowa a drugi brat cudem uszedł z życiem wiem jak czułam sie kiedy ludzie wieszali brudy na mojej rodzinie...uszanujecie jego pamięć bez względu na to jak zginął...składam głębokie wyrazy współczucia rodzinnie zmarłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciał to se strzelił, pewnie mądry nie był, eeeeeeetttttaaaaaaaammmmmm, jednego durnia mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie jak nazywa sie ten,ktory sie zastrzelil w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko byłe SB-ki noszą ze sobą giwery, bo wiedzą że są "nietykalni". Ciekawe czy ten był zwykłym 67letnim działkowcem, czy raczej "wąsatym" z resortu od Kiszczaka. Policja milczy czyli coś jest na rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...